sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Monitor Station V2
   

  Presonus'un Her Seviyedeki Stüdyolarda Kendine Yer bulan Monitor Station'u Yenilendi.
  Monitor Station kayıt Stüdyonuz İçin Son Derece Mükemmel Bir Masa Üstü Monitörleme ve İletişim Sistemidir. Ödüllü Central Station'dan İlham Alınarak Tasarlanan Monitor Station Kayıtlarınızı Kontrol Etmek İçin İhtiyacınız Olan Her İeyi; Talkback, Speaker Switching, Input source Switching ve 4 Adet Son Derece Yüksek ve Temiz Sinyal veren Kulaklık Amfisiyle Olanak Sağlar.  Giriş Seçimi
  Monitor Station 3 Adete Kadar Audio Kaynağı Bağlayabilme ve Bu Sayede Farklı Bağlantılar Arasında Geçiş Yapma ve Karşılaştırma Olanağı Sunmaktadır. Bilgisayardaki Kaydınızın Ana Çıkışını Monitor Station da TR1 Girişine ve CD Çalarınızın Çıkışını ise Monitor Station da Aux girişine Bağlayarak Tek Bir Düğme Yardımıyla Uygulamalar Arasında Kolayca Geçiş Yapıp CD İçersindeki Müziği Referans Alıp Kendi Mikslerinizi Son Derece Kolay Bir Şekilde Düzenleyebilirsiniz.

  Hoparlör Seçimi
  Mikslerinizin Gerçek Dünya'da Nasıl Algılandığı Hakkında bir Fikrinizin Olması İçin Farklı Hoparlörlerden Sesleri Dinleyebilmeniz Amaçlanıp Monitor Station Bünyesinde 3 Set Ses Çıkışı Yerleştirilmiştir. Bu Setler Arasında Anında Seçim Yapmanıza Olanak Sağlayan Düğmeler Monitor Station Üzerinde Kolaylıkla Ulaşılabilecek Şekilde Yereştirilmişlerdir.

  Ana ve Kulaklık Miks Yönlendirme
  Stereo Girişlerden Girilen Her Bir Ses Sinyali Monitor Station Üzerinde 2 Farklı Yolla Yönlendirilebilir: Ana Ses Yoluyla ve Kulaklıklara Giden Yan yolla. Monitor Station Main ve Cue Sinyalini 4 Ayrı Kulaklık Çıkışına Yönlendirebilmenize Olanak Sağlar. Ana Miksi TRS1 Girişinden Gönderirken Metronomlu Miksi TRS2 Girişinden Gönderin. Daha Sonra Kulaklık Amfisini Hem Ana Ses Yolundaki Hemde CUE'daki Miks'i Dinlemek Üzere Ayarlayabilirsiniz. Ana Ses Yolu Her Zaman Kontrol Odasında Duyacağınız Miksi İçerir.
                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  Tam İletişim
  Kayıt Esnasında İletişim Çok Önemlidir. Monitor Station Talkback Sistemi Sayesinde Onboard Mikrofon Yardımıyla Kulaklık Kullanan Müzisyenlerle İletişim Kurabilmek İçin bağırmanıza Gerek Kalmayacaktır.

  Monitor Station'ı Kişiselleştirin
  Monitor Station Üzerindeki 3 Farklı Fonksiyon Tuşu Çalışma Stilinize Göre Kolaylıkla Ayarlanabilir ve Kaybolmamak Üzere Hafızaya Alınabilir.
  Input Birimi “Summing” Modunda ve  “Toggle” Modunda Çalışmak Üzere Atanabilir.
  Hoparlör Birimi Hem “all on” Modunda (A, B ve C Hoparlörleri Aynı Zamanda Ses Verir), “Toggle” Modunda (A, B ve C Hoparlörlerinden Sadece Seçilen Ses Verir), ve “Subwoofer” Modunda (A ve B Seçilebilir, Bu Arada C de Bu İkisinden Birisine Bağlı Olarak Seçilebilir) Çalışmak Üzere Atanabilir.
  Monitor Station LED Sinyal Göstergesi Çeşitli Sinyal Seviyeleri İçin 3 Farklı Modda Ayarlanabilir.

  Güçlü Kulaklık Amfileri
  Presonus En İyi Kalitede Kulaklık Amfileri Üretme Alanında Kendisine Bir Saygınlık Yaratmıştır. Monitor Station Üzerindeki Her 4 Kulaklık Amfiside 150 Miliwattlık Gücüyle İhtiyaç Duyulan Yüksek ve Temiz Sesi Davulcuda Dahil Olmak Üzere Bir Grubun Her Üyesine Sağlayabilir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  *Ana Ses Çıkış Seviyesi Ayarı
  *3 Stereo Giriş (TRS1, TRS2, Aux/Phono)
  *3 Set Balanslı TRS Speaker Çıkışı; Her Birinin Seviyesi Ayarlanabilir
  *S/PDIF Dijital Giriş (YENİ!)
  *Hoparlör Çıkışlarında Trim Kontrolü (YENİ!)
  *Talkback Mikrofon ile Kulaklık ve Yan Ses Yolunu (CUE) Besleyen Ses Kontrolü
  *Harici Dinamik Talkback Mikrofon İçin XLR Giriş
  *Ölçüm İçin Hassas 8 Segmentli LED Göstergeler
  *Birbirinden Bağımsız Ses Ayarına ve Sinyal Girişi Seçimine Sahip 4 Adet Yüksek ve Temiz Ses Veren Kulaklık Amfisi
  *Bağımsız Giriş Kaynağı Seçimiyle Birlikte Ana ve CUE Olmak Üzere Stereo Çıkışlar
  *Çeşitli Seviye Ayarlamaları İçin DIM Tuşu
  *Aux ve Phono Seviye Ayarlaması
  *Mute ve Mono Seçeneği


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.