sadsad x
asdasd

Vokal Kayıtlar İçin Akustik Panel

03 Mayıs 2021
Vokal Kayıtlar İçin Akustik Panel

Günümüzde kişisel olarak ev stüdyo ortamında kayıtlar aldığımız sırada mevcut odamızın tam olarak akustik düzenlemesi olmayabilir. Bu sebepten dolayı vokal kayıtlarınız sırasında ses duvarlarda sekerek mikrofonunuza tekrar ulaşabilir ve kayıtlarınız sırasında oldukça problem yaratabilir. Bu istenmeyen problemlere karşı çözüm olarak karşımıza akustik paneller çıkmaktadır. İşte sizler için listelediğimiz akustik panellere göz atabilirsiniz. 

 

sE Electronics RF Pro

RF Pro Akustik Panel

sE Electronics RF PRO, ev stüdyolarında yaygın olan problemli akustik koşulları azaltmak için tasarlanmış taşınabilir bir akustik paneldir. Bu sayede hem alan açısından hem de taşınabilirlik açısından oldukça ön plana çıkmaktadır.

 

Aston Ast-Halo

Ast-Halo Shadow Reflection Filter ve Vokal Paneli

Aston Ast-Halo, vokal kayıtlarınızda profesyonel ve oldukça net bir şekilde kayıt almanız için tasarlanmıştır. Geniş yüzey alanı doğrusal emilim sağlarken, oluklu yüzey minimum bozulma için sesi yayar.

 

Marantz Soundshield Compact

Soundshield Compact Akustik Panel

Sound Shield Compact, mikrofon standı üzerine konumlandırmak üzere tasarlanmış oldukça profesyonel bir akustik paneldir. İki adet katlanabilir panel ile birlikte taşıması oldukça kolaydır. Üründe kullanılan yüksek kaliteli akustik köpük sayesinde ortam gürültülerini en aza indigereyek daha temiz bir kayıt alınmasına olanak sağlar.

 

sE Electronics X1 S Mikrofon ve Akustik Panel Seti

X1 S Mikrofon ve Akustik Panel Seti

Bu paket içerisinde avantajlı olan kısım sadece akustik panel ile değil mikrofonla beraber gelmesidir. Bu sayede direkt kuruluma hazır ve kayıtlarınıza kolaylıkla başlayabilirsiniz.

 

Marantz Soundshield

Soundshield Akustik Panel

Her türlü stüdyo alanında kullanılabilecek ideal boyutlarda bir akustik paneldir. SoundShiled üzerinde ikisi sabit üçü katlanabilir olmak üzere yüksek yoğunluklu Eva köpükten imal edilmiş toplamda beş adet panel duvarına sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.