sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • CMD STUDIO 4A Midi DJ Kontrol Modülü
     Kompakt ve Son Derece Taşınabilir CMD STUDIO 4A, Anında Müzik Oluşturmanıza İzin Verir. 4 Kanallı Ses Arabirimine Sahip Bu 4 Katlı DJ MIDI Kumandasının Profesyonel Özellikleri ve Akıcı Havasıyla Performansınızı Yükseltin. Yaptığınız İşte Gerçekten İyi Olacaksınız Çünkü Yalnızca En Yumuşak Dokunuşa Duyarlı Jog Tekerlekleri Sizi Canlı Efsane Yapan ya da Yakında Olacak Türden Perdeleri Çizebilir. CMD STUDIO 4A ile Geceye Sahip Olacaksınız!
  STUDIO 4A'nın Büyük, Dokunmaya Duyarlı Jog Tekerlekleri Size Yumuşak ve Profesyonel Bir His Verir. Bu, Herhangi Bir Kontrol Ünitesinin En Etkileyici Unsurlarından Biridir ve Jog Jantlarımız, Doğal Ses Kazıma ve Dürtme İçin İhtiyacınız Olan Kontrolü Sağlar. STUDIO 4A'nın Yüksek Hassasiyetli Jog Tekerlekleri Ayrıca Perde Dirsekleri Üzerindeki Son Kontrolden de Faydalanır, Böylece Partiyi Güçlü Kılmak İçin Garanti Edilen Güçlü Karışımlar Oluşturabilirsiniz! 

  STUDIO 4A’ya Güçlü Bir 4 Kanallı USB Ses Arabirimi Kurduk, Artık Çalışmaya Hazırsınız! Windows ve Mac OS X'te En Yüksek Kalitede 24 Bit Dönüştürücüler ve Ultra Düşük Gecikme Performansı ile Müziğiniz Harika Görünecek!
  STUDIO 4A'nın Yıldırım Hızında, Sınıfa Uyumlu USB Tak ve Çalıştır Ayarıyla, Kutuyu Açmaktan Sadece Birkaç Dakika İçinde Kalabalığı Sallamaya Gidin. STUDIO 4A Saniyeler İçinde Bağlanır ve Sizi Zaman Alıcı Kablo Bağlantılarından Kurtarır Böylece Gösterinizi Daha Hızlı Başlatabilirsiniz!
                                       VP1800S 1600 Watt Pasif Subbass

  VP1800S 1600 Watt Pasif Subbass

  GENEL ÖZELLİKLER

  * Dahili 4 Kanallı USB Ses Arabirimine Sahip, Tümleşik 4 Katlı Denetleyici
  * Native Instruments Traktor, Serato Scratch Live, Ableton Live ve Diğer MIDI Uyumlu Programlar Dahil Olmak Üzere Popüler DJ Yazılımı ile Uyumludur
  * 24Bit Dönüştürücüler, Windows ve OsX İşletim Sistemlerinde Çok Düşük Gecikme Süresi ile Güçlü 4 Kanallı USB Ses Arabirimi
  * Hassas Kontrol İçin Büyük 6” Dokunmatik Yüksek Çözünürlüklü Kontrol Plakaları
  * Mükemmel Hissiyat İçin Profesyonel 100 mm Aralıklı Fader ve 60 mm Hacimli Fader
  * Uygulamaya Cevap Veren Arkadan Aydınlatmalı Düğmeler
  * Taşınabilirlik İçin Son Derece Kompakt Tasarım
  * Genişletilebilirlik İçin Diğer Behringer CMD Kontrol Cihazlarıyla Uyumludur

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.