sadsad x
asdasd

Stüdyo ve Kayıt Sistemleri

urunbuton Sun
Sırala
Toplam 2934 ürün görüntüleniyor.

Profesyonel olarak müzikle uğraşıyor ya da profesyonel müzik kariyerinize başlamak istiyorsanız, stüdyo ekipmanlarına ve kayıt sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer müziğinizi üretirken bir stüdyoda çalışıyorsanız büyük ihtimalle bu ekipmanların çoğuna sahip olacaksınız. Fakat evde stüdyo kurmak istiyorsanız ve müziğinizi kendi evinizde kendi başınıza üretmek istiyorsanız, stüdyo ekipman ve kayıt sistemlerine sahip olmalısınız. Peki ev stüdyosu için gereken ekipmanlar nelerdir? Sesçi Baba sizin için her şeyi anlattı.

 

Ev Stüdyosu Nasıl Kurulur?

 

Eğer müzik hayatınıza evinizde kendi stüdyonuzda devam etmek istiyorsanız, nereden başlayacağınız konusunda kafanız karışık olabilir. Fakat Sesçi Baba bu noktada da yardımınıza yetişiyor. Tek yapmanız gereken Sesçi Baba’da yer alan ev stüdyosu setlerine göz atmak. 

 

Müzik hayatınıza yeni başlıyor ve daha uygun fiyatlı ve küçük çaplı bir ekipman arıyorsanız, mikrofon, kulaklık ve ses kartından oluşan stüdyo paketlerine göz atabilirsiniz. Bu stüdyo paketleri ayrıca kolay taşınabilir olup, stüdyonuzu dilediğiniz her yere taşımanıza olanak sağlar. 

 

Fakat daha geniş çaplı ve ayrıntılı bir müzik stüdyosu kurmak istiyorsanız, Sesçi Baba’da daha fazla ekipmana stüdyo kayıt paketleri de mevcuttur. Pop filtre, hoparlör, mikrofon, mikrofon standı, Ableton live launchpad, USB ses kartı, analog synthesizer, kulaklık ve çivi kablo içeren bu setlerle, ev stüdyosu kurmak sadece bir tık uzağınızda. Sesçi Baba’dan istediğiniz seti sipariş ederek, evinizde dünyaya ulaşabileceğiniz bir stüdyo kurmaya ne dersiniz? 

 

Ev Stüdyosu Kurmanın Maliyeti

 

Evde müzik stüdyosu kurmanın maliyeti tamamen sizin beklediğiniz performansa bağlıdır. Yukarıda da bahsedildiği gibi daha küçük çaplı ve taşınabilir bir stüdyo kayıt seti istiyorsanız 1000 ila 2000 lira arasındaki setlere Sesçi Baba’dan ulaşabilirsiniz. Daha geniş çaplı ve profesyonel bir stüdyoyu andıran bir ortam yaratmak istiyorsanız ise, 20 ila 70bin arasında fiyatlarla bu isteğiniz gerçek olabilir. Sesçi Baba’da yer alan stüdyo kayıt sistemi setleri genel olarak 950 ila 73bin lira arasında değişmektedir. Dünyaca ünlü markaların her bütçeye uygun stüdyo kayıt sistemini huzurlarınıza sunan Sesçi Baba’da dilediğiniz seti seçebilirsiniz. 

 

Ev Stüdyosu Kurmak İçin Öneriler


Sesçi Baba’da dünyaca ünlü ve başarılı pek çok markanın stüdyo kayıt sistemleri mevcuttur. Presonus, Focusrite, Behringer, M-Audio ve çok daha fazla dünyaca ünlü markanın stüdyo ses kayıt sistemlerini barındıran Sesçi Baba’da ürünlere tek tek göz atabilir, setler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve en sonunda beklentilerinize en çok hitap eden ürünü seçebilirsiniz. Sesçi Baba’daki stüdyo kayıt sistemi setlerini tercih ettiğinizde tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve setinizin gelmesini beklemek. Stüdyo kayıt setiniz geldiği anda ise harika müzikler üretmeye başlayacaksınız! Eğer hangi ürünü alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, Canlı Destek kısmımızdan yardım talep edebilirsiniz. Sesçi Baba her noktada size yardım etmeyi ve en iyi stüdyo kayıt sistemine sahip olmanızı amaçlıyor. Daha fazla vakit kaybetmeden sitemizde yer alan ürünlere göz atın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.