sadsad x
asdasd

Pop Filtre Nedir? Ne İşe Yarar?

28 Eylül 2020
Pop Filtre Nedir? Ne İşe Yarar?

Ses kayıt projenizi isterseniz profesyonel isterseniz amatör bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz ve bazı ekipmanlar vardır ses kayıt projeniz için olmazsa olmazlardan biridir. İşte pop filtre tam olarak böyle bir ekipmandır. Özellikle pop filtre sayesinde ses kayıt projeniz ciddi bir şekilde kaliteli bir hale gelecektir. 

 

Pop Filtre temel olarak, sesin ağızdan çıktığı andan itibaren kaçan tükürükleri ya da sert ünsüzlerden oluşan patlamalara izin vermeden istenmeyen şeyleri absorbe ederek ses kayıt projenizin daha kaliteli bir şekilde alınmasına olanak sağlayan temel ekipmandır. 

pop filtre 

Pop filtre sayesinde sesinizi daha pürüzsüz bir şekilde kayıt edebilirsiniz. Ayrıca ses kayıt edilirken yaşanabilecek aksaklıklar minimum seviyeye indirilmektedir. 

 

Satın aldığınız bir mikrofon için her ne kadar bütçe ayırıyorsanız aslında pop filtre için ek olarak bütçe ayırmanız gerekmektedir. Çünkü seçeceğiniz pop filtrenin kalitesi ve yapı malzemesi patlamaları absorbe etmeye yetmelidir ve bu sayede ses kayıt projenizde ciddi bir fark olacaktır. Bu durumda kayıttan alınan seste ciddi bir kalite artışı olacağından dolayı, bu durum da diğer insanların bu alana olan ilgisini artırmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.