sadsad x
asdasd

Prosesör Modelleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 216 ürün görüntüleniyor.
1 2

Prosesör Nedir?

Genellikle elektro gitarlar ile kullanılan prosesörler, gitarınızla belli efektler yaratmanıza yardımcı olurlar. Elektro gitarınızı jak kablosu kullanarak prosesöre bağlayabilir, prosesörden ise amfiye aktarabilirsiniz. Böylelikle çıkan seslere efekt verebilirsiniz. Prosesör kullanarak echo, reverb, delay, distortion gibi efektler yaratabilirsiniz. Birçok markanın farklı prosesörü mevcuttur fakat prosesör tercihini doğru şekilde yapmak oldukça önemlidir. Çünkü yanlış tercih yapıldığında prosesörden beklediğiniz performansı alamayabilirsiniz. 

Sesçi Baba’da yer alan prosesörler piyasadaki en kaliteli ve yüksek performanslı prosesörlerdir. Sesçi Baba’dan satın alacağınız prosesör sayesinde gitarınızla yüksek performanslı ve kaliteli efektler elde edebilecek, müzik dünyasına adınızı yazdırabileceksiniz. Hemen siparişinizi oluşturmaya ne dersiniz?

Prosesör Önerileri

Sesçi Baba’da Art, Audient, Avalon, Behringer, IK Multimedia, Lindell Audio, Mackie, Presonus, Radial, Sonnet, TC Electronic, Warm Audio, Yamaha, Zoom, dbx, sE Electronics gibi dünyaca ünlü ses ve müzik ürünleri markalarının prosesörleri bulunmaktadır. Özellikle gitarınız ile kullanabileceğiniz ve oldukça yüksek performans elde edebileceğiniz bu prosesörler sayesinde müziğinizi dünya tarihine yazdırabileceksiniz. Ayrıca, satın alma sürecinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Hem satın alma hem de satın alma sonrası süreçte sizlerin memnuniyeti Sesçi Baba için en önemli şeydir. Bu yüzden herhangi bir sorunuz olması durumunda hiç çekinmeden Destek birimimize danışabilirsiniz. Prosesörünüz Sesçi Baba’da sizleri bekliyor.

Prosesör Fiyatları

Sesçi Baba’da Art, Audient, Avalon, Behringer, IK Multimedia, Lindell Audio, Mackie, Presonus, Radial, Sonnet, TC Electronic, Warm Audio, Yamaha, Zoom, dbx, sE Electronics gibi dünyanın en ünlü ses ve müzik ürünleri markalarının fiyatları 220 ila 150 bin lira arasında değişen prosesörleri bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi yüksek performansa sahip olsa da, performans beklentileriniz, kullanmak istediğiniz alan, meslekteki profesyonellik durumunuz ve bütçeniz gibi pek çok değişkene bağlı olarak onlarca prosesör arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm ürünler gibi prosesörlerimiz de sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünlerdir. Müzik dünyasına adınızı yazdırmanıza yardımcı olacak prosesörünüz sizleri bekliyor. Hemen siparişinizi oluşturun ve prosesörünüzün keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.