sadsad x
asdasd

Behringer

Marka Kategorileri
Sırala
Toplam 566 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Behringer, yıllardır müzikal hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizi dikkatle dinlemeye ve hayatınızı değiştirecek ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Behringer ses kartı, Behringer kulaklık, Behringer mikrofon, Behringer amfi, Behringer hoparlör, Behringer DJ kulaklık, Behringer ses sistemi,Behringer kablosuz kulaklık ürünleri; kusursuz müziği yakalamanıza yardımcı olur.  Almanya merkezli bir marka olan Behringer, teknoloji ve tasarımında kullandığı yüksek kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlıyor.

Behringer Ses Sistemleri

1989 yılında Uli Behringer tarafından kendi stüdyosu için gerekli ekipmanı karşılayamaması üzerine kurulan Behringer; başlangıçta sadece kendisi için ses sistemleri ürettiği bir markayken giderek daha büyük kitlelere ulaşan bir marka haline geldi. Bu, Behringer'in hayat değiştiren ürünleri herkesin karşılayabileceği fiyatlarla sunma felsefesine yol açtı.

Behringer Ses Kartları

Stüdyo monitörlerinizi ve diğer ses donanımlarını bilgisayarınıza bağlayan bir donanıma ses arabirimi denir. Tipik olarak, analog sinyalleri, bilgisayarınızın işleyebileceği şekilde dijital ses bilgilerine dönüştürür. Dijital ses daha sonra USB, FireWire vb. kullanılarak bilgisayarınıza gönderilir. Ses kartı da aynı işlemi ters konumda gerçekleştirir. Bilgisayarınızdan gelen dijital ses bilgilerini alabilir ve stüdyo monitörleriniz veya kulaklıklarınız aracılığıyla duyulabilecek bir analog sinyale dönüştürebilir. Bu basit donanım parçası, bir bilgisayarın ses yeteneklerini genişletir ve geliştirir. Çoğu size profesyonel stüdyo monitörleri, kayıt mikrofonları ve diğer sinyal türlerini yüksek kaliteli ses kaydı yapabileceğiniz bir bilgisayara bağlama yeteneği verir.

Ses arabirimi yani ses kartı daha büyük fiziksel boyuta, daha kolay erişilebilirliğe sahiptir ve üniteye daha geniş bir giriş türü yerleştirilebilir. Cihaz, çok çeşitli profesyonel kayıt ekipmanlarına bağlanabilir ve genellikle yerleşik standart ses kartlarından daha yüksek kalitede ses sunar. Hoparlörlerden her dinlediğinizde veya yeni ses kaydettiğinizde, ses arabirimleri seslerin daha doğru bir temsilini yeniden üretir ve onları bilgisayar tabanlı ses üretiminde kesinlikle gerekli kılar.

Söz konusu ses kaydı almak olduğunda; en iyi ses alabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir arabirime ihtiyacınız vardır. İşte bu noktada Behringer ses kartı ürünleri devreye giriyor. Behringer, kusursuz ses deneyimini, uygun fiyatlı ses kartlarında da sunuyor. Behringer markası, ses kartı kategorisinde ise iki ikonik ürüne sahip.

Ses kartı arayışınızda ilk bakmanız gereken ürünlerden biri Behringer UM2 USB Ses Kartı olacaktır. Behringer UM2 ses kartı; aradığınız ve güvenebileceğiniz ses kartı olabilir. 

Bir diğer ikonik Behringer ses kartı ise kendi sınıfında en iyi taşınabilir kayıt arayüzü olarak görülen Behringer UMC22 Usb Ses Kartı!

Behringer Mikrofon

İyi bir mikrofona sahip olmak daha iyi ses kalitesi sağlar. Kayıt için, kusursuz ses kalitesini dinleyiciye ve kayda aktaracak bir mikrofon seçimi kuşkusuz ki oldukça önemlidir. 

Behringer; sağlam bir hise ve iyi frekans kapsamına sahip aynı zamanda vokaller için harika bir ses deneyimini harika fiyatlara sunan mikrofonlarıyla müzisyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Mikrofon söz konusu olduğunda Behringer markasının geniş seçkisi; aradığınız tüm özelliklerde mikrofon skalasına sahip. Behringer C-1 Condenser Stüdyo Mikrofonu ise mutlaka bakmanız gereken ikonik mikrofonlar arasında yer alıyor.

Behringer Amfi

Her stereo sistem bir amplifikatör gerektirir - hoparlörlere hayat veren şey budur. En küçük hoparlörlerin bile yapısında bir amplifikasyon modülü vardır, ancak genellikle görülemeyecek kadar iyi entegre edilmiştir.

Amplifikatör, ses kaynağı (iPod, CD çalar, plak çalar vb.) ile hoparlörler arasındaki bağlantıdır. Küçük bir örnek: Sınıfındaki en iyi plakçaları satın aldınız ve onu mükemmel hoparlörlerle birleştirdiniz. Şimdi bağlantı için sadece vasat bir ses yükseltici kullanmak gibi bir hata yaparsanız, tüm sistemin ses kalitesi kendi seviyesine inecektir. Bu nedenle hi-fi ses sisteminin kalbi olduğu için hi-fi amplifikatöre biraz daha fazla yatırım yapmaya değer.

Behringer amfiler; ev ve profesyonel kayıt stüdyoları, post prodüksiyon süitleri veya audiophile seviyesinde performans arayan herkes için ideal seçim olacaktır. Behringer amfiler rakip birçok üründe ortak olan en ufak bir bozulma veya yapay eklemeler olmaksızın, şaşırtıcı derecede doğru ses üretimi sağlar. Behringer amfiler zekice servo kontrollü tasarımı ve baştan sona kullanılan üst düzey bileşenleri sayesinde olağanüstü özelliklere ve rakipsiz ses performansına sahiptir. 

Bazı Behringer amfi modellerinde bulunan ATR teknolojisi; Behringer amfilerini bir vazgeçilmez haline getiriyor. Tescilli Hızlandırılmış Geçici Tepki (ATR) Teknolojisi, Behringer amfilere derin ve etkili bas tepkisi için gereken muazzam güç rezervlerini verir, bu da dinleyicilerinizi ayağa kaldıracak ve onları orada tutacak daha doğal bir ses kalitesine dönüşür!

Behringer Hoparlör

Doğru hoparlör seçimi söz konusu olduğunda, tam olarak beklediğiniz her şey Behringer'de mevcut! Daha fazla güç, daha fazla özellik ve kesinlikle daha uygun fiyatı; Behringer hoparlör modellerini aktif hoparlörlerde dünya lideri yapıyor.

Behringer, devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatör teknolojisi sayesinde kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette size muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sunuyor. Behringer hoparlör modellerindeki D Sınıfı amplifikasyon tüm farkı yaratır, enerji verimliliğinde en üst noktayı sunar ve ağır güç kaynakları ve büyük ısı alıcılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanırken ve çevreyi korurken, ağırlık olarak geleneksel emsallerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve üretmeyi mümkün kılar.

Behringer Kulaklık 

Doğru kulaklık seçiminde zorlanıyorsanız, Behringer'in yüksek teknoloji, deneyim ve kalitesini sunduğu kulaklık modelleri tam aradığınız şey olabilir.

Behringer DJ Kulaklık

Behringer DJ kulaklık modelleri, Bir DJ olarak, ultra geniş dinamik aralıkta yüksek tanımlı bas ve süper şeffaf tiz sesler sunan kulaklıklar istiyorsanız tercih etmeniz gereken DJ kulaklığı olmalı. Behringer DJ kulaklık modelleri, her bütçeye uygun bir fiyata inanılmaz yüksek çözünürlüklü performans sağlayan yüksek verimli kobalt kapsüllere sahiptir! Behringer Dj kulaklığı rahat dinleme için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Behringer kulaklık, sesinizin her nüansını veren yüksek çözünürlüklü kobalt kapsüller içerir. Ayrıca bazı Behringer DJ kulaklık modelleri; aktif yaşam tarzının getirdiği talepler doğrultusunda dolaşmaya dayanıklı ve maksimum dayanıklılık sağlayan en iyi oksijensiz bakır telden tek taraflı kabloyla tasarlandı. 

Behringer kulaklıklarla, inanılmaz derecede uygun bir fiyata gerçekten olağanüstü ses üretimi elde edersiniz.

Behringer Kablosuz Kulaklık

Behringer kablosuz kulaklık konusunda da birbirinden geniş skalada başarılı bir ürün seçkisine sahip.

İster bir kaydı miksliyor, ister bir bas hattını izliyor veya en sevdiğiniz arkadaşınızla sohbet ediyor olun; geniş frekans tepkisi ve yüksek dinamik aralık sunan kulaklıklar istersiniz. Behringer kablosuz kulaklık her bütçeye uygun bir fiyata inanılmaz yüksek çözünürlüklü performans sağlar! Behringer kablosuz kulaklıklar, rahat dinleme için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Kablosuz kulaklıklar, sesinizin her nüansını veren yüksek çözünürlüklü kapsüller içerir. Ultra konforlu bir kafa bandı ve kablosuz bağlantı özelliğine sahiptir.

Behringer Fiyatları

Behringer ses sistemi ürünleri; sadece kalitesi, dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile değil herkese hitap eden fiyat skalasıyla da dikkat çekiyor. Ses kartı, kulaklık, mikrofon, amfi, hoparlör, DJ kulaklık gibi ürün yelpazesine sahip olan Behringer; yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmasıyla global bir üne sahip. Behringer fiyatları söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan her şeyi bütçenize uygun bir sınırda almanız mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.