sadsad x
asdasd

Mobil Kayıt Üniteleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.

Mobil Kayıt Üniteleri Hakkında

Ses kayıt cihazları ya da mobil kayıt üniteleri müzik kaydı, stüdyo performansları, canlı yayınlar gibi pek çok yerde kullanılan oldukça önemli ürünlerdir. Stereo mikrofon, görüntülü ses kayıt cihazı, masaüstü ses kayıt cihazı gibi ürünleri içeren mobil kayıt ürünleri, müzik ve performans gerektiren pek çok alanda sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm ürünler gibi, ses kayıt ürünleri de sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünlerdir. Canlı performans, stüdyo kayıtları, tiyatro oyunları gibi pek çok yerde gerektiğinde kullanabileceğiniz ses kayıt cihazları, Sesçi Baba’da sizleri bekliyor. Hemen sitemizde yer alan ses kayıt cihazlarına göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve anında siparişinizi oluşturun.

Mobil Kayıt Üniteleri Önerileri

Sesçi Baba’da Apogee, dünyanın önde gelen müzik ürünleri markaları arasında yer alan ESI Audio, IK Multimedia, M-Audio, Sennheiser, Steinberg, TC Helikon, Tascam, Zoom ve Sesçibaba’nın mobil kayıt üniteleri ya da diğer adıyla ses kayıt cihazları bulunmaktadır. Sitemizde yer alan ses kayıt cihazları arasında kendinize en uygun olan ürünü seçip anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba’da satın alma sürecinizde yaşadığınız herhangi bir problem olursa, Sesçi Baba Canlı Destek birimi her zaman yanınızdadır. Hem satın alma, hem de satın alma sonrası süreci sizler için daha keyifli bir hale getirmek isteyen Sesçi Baba, yüzlerce mobil kayıt ünitesi ürünleri ile sizleri bekliyor. 

Mobil Kayıt Üniteleri Fiyatları

Sesçi Baba’da Apogee, dünyanın önde gelen müzik ürünleri markaları arasında yer alan ESI Audio, IK Multimedia, M-Audio, Sennheiser, Steinberg, TC Helikon, Tascam, Zoom ve Sesçibaba’nın fiyatları 100 ila 6700 lira arasında değişen ses kayıt cihazları ve mobil kayıt üniteleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasında fiyat ve performans açısından beklentilerinize en uygun olacak ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hangi ürünümüzü seçerseniz seçin ürününüzden asla pişmanlık duymayacaksınız. Çünkü Sesçi Baba, sektördeki yeri, bilgisi ve güvenirliği ile sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Hemen ses kayıt cihazı siparişi vermeye ve performansınızı en yüksek seviyeye taşımaya ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.