sadsad x
asdasd

Konferans - Simultane Hoparlörleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Konferans - Simultane Ürünleri

Özellikle konferansta konuşma yapacak kişiler ve simultane tercümanlar için oldukça büyük önem taşıyan konferans mikrofonları, küçük boyutlarına rağmen oldukça net ve geniş çaplı bir ses çıkarabilecek mikrofon türleridir. Konferanslar, resmi törenler, konuşmalar, mitingler ve birçok kişiye hitap edilen kalabalık ortamlarda kullanılabilecek olan konferans mikrofonları, doğru seçim yapılmadığında düşük performans sergileyerek konuşmanızdan yeterli verim alamamanıza sebep olabilir. Bu yüzden, konferans mikrofonu seçerken oldukça dikkatli olmalı ve seçiminizi mikrofonu kullanacağınız ortama uygun olacak şekilde yapmalısınız. Aynı şekilde, konferans salonu ses sistemi seçimi yaparken de dikkatli olmalı ve kullanacağınız ortamda maksimum performans elde edeceğiniz bir ses sistemi seçmeye özen göstermelisiniz. 

Sesçi Baba’da yer alan konferans mikrofonları ve konferans salonu ses sistemleri sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı konferans ürünleridir ve konuşmanızdan maksimum verim almanıza yardımcı olacaktır. Siz de hemen Sesçi Baba’da yer alan konferans mikrofonlarına ve konferans salonu ses sistemlerine göz atabilir ve siparişinizi anında oluşturabilirsiniz.

Konferans - Simultane Ürün Önerileri

Sesçi Baba’da Apart, Genelec, Presonus, Sennheiser ve Ssp gibi dünyaca ünlü müzik ve ses ürünü markalarının konferans ve simultane ürünlerine ulaşabilirsiniz. Sesçi Baba’dan alacağınız konferans mikrofonu ve konferans salonu ses sistemi sayesinde yaptığınız her konuşma, resmi tören, konferans ya da büyük bir kalabalığa hitap eden diğer etkinliklerin hepsinden oldukça yüksek verim alacaksınız. Siparişinizi oluştururken herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ise Sesçi Baba Canlı Destek birimi her zaman yanınızda. Siparişinizi oluştururken de siparişiniz size ulaştıktan sonra da sadece sizlerin memnuniyetini hedefleyen Sesçi Baba’da onlarca konferans - simultane ürünü sizleri bekliyor.

Konferans - Simultane Ürün Fiyatları

Sesçi Baba’da Apart, Genelec, Presonus, Sennheiser ve Ssp gibi dünyaca ünlü müzik ve ses ürünü markalarının fiyatları 1000 ila 37 bin lira arasında değişen konferans - simultane mikrofon, ses sistemi ve hoparlörü mevcuttur. Ürünlerimiz arasında performans, kullanacağınız alan, hitap edeceğiniz kitlenin büyüklüğü ve bütçeniz gibi değişkenlere bağlı olarak siparişinizi anında oluşturabilirsiniz. Böylelikle, konuşmanızdan maksimum verim alacak ve konferans ürününüzden alacağınız bu verimi yıllarca koruyabileceksiniz. Sesçi Baba sizlere hem kaliteli hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Hemen siparişinizi oluşturun, konferans ürününüzü uzun yıllar boyunca kullanmaya bugün başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.