sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • iP500 V2 Uzaktan Kumandalı 600 Watt Motorlu Kolon Hoparlör  Bu Ürüne Bir "Sütun" Hoparlör Olarak bakılmasına Rağmen, INSPIRE iP500, Ödüllü Çizgi Dizisi Ürünlerimizden İlham Alan Güçlü, Yüksek Kaliteli Ses ve Optimize Edilmiş Dispersiyon Sunar. Şaşırtıcı Derecede Hafif ve Kullanımı Kolay, Hepsi Bir Arada Üründür. Özel Tasarımlı 8" Subwoofer ve 6x2" Neodim Sürücülerini Çalıştıran Yerleşik 3 Kanallı Dijital Mikser ve Çok Kanallı 600 Watt Sınıf D Amplifikatör Sayesinde, iP500 Küçük ve Orta Ölçekli Performans Mekanları İçin İdealdir İbadethaneler, Toplantı Salonları Sunumları, Gece Kulüpleri ve Çok Daha Fazlası.
  Boyutuba Göre Oldukça Hafif Olan Yalnızca 15 Kg Ağırlığındaki iP500, Taşıması Kolaydır ve Endüstri Lideri KLARK TEKNIK Dijital Ses İşleme (DSP), Stüdyo Sınıfı Stereo Reverb, Sınıf-D Amplifikatör ve Spatial Sound Teknolojilerine Sahiptir. 
  iP500, Dinamik Mikrofonlar ve Çizgi Seviyesi Enstrümanlar İçin Dengeli ve Dengesiz Bağlantıları Kabul Eden İki Combo Jak/XLR Konektörlü, Tamamen Adreslenebilir Bir Dijital Miksere Sahiptir. Basit ve Sezgisel Kullanıcı Arayüzü Proses, Kurulum, Çıkış ve Giriş Fonksiyon Tuşlarına Sahip Tek Bir Döner Kodlayıcıdan Oluşur. Güzel Bir Arkadan Aydınlatmalı Ekran, Mikser Parametreleri, 3 Bant EQ ve Ön Ayarları İçeren DSP İşlevlerini Kontrol Eder. 
  INSPIRE iP500 Aktif PA Hoparlörü, Başlığın ve Omuzların Paketin Geri Kalanının Üzerinde Durmasını Sağlar ve Sınıra İtildiğinde Bile Olağanüstü Performans Sunar. Özel Tasarımlı Transdüserler, Entegre Bir Mikser, Stereo Bluetooth Akışı, iPhone / iPad Uzaktan Kumandası, 600 Watt Sınıf-D Çıkış Gücü ve Dijital Ses İşleme Özelliği ile Ultra Hafif ve Güçlü Olan iP500, Hem Taşınabilir Hem de Yüklü Uygulamalar İçin İdealdir.                        

  iP500 V2 Uzaktan Kumandalı 600 Watt Motorlu Kolon Hoparlör
     GENEL ÖZELLİKLER


  *Taşınabilir PA Uygulamaları ve Yüksek Kaliteli Müzik Çalma İçin Modüler Sütun Hoparlör

  *Son Derece Geniş Ses Dağılımı, İzleyicilere ve Sanatçılara Tutarlı Ses Sağlar

  *600 Watt Güç, Çok Kanallı Klark Teknik Class-D Teknolojisi

  *Kazanç Ayarı Hatırlama Özellikli 3 Kanallı Dijital

  *Stüdyo Sınıfı Stereo Yankı Sesinize Son Dokunuş Katar

  *Apple iPhone/iPad ile Kapsamlı Uzaktan Kumanda

  *Yüksek Kaliteli Bluetooth Stereo Ses Akışı

  *Uygulama Tipi ve Hoparlör Konumlandırma İçin DSP Ön Ayarları

  *Gezinme Kolaylığı İçin LCD Ekranlı Sezgisel Tek Döner Kontrol Kullanıcı Arayüzü

  *Düşük Bozulma Alt Bas Yanıtı İçin 8'' Yüksek Çıkış Düşük Frekans Sürücüsü

  *6x2'' Neodim Sürücüleri, Yüksek Frekanslı Üreme İçin Kenar Sargılı Alüminyum Ses Bobinleri

  *Zemin veya Yükseltilmiş Kullanım İçin Çoklu Yükseklik Yapılandırmaları

  *Hassas Kilit Sistemi, Hoparlör Kablolarını ve Standlarını Ortadan Kaldırır

  *Yüksek Etkili ve Hafif Muhafaza

  *Entegre Koruyucu Delikli Çelik Kafes Izgaralar

  *Taşınabilirlik Kolaylığı İçin Entegre Ergonomik Taşıma Kolu


   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.