sadsad x
asdasd

Vokal Mikrofonları

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 133 ürün görüntüleniyor.

Vokal Mikrofonu Nedir?

Genellikle vokalistler tarafından ses kaydetmek için kullanılan mikrofonlara vokal mikrofonu denmektedir. Vokal mikrofonlarının ise en yaygın iki türü ise cardioid ve condenser mikrofonlardır. 

Cardioid mikrofonlar ortamdaki diğer gürültüleri engelleme ve direkt olarak vokalin sesini yansıtma konusunda oldukça başarılı mikrofonlardır. Condenser mikrofonlar ise birden fazla kişinin şarkı söylediği ya da konuşma yaptığı zamanlarda tercih edilen bir mikrofon türüdür. Condenser mikrofonlar stüdyo kayıtları sırasında da kullanılabilir fakat bulunduğu ortamın her yerinden gelen sesleri yansıtacağı için, stüdyo kaydı yapılacak ise bulunulan ortamın ses kontrollü olması gerekmektedir. 

Vokalistler için hem stüdyo kaydı hem de canlı performanslar ya da konserler sırasında oldukça önemli olan vokal mikrofon tercihi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Canlı performanslarda, ortamdaki sesleri direkt olarak alacağı ve yansıtacağı için, condenser mikrofonlar yerine cardioid vokal mikrofonları daha çok tercih edilmektedir.

Siz de, kullanacağınız alan, beklediğiniz performans ve meslekteki profesyonellik seviyenize uygun olarak Sesçi Baba’da yer alan vokal mikrofonları arasında kendinize en uygun ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Vokal Mikrofon Önerileri

Sesçi Baba’da AKG, Aston, Audix, Behringer, Neumann, Numark, Presonus, Rode, Sennheiser, Shure, Superlux, Tannoy ve sE Electronics gibi dünyaca ünlü markaların condenser ve cardioid vokal mikrofonları yer almaktadır. Vokal mikrofonunu kullanacağınız yere, mikrofondan beklediğiniz performansa, aklınızdaki ideal fiyat aralığına ve diğer pek çok değişkene göre kendinize en uygun vokal mikrofonu seçebilir ve anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba’da piyasadaki en kaliteli ve en iyi vokal mikrofonları yer almaktadır. Ayrıca, Sesçi Baba sadece satın alma sonrası değil, satın alma sürecinizdeki memnuniyetinizi de oldukça önemsemektedir. Bu yüzden, herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek birimine danışabilirsiniz.

En iyi vokal mikrofonuna sahip olmak için hemen Sesçi Baba’daki ürünleri inceleyin ve siparişini anında oluşturun. Yeni vokal mikrofonunuzun performansından sadece siz değil, herkes çok memnun kalacak!

Vokal Mikrofonu Fiyatları

Sesçi Baba’da AKG, Aston, Audix, Behringer, Neumann, Numark, Presonus, Rode, Sennheiser, Shure, Superlux, Tannoy ve sE Electronics dünyanın en ünlü müzik ve ses ürünleri markalarının fiyatları 127 ila 6300 arasında değişen vokal mikrofonları bulunmaktadır. Kablolu ya da kablosuz, cardioid ya da condenser mikrofon çeşitlerimiz arasında hem fiyat hem de performans beklentilerinize en uygun olan ürünü anına seçin ve hemen siparişinizi oluşturun. Sesçi Baba’dan seçeceğiniz yeni vokal mikrofonunuz vokal performansınıza yeni bir soluk getirecek. Sesçi Baba’dan hemen siparişinizi verin ve dünyanın en iyi vokal mikrofonuna anında sahip olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.