sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Milan M15 1100W Aktif Hoparlör
   


  1,100 Watt'lık Tam Kapsamlı MILAN M15, 15'' Taşınabilir İki Yönlü Bir Hoparlördür. En Gelişmiş DSP İşlevselliği ile Birlikte Güçlü, Yüksek Verimli D Sınıfı Amplifikatörler ve Anahtar Modu Güç Kaynağı Teknolojisi Çok Etkileyici Geliyor. Dünyanın En İyi Ses Veren Hoparlör Sistemlerinden Bazılarını Yapmak İçin Uluslararası Olarak Tanınıyoruz, Bu Nedenle Sürücülerimizi (Woofer ve Tweeter'ları) Çok Ciddiye Alıyoruz. LF ve HF Sürücülerimiz Her Uygulama İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. Bizi Rekabetten Ayıran Şey Budur. Bir MILAN M15 Hoparlör Satın Aldığınızda, Gerçekten Profesyonel Sonuçlar Elde Etmek İçin İçerideki Yüksek Hızlı 15" LF ve 1" Yüksek Sıcaklıktaki Kubbe Sıkıştırma Sürücülerinin Kusursuz Bir Şekilde Çalışacak Şekilde Tasarlandığından Emin Olabilirsiniz.                                       Milan M15 1100W Aktif Hoparlör

  Milan M15 1100W Aktif Hoparlör


  Dahili Mikserde Her Giriş İçin Bir Seviye Kontrolü ve Değiştirilebilir Bir Düşük Kesim Filtresi (100 Hz'de Ayarlanmış) Bulunan İki Bantlı Bir Ana EQ Bulunur, Bu da M15'in Kama Monitörü Olarak Kullanıldığında Üstün Netlik ve Yansıtma Sağlamasına Olanak Tanır veya Subwoofer'larla Doğru Entegrasyon Sağlamak İçin Ek Bir Filtre, Kullanıcının, Müzik İçeriğinin Yüksek Kalitede Yeniden Üretilmesi İçin Gereken Daha Geniş Frekans Aralığı İçin Konuşma (Gelişmiş Ses Anlaşılırlığı İçin) veya Müzik'i Seçmesini Sağlar. Uygun Bir Mix Out XLR Konektörü, Hızlı ve Kolay Sistem Genişletmesi İçin Her İki Giriş Kanalının EQ Sonrası Ek Güç Hoparlörlerine Göndermesini Sağlar.

  GENEL ÖZELLİKLER


  * Taşınabilir PA ve Kurulum Uygulamaları İçin 2 Yollu Tam Aralıklı Güçlü Hoparlör

  * Klark Teknik Class-D Teknolojisine Sahip 1.100 Watt Güç

  * Toplam Sistem Kontrolü İçin Klark Teknik Dijital Sinyal İşleme

  * Gelişmiş Geçici Yanıt İçin Düşük Kütle Ses bobini ile Yüksek Gezi 15" Düşük Frekans Sürücüsü

  * Genişletilmiş Yüksek Frekans Reprodüksiyonu ile 1" Yüksek Sıcaklık Kubbe Sıkıştırma

  * Yakınsak Eliptik Dalga Kılavuzu, Geniş Dağılım ve Mükemmel Desen Kontrolü Sağlar

  * Ses veya Müzik Uygulamaları İçin Optimize Edilmiş Eşitleme Özelliğine Sahip Müzik Düğmesi

  * Subwoofer Entegrasyonu İçin Değiştirilebilir 100Hz Yüksek Geçiş Filtresi

  * Siyah Kaplamalı Hafif Kompozit Muhafaza
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.