sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MixTrack Pro 3 Midi DJ Controller


  * Oldukça Yeni Olan 51 Yüksek Hassasiyetli Metal Jog Wheel'ler

  * Her Kanal İçin Ayrı Filtre Düğmeleri

  * En İnce Pitch Ayarlamaları İçin 100mm Pitch Slider'ları

  * Track Stratch ve Efekt Kontrol İçin Çok Fonksiyonlu Touch ( Dokunmatik ) Strip

  * Kütüphaneniz ile Çalışmayı Kolaylaştıran Ayrı Browse Düğmeleri

  * 16 Çok Fonkisyonlu Performans Pad'i

  * 1/4" ve 1/8" Kulaklık Çıkışlı Dahili Class Compliant Ses Kartı

  * 1/4" Mikrofon Girişi

  * Serato DJ'e Yükseltilebilen Serato DJ Intro Yazılımı

  * Prime Loops Remix Tool Kit ile Birlikte

                                       

  Mixtrackpro3  Karşınızda benzersiz Mixtrack Pro 3 DJ kontroller
  Dünyanın Önde Gelen DJ Ekipmanı Üreticisi Olan Numark'tan Profesyonel Düşünen Yetenekli DJ'ler Göz Önüne Alınarak Tasarlanan İnanımlaz Kontroller: Mixtrack Pro 3!
  Bu Yepyeni Kontroller ile Birlikte Gelen Özellikler ve Performans Kendisini Sıradan Kontroller'lardan Çok Daha Yukarı Taşımaktadır. Üstelik Çok Daha Ekonomik ve Taşıması Kolaydır.


  Performansınıza Gerçek Güç Aşılayın
  Üzerinde Bulunan 100 mm'lik Slider'lar Sayesinde En Hassas Pitch Ayarlamaları Dahi Rahatlıkla Yapılarak Hiç Bir Beat'te Sync Kaçırmamanız Garantilenir. Diğer Rakiplerinin 60 mm.'lik Slider'leri ile Bu Performansı Yakalamak İmkansızdır.


  Yaratıcılığınızda Sınır Tanımayın
  16 Çok Fonksiyonlu Arka Aydınlatmalı Pad ile Loop'lar Yaratın, Sample'lar Tetikleyin veya Performansınız'da Hot Cue'ları Kontrol Edin. Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Şerit ile Dinamik Efekt Kontrolü ve Track Aramaları Yapın. Her Kanal İçin Bulunan Ayrı Filtre Düğmeleri ile Mükemmel Sound'a Ulaşmak İçin En İnce Ayarları Anında Yapabilirsiniz. Aklınıza Gelen Her Şeyi MixTrack Pro3 Yapmaya Hazırdır.


  Metal Plaklar
  MixTrack Pro3'ün Alçak Profilli Gelişmiş ve Dayanıklı Metal Plakları ile Her Track ve Geçiş Üzerinde İnanılmaz Hassas Kontrole Sahipsiniz. Kapasitif ve Dual Zone Olmaları Sayesinde Üst Tarafına Sadece Bir Dokunuş ile Kanalı Durdurabilir veya Scratch Yapabilirken Yan Tarafına Dokunarak Pitch'i İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Oldukça Sağlam ve Dayanıklı Metal Yapı Sayesinde Her Türlü Kötü Kullanıma Rahatlıkla Dayanabilir.


  Mükemmel Serato Kontrolü
  Mixtrack Platinum ile 4 Deck ile Çalışma İmkanınız Vardır. Yeni Deck Select Fonksiyonu ile Dilediğiniz Deck'e Geçiş Yaparak Mixlerinizde Sınırsız Esneklik ve İmkana Kavuşursunuz. Hangi Deck'i Kontrol Ettiğiniz Yeni 1.75" lik LCD Ekranlarda Eahatlıkla Görülebilir.


  Metal Plaklar
  MixTrack Platinum'un Alçak Profilli Gelişmiş ve Dayanıklı Metal Plakları ile Her Track ve Geçiş Üzerinde İnanılmaz Hassas Kontrole Sahipsiniz. Kapasitif ve Dual Zone Olmaları Sayesinde Üst Tarafına Sadece bir Dokunuşla Kanalı Durdurabilir veya Scratch Yapabilirken Yan Tarafına Dokunarak Pitch'i İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Oldukça Sağlam ve Dayanıklı Metal Yapı Sayesinde Her Türlü Kötü Kullanıma Rahatlıkla Dayanabilir.


  Mükemmel Serato Kontrolü
  MixTrack Pro 3 Birlikte Gelen Serato Intro Yazılımı ile %100 Uyumlu Olmakla birilikte Class Compliant Olarak Hem Mac Hemde Windows Bilgisayarlar ile Sürücü İhtiyaç Duymaksızın Uyumludur.


  Her Yerde Ses
  Dahili Ses Giriş ve Çıkışları Sayesinde MixTrack Pro 3 Satın Aldığınız Anda Kullanılmaya Hazırdır. Kulaklıklarınızı, Mikrofonuuzu ve PA Sisteminizi Takarak Herhangi Harici Bir Ses Kartına İhtiyaç Duymadan Çalmaya Başlayabilirsiniz. Üzerindeki Bulunan 2 Kulaklık Çıkışı Sayesinde Arkadaşlarınız ile Birlikte Mix Yapmanız Son Derece Kolaylaştırılmıştır. Bu Kontroller Tasarımını Profesyonel NV Kontroller'ından Almaktadır. MixTrack Pro 3 Fiyat Aralığına Büyük Önem verilerek Performans Odaklı Olarak Tasarlanmıştır.
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.