sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • NV II Midi DJ Controller


  * Çekici, Alçak Profil Tasarımlı 4 Deck Serato DJ Yazılımı Kontrolü

  * Cihaz Bünyesinde Bulunan Entegre Ekranlar Sayesinde Bilgisayar Ekranına Değil Perfomansınıza Konsantre Olun

  * Renkli Ekranlar ile Serato DJ'i 1e1 Görüntüleme

  * Tüm Kritik Yazılımsal Fonksiyonlar İçin Özel Donanımsal Kontroller

  * Mükemmel Beatmatch İçin Ekranda Grid Çizgiler Bulunmaktadır

  * 5 Kolon Üzerinden ( Parça Adı, Artist, Süre, Bpm ve Key) Listeleme

  * Dokunmaya Hassas Düğmeler Sayesinde Filtre, EQ ve Efektler Üzerinde Benzersiz Kontrol Olanağı

  * Scratch ve Arama Özellikli Son Derece Hassas İki Adet 5"lik Plak

  * Her Ortamda Optimum Cevap İçin Adaptif Öğrenme Özellikli Plak Teknolojisi

  * Arka Aydınlatmalı Renkli Ledlere Sahip 16 Velocity Sensetive Trigger Pad

  * Hot Cue, Loop Slicing ve Sample Triggering İçin 10 Pad Modu

  * Her Kanal İçin 3 Yollu Dokunma ile Aktive Edilen Filtre Düğmesi

  * Dokunma ile Aktif Olan 12 iZotope Efekt

  * Ekran Üzerinden Fare Kullanmadan Medya Kütüphanenizi Yönetebilme

  * Entegre BPM Eşleme ile Elle Beat Uydurma veya Sync Düğmesi ile Anında Eşleme

  * Fader Start ve Eğim Ayarlı Profesyonel Crossfader

  * Dahili Profesyonel USB 2.0 Ses Kartı

  * Aux ve Mikrofon Giriş

  * Zone / Booth ve Balanslı XLR Çıkışlar ile Kulüp Kullanımına Uygun

  * Serato DJ ile Birlikte

                                       

  NV2  DJ Performansını Tekrar Yaratmak
  Kırmızı ve Bayaz Renklerle Bezenmiş Yepyeni ve Şık NV II Tüm Dikkatleri Üstüne Kolayca Toplayan bir Controller'dır. Fakat Yenilikler Sadece Kozmetik Değil, Orijinal NV'nin Benzersiz Performansını Daha da İleri Götürecek Dikkat Çekici Simetrik Tasarım ve Güncellenmiş Bir Kullanıcı Arayüzü NV II'yi Rakipsiz Kılmaktadır. Peki Görüntünün Altında Neler Var ? Son Derece Harika Görünen 4.3" lik Renkli Ekranlarda Bulunan Yeni Grid Çizgileri ile Parçalarınıza Beat Match Yapmak Artık Çok Daha Kolay. Parçaların Listelenmesi de Artık 5 Kolon Üzerinden ( Parça Adı, Artist, Süre, Bpm ve Key ) Yapılabiliyor.


  Miksinize Dokunup Hissedin
  NS7II ile Kullanılmaya Başlanan Devrimsel Dokunma ile Aktif Olan ( Touch Activated ) Kontroller ve Performans Pad Modlarına Sahip Olan NV, Tracklerin Gerçek Zamanlı Progresif İşlenmesine Olanak Tanır. Kapasitif FX, EQ ve Filtre Düğmelerini Dokunma veya Çevirme Yoluyla Aktif Edilebilirler. Yepyeni 5"lik Touch Activated Plakalar Kanallarınız Üzerinde Benzersiz Hassasiyette Bir Kontrol ve Etkileşim Sağlar. Numark'ın Kendini Ortama ve Kullanıcıya Göre Optimize Eden Adaptif Plaka Teknolojisi Her Ne Türlü Mekanda Kullanılırsa Kullanılsın Her Zaman Güvenilir ve Hassas Bir Şekilde Scrub, Scratch ve Jog Yapma İmkanı Tanır.


  Trigger Pad
  10 Farklı Pad Modu Üzerinde Benzersiz Kontrol Olanağı Tanıyan 16 Adet Velocity Sensitive ( Hıza Duyarlı ) Pad Drumming, Sample Slicing, Looping ve Hot Cues Gibi Bir Çok Fonksiyon İçin Kullanılabilir. RGB Arka Aydınlatmalı Olan Her Pad Kullanıldığı Moda Göre Ayrı Renklendirilerek Karanlık Ortamlarda Mükemmel Görsellik Sunmaktadır.


  4 Deck
  NV Şaşılacak Dereceda Dazla Kontrol Aracını Don Derece Akıllıca Bir Arayüz İçine Yerleştirmiştir. Her remix'cini Hayali Olduğu Üzere NV, Her Layer'in Ne Yaptığını Dikkatinizi En Çok Vermeniz Gereken Yerden Dikkatinizi Ayırmadan Size Gösterebilir.


  ToolRoom Remix Pack
  Bir Başka İlk Olarak NV, ToolRoom Remix Paketi ile Birlikte Gelmektedir. Dünyanın Önde Gelen Elektronik Müzik Label'ları Tarafından Oluşturulan Profesyonel Kalitede Audio Stem'leri ile Komple Bir Track Yaratabilir veya Slice'lar ile Performansınızı Yapabilirsiniz. Sadece Numark Bu İşin Uzmanları Tarafından Özenle Oluşturulmuş İçerikleri Dijital DJ Yazılımları ve NV ile Kullanıma Oldukça Uygun Halde Kullanıcılarına Sunmaktadır.
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.