sadsad x
asdasd

Efekt Üniteleri ve İşlemciler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 297 ürün görüntüleniyor.

Efekt Üniteleri ve İşlemcileri

Efekt ünitesi ya da efekt pedalı belli bir müzik aleti ya da bir ses kaynağından çıkan sesleri ses sinyali işleme yöntemiyle değiştiren elektronik cihazlardır. Yani, efekt ünitesi ya da efekt pedalına sahip olarak, dilediğiniz müzik aletinden farklı efektler yani farklı sesler elde edebilirsiniz. Böylelikle farklı araçları kullanmanıza gerek kalmaz ve tek bir ürün sayesinde müzik aletinize efekt uygulayabilirsiniz. Bu da bir yandan daha az yer kaplarken, bir yandan da kullanım kolaylığı sağlayacaktır. 

Özellikle, elektro ve rock müzik gibi müzik türlerinde ihtiyaç duyulan efekt üniteleri ve işlemcilere olan rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Sesçi Baba’da gitar prosesörü, vokal prosesör ve diğer pek çok efekt pedal ürünü bulunmaktadır. Eğer siz de bir efekt ünitesine sahip olmak istiyorsanız, hemen Sesçi Baba’daki ürünleri inceleyebilir ve aradığınız ürünü anında sipariş verebilirsiniz. Hayallerinizdeki efekt ünitesi Sesçi Baba’da sizi bekliyor.

Efekt Ünitesi ve İşlemci Önerileri

Sesçi Baba’da Art, Arturia, Audient, Avalon, Behringer, IK Multimedia, Lindell Audio, Pioneer, Presonus, Radial, Sonnet, Warm Audio, Yamaha, Zoom ve diğer pek çok dünyaca ünlü ses ve müzik ürünü markalarının efekt ünitesi ve işlemcilerini bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi oldukça yüksek performansa sahip olmakla birlikte, piyasadaki en kaliteli ve en iyi ürünlerdir. Sesçi Baba sektördeki bilgisi, yeri ve güvenilirliğiyle, siz değerli müşterilerine her zaman en iyi ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Satın alma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşma durumunuzda Sesçi Baba Destek birimine danışabilirsiniz. Satın alma ve satın alma sonrası sürecinizin her anını sizler için kolaylaştırmayı ve en iyi hale getirmeyi amaçlayan Sesçi Baba’dan sipariş vereceğiniz efekt ünitesinden asla pişmanlık duymayacaksınız. Hemen ürünlerimizi inceleyin kendinize en uygun efekt pedalını sipariş edin.

Efekt Ünitesi ve İşlemci Fiyatları

Sesçi Baba’da Art, Arturia, Audient, Avalon, Behringer, IK Multimedia, Lindell Audio, Pioneer, Presonus, Radial, Sonnet, Warm Audio, Yamaha, Zoom gibi dünyaca ünlü müzik ve ses ürünü markalarının fiyatları 119 ila 38 bin lira arasında değişen onlarca efekt ünitesi ve işlemci ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerimizin hepsi fiyatları fark etmeksizin yüksek performansa sahip olmakla birlikte, üründen beklediğiniz performans, ürüne ayırabileceğiniz bütçe, kullanacağınız alan ve meslekteki profesyonellik seviyeniz gibi pek çok değişkene bağlı olarak ürünlerimiz arasında kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sesçi Baba, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, efekt ünitesi ve işlemci ürünlerinde de sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünleri sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır. Hemen ürünlerimizden kendinize en uygun olanı sipariş verin ve müziğinizi anında en üst seviyeye taşıyın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.