sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 196 ürün görüntüleniyor.

Analog Synthesizer Nedir?

Elektronik olarak ses üretmek için analog devre ve sinyalleri kullanan ürünlere analog synthesizer denir. Synthesizerların dijital ve analog olarak iki türü bulunsa da, analog synthesizerlar daha başarılı kabul edilir ve profesyonel olarak müzikle uğraşan kişiler tarafından daha çok tercih edilir. 

Örneğin, oldukça yüksek notalar, analog synthesizer ile daha net olacaktır. Analog synthesizer kullanarak farklı elektronik ögeleri etkileşime sokabilir ve benzersiz sesler elde edebilirsiniz. Tıpkı dijital olarak oluşturulmuş bir ses yerine insan ya da piyano sesi dinlemeyi tercih edeceğimiz gibi, analog synthesizer kullanılarak oluşturulmuş sesler de dijital synthesizer kullanılarak oluşturulmuş seslere kıyasla daha tercih edilebilir durumdadırlar. 

Siz de yıllardır müzikle uğraşan bir profesyonel iseniz ya da müziğe yeni başlamanıza rağmen dijital yerine analog synthesizer tercih etmek istiyorsanız, hemen Sesçi Baba’da yer alan analog synthesizerlara göz atın.

Analog Synthesizer Önerileri

Sesçi Baba’da Access Music, Arturia, Behringer, IK Multimedia, Joué, Nord, Novation, Roland ve Rovi gibi dünyaca ünlü pek çok markanın analog synthesizerları yer almaktadır. Siz de bu ürünler arasında kullanacağınız alan, sektördeki yeriniz, fiyat ve performans beklentilerine uygun olarak kendinize en uygun analog synthesizerı seçebilirsiniz. Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm ürünler gibi, analog synthesizerlarımız da piyasadaki en iyi, en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünler arasında yer almaktadır. Siz de hemen sitemizden analog synthesizer siparişinizi verebilir ve müziğinizde farklılık yaratmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Hem satın alma, hem de satın alma sonrası süreçte sadece müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen Sesçi Baba, analog synthesizer ürünüyle de sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak.

Analog Synthesizer Fiyatları

Sesçi Baba’da Access Music, Arturia, Behringer, IK Multimedia, Joué, Nord, Novation, Roland ve Rovi gibi dünyanın en ünlü müzik ürünleri markalarının fiyatları 918 ila 36 bin lira arasında değişen analog synthesizerları bulunmaktadır. Sitemizde yer alan diğer tüm ürünler gibi, analog synthesizerlarımızın da hepsi fiyat fark etmeksizin sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünler arasında yer almaktadır. Fakat beklentilerinize, kullanacağınız yere, sektördeki yerinize, mesleğinize ve diğer pek çok değişkene bağlı olarak sitemizde yer alan onlarca analog synthesizer içinde size en uygun ürünü saniyeler içinde seçebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba’dan hayalinizdeki analog synthesizerı sipariş etmeye ve ürettiğiniz müzikleri en üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Sesçi Baba sektördeki bilgisi ve yeriyle, yıllardır her alanda müşterilerine kaliteli bir satın alma süreci sunmayı ve ürün satın alındıktan sonra maksimum performans alınmasını ve maksimum memnuniyet duyulmasını amaçlamaktadır. Sizi hayallerinizdeki analog synthesizerla tanıştırmayı hedefleyen Sesçi Baba’dan hemen sipariş vermeye ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.