sadsad x
asdasd

Kablosuz Kulaklıklar

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 102 ürün görüntüleniyor.

Kablosuz Kulaklıklar

Kablolarla uğraşmayı sevmeyenler, sporcular, kulaklığı az yer kaplasın isteyenler için en ideal kulaklık türlerinden biri kablosuz yani bluetooth kulaklıklardır. Bluetooth kulaklıklar sayesinde ev işlerinizi, sporunuzu ve dilediğiniz her şeyi kablolarla uğraşmadan ya da telefonunuzu veya MP3 çalarınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan yaparken, bir yandan da müzik, radyo ya da sevdiğiniz podcasti dinleyebilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ve kullanım rahatlığı sunan bluetooth kulaklıklar aynı zamanda bluetooth özelliği olan tüm aygıtlara bağlanabilir. Böylelikle ister araba kullanırken isterse televizyon izlerken kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz. 

Düzenli olarak şarj etmeniz gereken bluetooth kulaklıklar, genel olarak uzun saatler boyunca müzik dinlemenize olanak sağlarlar. Bu yüzden uzun yola çıkmadan önce ya da iş yerinde çalışırken kulaklıklarınızı saatlerce şarj etmeden kullanabilirsiniz. 

Kablosuz kulaklıklar kulak içi ya da kulak üstü olacak şekilde iki farklı türde karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle bluetooth kulaklık alırken ister kulak üstü ister kulak içi modelleri tercih edebilirsiniz. Sesçi Baba’da hem kulak üstü hem de kulak içi pek çok bluetooth kulaklık modeli mevcuttur. Dilediğiniz ürünü seçerek sipariş verin, müzik zevkinizi hemen en üst noktaya taşıyın.

Kablosuz Kulaklık Önerileri

Sesçi Baba’da Audio Technica, Behringer, Marshall, Numark, Pioneer, Presonus, Sennheiser gibi dünyaca ünlü markaların kulak içi ve kulak üstü kablosuz kulaklık modelleri bulunmaktadır. Dünyanın en iyi kulaklık markalarının farklı fiyatlara sahip yüksek performanslı kablosuz kulaklıkları arasında hemen dilediğiniz ürünü seçebilir ve keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Bluetooth kulaklığınızı, kulak üstü ya da kulak içi, batarya performansı ve fiyat gibi farklı koşullara bağlı olarak inceleyip beklentilerinize en uygun ürünü seçerek sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda.

Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Sesçi Baba’da Audio Technica, Behringer, Marshall, Numark, Pioneer, Presonus, Sennheiser gibi müzik dünyasının en başarılı markalarının farklı fiyatlara sahip bluetooth kulaklık modelleri mevcuttur. Fiyatları 300 ila 3300 lira arasında değişmekte olan bluetooth kulaklık ürünlerimizin hepsi oldukça yüksek performansa sahiptir. Modele bağlı olarak batarya ve ses performansı değişebileceği gibi, bluetooth kulaklık fiyatları kulak içi ve kulak üstü olmalarına göre de farklılık göstermektedir. Sesçi Baba’da fiyat ve performans beklentilerinize en uygun bluetooth kulaklığı kolaylıkla bulacaksınız. Hemen ürünlerimize göz atmaya başlayın.

Hem spor yaparken, hem televizyon izlerken dışarıdan gelen tüm sesleri engellemek için, hem temizlik yaparken, hem de çalışırken kullanımı oldukça rahat olan bluetooth kulaklıkları denediğiniz anda vazgeçilmeziniz olacak. Sesçi Baba’da yer alan onlarca bluetooth kulaklık sizi bekliyor. Hemen seçiminizi yapın, siparişinizi verin ve tüm ses deneyimlerinizi geride bırakacak bir performansla tanışın. İhtiyacınız olduğu her an Sesçi Baba Destek birimi yanınızda. Aklınıza takılan her sorunuz için her zaman tam destek sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.