sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MixTrack Platinum Midi DJ Controller
   

  * Her Tekerlek Üzerinde Yüksek Çözünürlüklü LCD Ekrana Sahip

  * Yepyeni 5" Yüksek Hassasiyetli Tamamen Numark'a Özel Olarak Tasarlanan Touch Capacitive Cevaplı Metal Jog Tekerlekler

  * 4 Deck Kontrol İmkanına Olanak Sağlar

  * Her Kanal İçin Ayrı Ayrı Filtremele Düğmeleri Bulunur

  * 24Bit Ses Çıkışı Vardır

  * En İnce Pitch Ayarlamaları İçin 100mm Pitch Slider'ları

  * Track Stratch ve Efekt Kontrol İçin Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Strip Yüzey

  * Kütüphaneniz ile Çalışmayı Kolaylaştıran Ayrı Browse Düğmeleri

  * 16 Çok Fonkisyonlu Performans Pad'i

  * 1/4" ve 1/8" Kulaklık Çıkışlı Dahili Class Compliant Ses Kartı

  * 1/4" Boyutunda Mikrofon Girişi

  * Serato DJ'e Yükseltilebilen Serato DJ Intro Yazılımı

  * Prime Loops Remix Tool Kit ile Birlikte

                                       MixTrack Platinum Midi DJ Controller

  Marantz Professional Mikrofonları Hassa Kayıt Gerektiren Uygulamalardan Yüksek Kaliteli ve Doğru Kayıtlar Almanızı Sağlayan Mikrofonlardır. MPM-3000, Audiophile Spesifikasyonları ve Tasarımı ile Mikrofon Serisinin En Üst Seviyesindedir. Premium Devre Elemanları Sayesinde Harmonik Distorsiyon Yok Sayılabilecek Kadar Düşük Seviyelerdedir. MPM-3000'in Yumuşak ve Sıcak Karakteri ile Hızlı Transient Cevabı Sesin En Ufak Nüanslarını Yakalayarak Her Türlü Profesyonel Kayıt Uygulaması İçin Mükemmel Bir Mikrofon Haline Getirmektedir.  Uzun Zamandır Beklenen DJ Kontroller

  Dünyanın Önde Gelen DJ Ekipmanı Üreticisi Olarak Numark Yepyeni bir Kontroller ile Karşınızda. Mixtrack Serisinin En Yeni Üyesi Olan Mixtrack Platinum İster Amatör, İster En Tecrübeli Profesyonel Bir Kullanıcı Olsun, Her Kesimden DJ'lere Hitap Edebilen Yepyeni Bir Controller'dır. 5" lik Kapasitif Jog Tekerlekler İçinde Bulunan Özel Yapım LCD Ekranlar, 4 Kanal Mix İmkanı, Her Kanal İçin Filtre ve Kazanç Kontrolleri, 24Bit Ses Çıkışı Gibi Bir Çok Gelişmiş Özelliklere Sahip Olan Mixtrack Platinum Yeni Standartları Oluşturmaktadır.


  Yüksek Çözünürlüklü Ekranlar

  Siz Çaldıkça, Mixtrack Platinum Sizi Bambaşka Bir Boyuta Taşıyacak Bir Özellik Sunar. Özel Yapım Olan 1.75" Ekanlar Sayesinde Çalınan Parçanın bpm'ini, Platter Pozisyonunu, Kalan Süreyi, Key Lock Değerini ve Pitch Düzeltmesini Size Gerçek Zamanlı Olarak Gösterir. Bu sayede bpm ve Needle drop Pozisyonunu Bilgisayar Ekranına Bakmadan, Performansınızı Bölmeden Anında Görebilir ve Dikkatinizi Performansınıza Oldukça Yoğunlaştırabilirsiniz.


  Performansınıza Gerçek Bir Güç Aşılayın

  Üzerinde Bulunan 100 mm'lik Slider'lar Sayesinde En Hassas Pitch Ayarlamaları Dahi Rahatlıkla Yapılarak Yaparak Hiç Bir Beat'te Sync Kaçırmamanız Garantilenir. Diğer Rakiplerinin 60 mm.'lik Slider'leri ile Bu Performansı Yakalamak İmkansızdır.


  Yaratıcılığınızda Asla Sınır Tanımayın

  16 Çok Fonksiyonlu Arka Aydınlatmalı Pad ile Loop'lar Yaratın, Sample'lar Tetikleyin veya Dilediğiniz Performansınız'da Hot Cue'ları Kontrol Edin. Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Şerit ile Dinamik Efekt Kontrolü ve Track Aramaları Yapın. Her Kanal İçin Bulunan Ayrı Filtre Düğmeleri ile Mükemmel Sound'a Ulaşmak İçin En İnce Ayarları Anında Yapabilirsiniz. Aklınıza Gelen Her Şeyi MixTrack Platinum Yapmaya Hazır Olarak bekler.


  Y4 Deck ile Mixleyin

  Mixtrack Platinum ile 4 Deck ile Çalışma İmkanızın Vardır. Yeni Deck Select Fonksiyonu ile Dilediğiniz Deck'e Geçiş Yaparak Mixlerinizde Sınırsız Esneklik ve İmkana Kavuşursunuz. Hangi Deck'i Kontrol Ettiğiniz Yeni 1.75" lik LCD Ekranlarda Rahatlıkla Görülebilir.


  Metal Plaklar

  MixTrack Platinum'un Alçak Profilli Gelişmiş ve Dayanıklı Metal Plakları ile Her Track ve Geçiş Üzerinde İnanılmaz Derecede Hassas Kontrole Sahipsiniz. Kapasitif ve Dual Zone Olmaları Sayesinde Üst Tarafına Sadece Bir Dokunuş ile Kanalı Durdurabilir veya Scratch Yapabilirken Yan Tarafına Dokunarak Pitch'i İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Sağlam ve Dayanıklı Metal Yapı Sayesinde Her Türlü Kötü Kullanıma Rahatlıkla Dayanabilir.


  Mükemmel Serato Kontrolü

  MixTrack Platinum Birlikte Gelen Serato Intro Yazılımı Sayesinde %100 Uyumlu Olmakla Birilikte Class Compliant Olarak Hem Mac Hem de Windows Bilgisayarlar ile Sürücü İhtiyaç Duymaksızın Uyumludur.


  Her Yerde Ses

  Dahili 24Bit Ses Giriş ve Çıkışları Sayesinde MixTrack Platinum Satın Aldığınız Anda Kullanılmaya Hazırdır. Kulaklıklarınızı, Mikrofonuuzu ve PA Sisteminizi Takarak Herhangi Harici Bir Ses Kartına İhtiyaç Duymadan Çalmaya başlayabilirsiniz. Üzerindeki 2 Kulaklık Çıkışı ile Arkadaşlarınız ile Birlikte Mix Yapmanız Çok Kolaylaştırılmıştır.

 • İADE YAZISI
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.