Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Monitor Station V2

Ürün Kodu : PRE0039
12.275 TL
Havale Fiyatı :
12.030 TL
(0) Yorum Yap
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

Monitor Station V2
 

Presonus'un Her Seviyedeki Stüdyolarda Kendine Yer bulan Monitor Station'u Yenilendi.
Monitor Station kayıt Stüdyonuz İçin Son Derece Mükemmel Bir Masa Üstü Monitörleme ve İletişim Sistemidir. Ödüllü Central Station'dan İlham Alınarak Tasarlanan Monitor Station Kayıtlarınızı Kontrol Etmek İçin İhtiyacınız Olan Her İeyi; Talkback, Speaker Switching, Input source Switching ve 4 Adet Son Derece Yüksek ve Temiz Sinyal veren Kulaklık Amfisiyle Olanak Sağlar.



Giriş Seçimi
Monitor Station 3 Adete Kadar Audio Kaynağı Bağlayabilme ve Bu Sayede Farklı Bağlantılar Arasında Geçiş Yapma ve Karşılaştırma Olanağı Sunmaktadır. Bilgisayardaki Kaydınızın Ana Çıkışını Monitor Station da TR1 Girişine ve CD Çalarınızın Çıkışını ise Monitor Station da Aux girişine Bağlayarak Tek Bir Düğme Yardımıyla Uygulamalar Arasında Kolayca Geçiş Yapıp CD İçersindeki Müziği Referans Alıp Kendi Mikslerinizi Son Derece Kolay Bir Şekilde Düzenleyebilirsiniz.

Hoparlör Seçimi
Mikslerinizin Gerçek Dünya'da Nasıl Algılandığı Hakkında bir Fikrinizin Olması İçin Farklı Hoparlörlerden Sesleri Dinleyebilmeniz Amaçlanıp Monitor Station Bünyesinde 3 Set Ses Çıkışı Yerleştirilmiştir. Bu Setler Arasında Anında Seçim Yapmanıza Olanak Sağlayan Düğmeler Monitor Station Üzerinde Kolaylıkla Ulaşılabilecek Şekilde Yereştirilmişlerdir.

Ana ve Kulaklık Miks Yönlendirme
Stereo Girişlerden Girilen Her Bir Ses Sinyali Monitor Station Üzerinde 2 Farklı Yolla Yönlendirilebilir: Ana Ses Yoluyla ve Kulaklıklara Giden Yan yolla. Monitor Station Main ve Cue Sinyalini 4 Ayrı Kulaklık Çıkışına Yönlendirebilmenize Olanak Sağlar. Ana Miksi TRS1 Girişinden Gönderirken Metronomlu Miksi TRS2 Girişinden Gönderin. Daha Sonra Kulaklık Amfisini Hem Ana Ses Yolundaki Hemde CUE'daki Miks'i Dinlemek Üzere Ayarlayabilirsiniz. Ana Ses Yolu Her Zaman Kontrol Odasında Duyacağınız Miksi İçerir.




                                     VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

Tam İletişim
Kayıt Esnasında İletişim Çok Önemlidir. Monitor Station Talkback Sistemi Sayesinde Onboard Mikrofon Yardımıyla Kulaklık Kullanan Müzisyenlerle İletişim Kurabilmek İçin bağırmanıza Gerek Kalmayacaktır.

Monitor Station'ı Kişiselleştirin
Monitor Station Üzerindeki 3 Farklı Fonksiyon Tuşu Çalışma Stilinize Göre Kolaylıkla Ayarlanabilir ve Kaybolmamak Üzere Hafızaya Alınabilir.
Input Birimi “Summing” Modunda ve  “Toggle” Modunda Çalışmak Üzere Atanabilir.
Hoparlör Birimi Hem “all on” Modunda (A, B ve C Hoparlörleri Aynı Zamanda Ses Verir), “Toggle” Modunda (A, B ve C Hoparlörlerinden Sadece Seçilen Ses Verir), ve “Subwoofer” Modunda (A ve B Seçilebilir, Bu Arada C de Bu İkisinden Birisine Bağlı Olarak Seçilebilir) Çalışmak Üzere Atanabilir.
Monitor Station LED Sinyal Göstergesi Çeşitli Sinyal Seviyeleri İçin 3 Farklı Modda Ayarlanabilir.

Güçlü Kulaklık Amfileri
Presonus En İyi Kalitede Kulaklık Amfileri Üretme Alanında Kendisine Bir Saygınlık Yaratmıştır. Monitor Station Üzerindeki Her 4 Kulaklık Amfiside 150 Miliwattlık Gücüyle İhtiyaç Duyulan Yüksek ve Temiz Sesi Davulcuda Dahil Olmak Üzere Bir Grubun Her Üyesine Sağlayabilir.





TEKNİK ÖZELLİKLER

*Ana Ses Çıkış Seviyesi Ayarı
*3 Stereo Giriş (TRS1, TRS2, Aux/Phono)
*3 Set Balanslı TRS Speaker Çıkışı; Her Birinin Seviyesi Ayarlanabilir
*S/PDIF Dijital Giriş (YENİ!)
*Hoparlör Çıkışlarında Trim Kontrolü (YENİ!)
*Talkback Mikrofon ile Kulaklık ve Yan Ses Yolunu (CUE) Besleyen Ses Kontrolü
*Harici Dinamik Talkback Mikrofon İçin XLR Giriş
*Ölçüm İçin Hassas 8 Segmentli LED Göstergeler
*Birbirinden Bağımsız Ses Ayarına ve Sinyal Girişi Seçimine Sahip 4 Adet Yüksek ve Temiz Ses Veren Kulaklık Amfisi
*Bağımsız Giriş Kaynağı Seçimiyle Birlikte Ana ve CUE Olmak Üzere Stereo Çıkışlar
*Çeşitli Seviye Ayarlamaları İçin DIM Tuşu
*Aux ve Phono Seviye Ayarlaması
*Mute ve Mono Seçeneği






         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.