sadsad x
asdasd

DJ Turntable

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

DJ Turntable Nedir?

DJ’likteki en önemli, en hayati ve en çok kullanılan araçlardan biri turntable olarak bilinen cihazlardır. Aslında pikap gibi klasik bir aletin teknolojik bir uyarlaması olan DJ turntableları, döner bir levha üzerinde CD çalınmasına yardımcı olurlar. DJ’ler elektronik sesler elde etmek için bu döner levha üzerinde yer alan diski saniyelik olarak durdurur ya da ters döndürür. Bu şekilde, normal bir plak ya da farklı bir alet ile elde edemeyeceğiniz elektronik sesler elde edebilirsiniz. DJ turntableları elektronik müzik olarak da bilinen yeni tarz müziklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. 

Bir DJ için en önemli cihazlardan biri olan DJ turntable seçimi yaparken oldukça dikkatli olunmalıdır. Çünkü bu ürün yanlış seçildiğinde beklenilen performans alınmayacaktır. Eğer DJ’likte bir kariyer hedefliyorsanız ya da yıllardır DJ’likle uğraşan bir profesyonelseniz, oldukça kaliteli bir ürün tercih etmeniz gerektiğini mutlaka biliyorsunuzdur. Eğer siz de piyasadaki en yüksek performanslı ve en kaliteli DJ turntable’a sahip olmak istiyorsanız, hemen Sesçi Baba’da yer alan DJ turntable’lara göz atın. 

DJ Turntable Önerileri

Sesçi Baba’da Audio Technica, Behringer, Denon DJ, Native Instruments, Numark, Pioneer ve Rane gibi dünyaca ünlü markaların DJ turntable ürünleri mevcuttur. Bu ürünler arasında seçiminizi yaparak anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi oldukça yüksek kaliteli ve piyasadaki en yüksek performanslı ürünlerdir. Satın alma sürecinizde herhangi bir sorunuz olmanız durumunda Sesçi Baba Destek birimine danışabilirsiniz. Hem satın alma hem de satın alma sonrası sürecinizi sizler için en iyi ve en memnun edici hale getirmeye çalışan Sesçi Baba’dan sipariş edeceğiniz hiçbir üründen pişmanlık duymayacaksınız. Hemen siparişinizi oluşturun ve adınızı dünyanın en iyi DJleri arasına yazdırın.

DJ Turntable Fiyatları

Sesçi Baba’da Audio Technica, Behringer, Denon DJ, Native Instruments, Numark, Pioneer ve Rane gibi dünyanın en ünlü ve en başarılı müzik ve ses ürünleri markalarının fiyatları 600 ila 15 bin lira arasında değişen DJ turntableları mevcuttur. Meslekteki profesyonellik seviyeniz, ürünü kullanacağınız yer ve bütçeniz gibi değişkenlere bağlı olarak ürünlerimiz arasında seçiminizi yapabilir ve anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sahip olacağınız en iyi DJ turntable Sesçi Baba’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.