sadsad x
asdasd

Kulaklık Modelleri

urunbuton Sun
Sırala
Toplam 431 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kulaklık Modelleri

İster yıllardır müzikle uğraşan bir profesyonel olun, ister müzik dünyasına yeni atılmış bir müzisyen, ister müzik dinlemek hayatının en önemli şeylerinden biri olan bir müziksever… Kulaklıklar herkes için oldukça önemlidir. Sabahları işe/okula giderken, spor yaparken, otobüste yolculuk yaparken, iş yerinde, temizlik yaparken, müzik üretirken ya da canınız sıkıldığında müzik dinlemek her zaman akla ilk gelen seçeneklerden biridir. Müzik dinlemek için ise tabii ki kulaklık gerekmektedir.

Üstelik, teknolojinin gelişmesiyle kulaklıkları sadece müzik için değil, diğer pek çok noktada da kullanmaya başladık. Örneğin, telefonunuzda bir dizi izlerken, işyerinde görüntülü görüşme yaparken ya da kalabalık bir yerde bilgisayarınızda bir video izlerken, video editlerken ve diğer pek çok yerde de kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz. Bu yüzden gelişen teknoloji ile birlikte, kulaklıklarımız da telefonlarımızın olduğu kadar, anahtar ve cüzdanımız gibi oldukça önemli ve yanımızdan ayırmadığımız araçlar haline gelmiştir. 

Kulaklıkların kablolu ve kablosuz, kulak içi ya da kulak üstü, mikrofonlu ya da mikrofonsuz, sporcu tipi, hifi, stüdyo tipi gibi pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında kendi kullanım alanlarınıza, yaptığınız işe, fiyat beklentilerinize ya da beklediğiniz performansa bağlı olarak yapacağınız seçim değişiklik gösterebilir. Sesçi Baba’da ise, aradığınız kulaklık türü hangisi olursa olsun, dünyanın en ünlü markalarının en iyi kulaklık türlerini bulabilirsiniz. Hemen kulaklık çeşitlerimize göz atın.

Kulaklık Önerileri

Sesçi Baba’da AKG, Audio Technica, Behringer, Bowers & Wilkins, Marshall, Neumann, Numark, Pioneer, Presonus, Sennheiser, Shure ve diğer pek çok dünyaca ünlü markanın kulak içi/kulak üstü, mikrofonlu/mikrofonsuz, kablolu/kablosuz, hifi, stüdyo tipi, dj tipi, oyuncu ve sporcu tipi kulaklıkları bulunmaktadır. 

İstediğiniz bluetooth kulaklık, oyuncu kulaklığı, mikrofonlu kulaklık, dj kulaklığı, sporcu kulaklığı ve hifi kulaklık Sesçi Baba’da sizi bekliyor. Kullanmak istediğiniz alan, kulaklıktan beklediğiniz performans, tercih ettiğiniz fiyat aralığı, güvendiğiniz marka ve tüm diğer değişkenlere bağlı olarak Sesçi Baba’da kendinize en uygun kulaklık seçimini yapabilirsiniz. Hangi ürünü seçerseniz seçin, Sesçi Baba’dan alacağınız hiçbir kulaklıktan pişman olmayacaksınız. Sesçi Baba, diğer tüm ürünlerde olduğu gibi kulaklıklarda da sektördeki en iyi modelleri beğenilerinize sunar. Size de sadece dilediğiniz kulaklığı sipariş etmek ve dinlediğiniz müziğin, yaptığınız sporun, oynadığınız oyunun, izlediğiniz filmin ya da yaptığınız görüşmenin tadını çıkarmak kalır. 

Sesçi Baba’da satın almaya dair herhangi bir sorunuz olduğunda ise Sesçi Baba Destek birimine başvurabilirsiniz. Sesçi Baba, vereceğiniz siparişin her anında ve siparişin sonrasında da sizlere yardımcı olmayı amaçlar.Kulaklık Fiyatları

Sesçi Baba’da yer alan KG, Audio Technica, Behringer, Bowers & Wilkins, Marshall, Neumann, Numark, Pioneer, Presonus, Sennheiser, Shure gibi dünyaca ünlü müzik markalarının fiyatları 110 ila 11 bin 700 lira arasında değişen kulaklıklar mevcuttur. Hem düşük hem de yüksek fiyatlı ürünlerimizin performansı oldukça yüksektir fakat beklediğiniz performans ve kullanacağınız yere göre tercih edeceğiniz ürünün fiyatı farklılık gösterebilmektedir. Ürünlerimize göz atıp dilediğiniz ürünü hemen sipariş edin ve Sesçi Baba farkıyla kulaklık deneyiminizi en üst seviyeye taşıyın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.