sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ATOM Producer Lab
    
                                       

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  Bu Son Derece Entegre Prodüksiyon Kiti Sayesinde Hemen Prodüksiyonunuza Başlayıp Oldukça Profesyonel Sonuçlar Elde Edebilirsiniz. Esnek ve Sezgisel ATOM Pad Kontroller ile Sample ve Loop'ları Gerçek Zamanlı Olarak Çalmaya Başlayın. M7 Geniş Diyafram Mikrofon ve Audiobox 96 USB / MIDI Ses Kartı ile Vokal Kayıtları Alıp Kendi Sample Kütüphanenizi Oluşturun. Her Şeyi Studio One Artist Yazılımı ile Kayıt Alıp Miksleyin Ayrıca Beraberinde Gelen MVP Loop İçerikleri ve Studio Magic Plug In Suite ile Profesyonel Sonuçlar Almanız Oldukça Kolay


  Kutu İçeriği
   
  AudioBox 96 Ses Kartı
  StudioOne Artist Yazılım
  M7 Kondenser Mikrofon
  ATOM Pad Kontroller
  Mikrofon Kablosu
  Mikrofon İçin Masaüstü Tripod
  Stüdyo Magic Plug In Paketi

  ATOM
  Bir Performans Kontroller Olmasının Haricinde Entegre Bir Prodüksiyon Ortamı Olan Presonus ATOM Pad Kontroller'ı ve Beraberinde Gelen Studio One Artist Prodüksiyon Yazılımı ile Rahatlıkla Prodüksiyon Yapıp Canlı Performans Sergileyebilirsiniz. Kendi Sınıfındaki En Kullanışlı Pad Kontrolcüsü Olan Atom, Hemen Her Müzik Yazılımı ile Birlikte Uyumludur. ATOM 16 Adet, Tam Boy, RGB Aydınlatmalı Hız ve Basınç Hassasiyetli Padi, 4 Adet Programlanabilir Rotary Kodlayıcısı, 20 Adet Atanabilir Düğmesi ve 8 Adet Atanabilir Pad bankası ile Sanal Enstrümanları Rahatlıkla Kullanmanızı, Sample ve Loop'ları gerçek Zamanlı Tetiklemenizi Sağlar. Yaratıcılığınızı Daha Fazla Ateşlemek İçin Atom Özel Olarak Tasarlanmış MVP Loops Kütüphanesi ve 2 GB'lık Studio One İçeriği ile Beraber Gelmektedir.

  Göze Çarpanlar

  *Studio One Artist ile Birlikte Gelen, Entegre ve Son Derece Kullanışlı Performans ve Prodüksiyon Kontroller
  *Sanl Enstrüman Kullanıp, Sample Tetiklemek İçin Benzersiz Kolaylık ve Kullanışlılık

  *16 Tam Boy, Hız ve Basınç Hassasiyetli, RGB LED Pad

  *CC Mesaj, Channel Pressure ve MIDI After Touch Arasında Seçilebilen Basınç Cevabı
  *8 Atanabilir Pad Bankası

  *Seçilebilir Pad Hız Eğrisi ve Pad Basınç Eşikleri

  *20 Adet Atanabilir Düğme
  *4 Sonsuz Dönen Rotary Kodlayıcı

  *MIDI "Keyboard" Modu Sayesinde Note Repeat Modu ve Full Velocity Modu (Sadece Velocity 127 Yollama)

  *Atom İçin Son Derece Özel Olarak Tasarlanan MVP Loop Kütüphanesi

  *Hemen Hemen Her Müzik Yazılımı ile Son Derece Uyumlu

  *USB bağlantı


  Audiobox Studio'un En Değerli Parçası
  Audiobox 96 Bu Paketin En Özel Parçasıdır. Bu Son Derece Basit ve Oldukça Kullanışlı Ses / MIDI Kartı Temel Kayıt İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Her Özelliğe Bünyesinde Bulundurur. Üzerindeki 2 Combo Mikrofon / Enstrüman Girişi ve 0 Gecikmeli Dinleme İmkanı Sayesinde Hemen Kayıt Almaya Başlayabilirsiniz. Bus Powered Olması Sayesinde Hareket Halinde İken Dahi Rahatlıkla Kullanabileceğiniz AudioBox 96 Mac ve PC İçin Hemen Tüm DAW Yazılımları ile Uyumludur. Yüksek Kaliteli Mikrofon Preampleri ve Profesyonel Kalitedeki 24Bit 96kHz Dönüştürücüleri ile AudioBox 96 Mükemmel Sonuçlar Almanızı Sağlayacaktır.

  Özellikler
  Bus Powered USB Audio ve MIDI Arabirimi
  Studio One Artist Yazılımı İçin Son Derece İdeal Ses Kartı
  24Bit/44.1, 48k, 88.2, 96k USB Ses Kartı
  2 Adet Mikrofon / Enstrüman Pre Amplifikatörü
  48V Phantom Power
  Dahili Mixeri ile 0 Latency Monitoring
  Kulaklık Seviye Kontrolü
  2 Adet Balanslı TRS Çıkış
  MIDI Giriş ve Çıkış
  Güç Kaynağı: USB

  Studio One Artist: Audiobox Studio'un ruhu
  Piyasadaki hiçbir giriş seviyesi kayıt ve prodüksiyon yazılımı hem Studio One Artist kadar kolay kullanımlı hem de stüdyo kalitesinde sonuç veremez. Studio One Artist yazılımı son derece hızlı çalışmanızı sağlayarak yaratıcılığınıza odaklanmanızı sağlar. Son derece kolay kullanımlı olan Studio One Artist limitsiz kanal sayısı ve plug-in kullanmanıza olanak tanımakla kalmayıp giriş seviyesindeki programlarda bulunmayan özellikler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Özellikler
  Cazip Tek Pencereli Çalışma Olanağı
  Güçlü Sürükle Bırak Özellikleri
  Limitsiz Audio, MIDI, Sanal Enstrüman, Bus ve FX Kanal İmkanı
  Preview Çalıcı Özellikli Content Browser
  Benzersiz MIDI Mapping Fonksiyonalitesi
  Gerçek Zamanlı Audio Time Strech ve Resampling
  Automatic Delay Compansation
  İleri Otomasyon
  Presonus Arabirimlerini Otomatik Tanımlama
  25 Native Effect, 32Bit Efektler ve Sanal Enstrüman Plug In'leri

  M7 Mikrofon
  Yüksek Hassasiyetli Condenser Mikrofon Sayesinde Koleksiyonunuza M7 Geniş Diyaframlı Mikrofon ile İyi Bir başlangıç Yapın. Kondenser Mikrofonlar Tüm Müzikal Detayları, Harmonikleri ve En Küçük Nüansları Yakalayabildikleri İçin Tüm Stüdyo Profesyonellerinin Öncelikli Seçimleri Olmaktadır. M7 Gibi Geniş Diyaframlı Kondenser Mikrofonların Sesi "Sıcaklaştırmak" Gibi Çok Beğenilen Bir Özelliği Vardır, Bu Yüzden Hem Vokaller Hem de Bir Çok Enstrüman İçin Özellikle Tercih Edilmektedirler.

  Özellikler
  Geniş Diyaframlı Tasarım
  Dinamik Mikrofonlardan Çok Daha Fazla Detay Yakalayabilme
  Mikrofon Stand İçin Adaptör
  AudioBox Üzerinden Phantom Power Beslemeli
  3 Metre Kablo
  Taşıma Çantası
  StudioMagic Plug In Suite
  Bu Plug In Paketini Studio One Yazılımına Gelişmiş Sonik Fonksiyonalite ve Çeşitlilik Kazandırmaktadır. Endüstrinin Önde Gelen Firmalarından Özenle Seçilmiş Efekt ve Enstrümanlar Parçalarınıza Artı Bir Renk Katacaktırlar. Bu Plug In'ler Basit veya Kısıtlı Sürümler Olmayıp, Gerçek Full Sürüm Yazılımlardır.
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.