sadsad x
asdasd

Konnektörler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 367 ürün görüntüleniyor.

Konnektör Nedir?

Müzik ile uğraşan herkesin ihtiyacı olan konnektörler farklı müzik aletlerini ve müzik yapımında kullanılan diğer aygıtları birbirine bağlamak için kullanılan önemli bir üründür. XLR konnektör, speakon konnektör, çivi konnektör gibi pek çok konnektör çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan duruma uygun olarak sitemizde yer alan yüzlerce çeşit konnektör arasında kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm ürünler gibi, sitemizde yer alan konnektörler de piyasadaki en yüksek performanslı ve en kaliteli ürünlerdir. Sitemizde yüzlerce konnektör bulunmaktadır. XLR konnektör, spekon konnektör, çivi konnektör, enerji konnektörleri ve diğer tüm konnektör çeşitlerimiz arasında kendinize en uygun olan ürünü seçip anında sipariş verebilirsiniz.

Konnektör Önerileri

Sesçi Baba’da Behringer, ENOVA, Eralpro, Euroclub, Hosa, Neutrik ve Rode gibi dünyaca ünlü markaların XLR konnektör, spekon konnektör, çivi konnektör, enerji konnektör çeşitleri bulunmaktadır. Piyasadaki en yüksek performanslı ve en kaliteli konnektörler arasında yalan yüzlerce ürünümüz arasında kendinize en uygun ürünü hemen sipariş vermeye ve müzik performansınızı en yüksek seviyeye taşımaya ne dersiniz?

Satın alma sürecinde herhangi bir problem ile karşılaşırsanız ya da aklınızda herhangi bir soru işareti olursa, Sesçi Baba Canlı Destek birimine danışabilirsiniz. Sesçi Baba, hem satın alma hem de satın alma sonrası süreci siz değerli müşterilerimiz için en kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Konnektör Fiyatları

Sesçi Baba’da Behringer, ENOVA, Eralpro, Euroclub, Hosa, Neutrik ve Rode gibi dünyanın en ünlü müzik ürünleri markalarının fiyatları 10 ila 2000 lira arasında değişen XLR konnektör, spekon konnektör, çivi konnektör, enerji konnektör ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi fiyat fark etmeksizin oldukça yüksek performansa sahiptir fakat fiyat beklentinize uygun olarak kendinize en uygun ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sesçi Baba, sitesinde yer alan diğer tüm ürünler gibi, konnektörlerde de sektördeki en iyi ve en başarılı ürünleri sizlere sunmaktadır. Müzik ile uğraşan herkes için oldukça hayati bir parça olan konnektörler, doğru seçim yapmadığınızda sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu yüzden, konnektör seçiminizi doğru bir şekilde yapmalısınız. Sesçi Baba’da yer alan sektördeki en iyi ve en yüksek performanslı konnektörler sizleri bekliyor. Hemen siparişinizi oluşturun, müzik zevkinizi en üst noktaya taşıyın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.