sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Yeni, kullanılmamış ürünler açısından yasal garanti şartları ve süreleri geçerlidir. ANCAK sescibaba.com’da 2. EL/KULLANILMIŞ ÜRÜNLER  de satılmaktadır. Bu ürünlere ilişkin GARANTİ hakkı bulunmamaktadır. Alıcı, ürünü gördüğü şekli, belirtilen eksiklikleri ile satın almakta, bedelini de buna göre ödemektedir. Görsellerde ve açıklamalarda belirtilen tüm açıklamaları okuyarak ve ürün bedelini bu şartlarda kabul ederek almaktadır. Bu ürünler açısında hiçbir surette GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR. Ürünlerin belirtilen kusur/eksiklikleri dışında bir sorununun teslim alınması üzerine KULLANILMADAN fark edilmesi halinde, Alıcı ürün iadesini yine CAYMA HAKKI süresi içerisinde kullanabilecektir. Bu durum ürünlerin yasal mevzuattan kaynaklanan Garanti verildiği anlamına gelmez, 2. El/kullanılmış ürünler Garanti kapsamı dışındadır.


 

Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.