sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MixTrack Pro 3 Midi DJ Controller


  * Oldukça Yeni Olan 51 Yüksek Hassasiyetli Metal Jog Wheel'ler

  * Her Kanal İçin Ayrı Filtre Düğmeleri

  * En İnce Pitch Ayarlamaları İçin 100mm Pitch Slider'ları

  * Track Stratch ve Efekt Kontrol İçin Çok Fonksiyonlu Touch ( Dokunmatik ) Strip

  * Kütüphaneniz ile Çalışmayı Kolaylaştıran Ayrı Browse Düğmeleri

  * 16 Çok Fonkisyonlu Performans Pad'i

  * 1/4" ve 1/8" Kulaklık Çıkışlı Dahili Class Compliant Ses Kartı

  * 1/4" Mikrofon Girişi

  * Serato DJ'e Yükseltilebilen Serato DJ Intro Yazılımı

  * Prime Loops Remix Tool Kit ile Birlikte

                                       

  Mixtrackpro3  Karşınızda benzersiz Mixtrack Pro 3 DJ kontroller
  Dünyanın Önde Gelen DJ Ekipmanı Üreticisi Olan Numark'tan Profesyonel Düşünen Yetenekli DJ'ler Göz Önüne Alınarak Tasarlanan İnanımlaz Kontroller: Mixtrack Pro 3!
  Bu Yepyeni Kontroller ile Birlikte Gelen Özellikler ve Performans Kendisini Sıradan Kontroller'lardan Çok Daha Yukarı Taşımaktadır. Üstelik Çok Daha Ekonomik ve Taşıması Kolaydır.


  Performansınıza Gerçek Güç Aşılayın
  Üzerinde Bulunan 100 mm'lik Slider'lar Sayesinde En Hassas Pitch Ayarlamaları Dahi Rahatlıkla Yapılarak Hiç Bir Beat'te Sync Kaçırmamanız Garantilenir. Diğer Rakiplerinin 60 mm.'lik Slider'leri ile Bu Performansı Yakalamak İmkansızdır.


  Yaratıcılığınızda Sınır Tanımayın
  16 Çok Fonksiyonlu Arka Aydınlatmalı Pad ile Loop'lar Yaratın, Sample'lar Tetikleyin veya Performansınız'da Hot Cue'ları Kontrol Edin. Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Şerit ile Dinamik Efekt Kontrolü ve Track Aramaları Yapın. Her Kanal İçin Bulunan Ayrı Filtre Düğmeleri ile Mükemmel Sound'a Ulaşmak İçin En İnce Ayarları Anında Yapabilirsiniz. Aklınıza Gelen Her Şeyi MixTrack Pro3 Yapmaya Hazırdır.


  Metal Plaklar
  MixTrack Pro3'ün Alçak Profilli Gelişmiş ve Dayanıklı Metal Plakları ile Her Track ve Geçiş Üzerinde İnanılmaz Hassas Kontrole Sahipsiniz. Kapasitif ve Dual Zone Olmaları Sayesinde Üst Tarafına Sadece Bir Dokunuş ile Kanalı Durdurabilir veya Scratch Yapabilirken Yan Tarafına Dokunarak Pitch'i İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Oldukça Sağlam ve Dayanıklı Metal Yapı Sayesinde Her Türlü Kötü Kullanıma Rahatlıkla Dayanabilir.


  Mükemmel Serato Kontrolü
  Mixtrack Platinum ile 4 Deck ile Çalışma İmkanınız Vardır. Yeni Deck Select Fonksiyonu ile Dilediğiniz Deck'e Geçiş Yaparak Mixlerinizde Sınırsız Esneklik ve İmkana Kavuşursunuz. Hangi Deck'i Kontrol Ettiğiniz Yeni 1.75" lik LCD Ekranlarda Eahatlıkla Görülebilir.


  Metal Plaklar
  MixTrack Platinum'un Alçak Profilli Gelişmiş ve Dayanıklı Metal Plakları ile Her Track ve Geçiş Üzerinde İnanılmaz Hassas Kontrole Sahipsiniz. Kapasitif ve Dual Zone Olmaları Sayesinde Üst Tarafına Sadece bir Dokunuşla Kanalı Durdurabilir veya Scratch Yapabilirken Yan Tarafına Dokunarak Pitch'i İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Oldukça Sağlam ve Dayanıklı Metal Yapı Sayesinde Her Türlü Kötü Kullanıma Rahatlıkla Dayanabilir.


  Mükemmel Serato Kontrolü
  MixTrack Pro 3 Birlikte Gelen Serato Intro Yazılımı ile %100 Uyumlu Olmakla birilikte Class Compliant Olarak Hem Mac Hemde Windows Bilgisayarlar ile Sürücü İhtiyaç Duymaksızın Uyumludur.


  Her Yerde Ses
  Dahili Ses Giriş ve Çıkışları Sayesinde MixTrack Pro 3 Satın Aldığınız Anda Kullanılmaya Hazırdır. Kulaklıklarınızı, Mikrofonuuzu ve PA Sisteminizi Takarak Herhangi Harici Bir Ses Kartına İhtiyaç Duymadan Çalmaya Başlayabilirsiniz. Üzerindeki Bulunan 2 Kulaklık Çıkışı Sayesinde Arkadaşlarınız ile Birlikte Mix Yapmanız Son Derece Kolaylaştırılmıştır. Bu Kontroller Tasarımını Profesyonel NV Kontroller'ından Almaktadır. MixTrack Pro 3 Fiyat Aralığına Büyük Önem verilerek Performans Odaklı Olarak Tasarlanmıştır.
 • İADE YAZISI
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.