sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MixTrack 3 Midi DJ Controller


  *Oldukça Yeni ve Yüksek Hassasiyetli Metal Jog Tekerlekler

  *Her Kanal İçin Ayrı Filtre Düğmeleri

  *Track Stratch ve Efekt Kontrol İçin Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Strip

  *Kütüphaneniz ile  Beraber Çalışmayı Kolaylaştıran Ayrı Browse Düğmeleri Bulunmaktadır

  *16 Çok Fonkisyonlu Performans Pad'i

  *Serato Lite Yazılımı

  *Prime Loops Remix Tool Kit ile Birlikte

                                       

  Mixtrack3  Performansınıza Gerçek Bir Güç Ekleyin
  Ürün Üzerinde Bulunan 100 mm'lik Slider'lar Sayesinde En Hassas Pitch Ayarlamaları Dahi Rahatlıkla Yapılarak Yaparak Hiç Bir Beat'te Sync Kaçırmamanız Garantilenir. Diğer Rakiplerinin 60 mm.'lik Slider'leri ile Bu Performansı Yakalamak İmkansızdır.


  Yaratıcılığınızda Asla Sınır Tanımayın
  16 Çok Fonksiyonlu Arka Aydınlatmalı Pad ile Loop'lar Yaratın, Sample'ler Tetikleyin veya Performansınızda Hot Cue'ları Kontrol Edin. Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Şerit ile Dinamik Efekt Kontrolü ve Track Aramaları Yapabilirsiniz. Her Kanal İçin bulunan Ayrı Filtre Düğmeleri ile Mükemmel Sound'a Ulaşmak İçin En İnce Ayarları Anında Yapabilme Özelliği. Aklınıza Gelen Her Şeyi MixTrack 3 Yapmaya Hazırdır.


  Metal Plaklar
  MixTrack 3'ün Alçak Profilli Sayesinde Gelişmiş ve Dayanıklı Metal Plakları ile Her Track ve Geçiş Üzerinde İnanılmaz Hassas Kontrole Sahipsiniz. Kapasitif ve Dual Zone Olmaları Sayesinde Üst Tarafına Sadece Bir Dokunuş ile Kanalı Durdurabilir veya Scratch Yapabilirken Yan Tarafına Dokunarak Pitch'i İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Sağlam ve Dayanıklı Metal Yapı Sayesinde Her Türlü Kötü Kullanıma Rahatlıkla Dayanabilir.


  Mükemmel Serato Kontrolü
  MixTrack 3 ile Birlikte Gelen Serato Lite Yazılımı Sayesinde Hemen Profesyonel Mixler Yapabilir ve İstenildiği Takdirde Serato Yazılımına Güncelleyebilirisniz. Mixtrack 3 Standart MIDI Üzerinden Çalıştığından Hemen Her Popüler DJ Yazılımı ile Kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.