sadsad x
asdasd

Standlar

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 349 ürün görüntüleniyor.

Müzikle uğraşan kişiler için özellikle canlı performans ve konserlerde oldukça önemli olan ekipmanlardan biri de standlardır. Mikrofon standı, gitar standı, hoparlör standı, klavye standı ve diğer müzik ekipmanları için gerekli olan standlar, sahnede ya da bulunulan alandaki hareket kolaylığını artırır, canlı performans sırasında sanatçıya kolaylık sağlar, ekipman kullanılmadığı zaman ise taşınmasını kolaylaştırırken ekipmanın dışarıdan daha güzel görünmesine de yardımcı olur. 

Sesçi Baba’da müzik aletleriniz ve ekipmanlarınız için gereken tüm standları bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve dünyanın en iyi markalarının standları arasında kendinize en uygun ürünü seçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Sesçi Baba sizlere sunduğu müzik ekipmanlarının performansı kadar, saklanmasının ve kullanım kolaylığının da oldukça önemli olduğunun farkındadır. Bu yüzden sizlere sektördeki en kaliteli standları sunan Sesçi Baba’da yer alan ürünlere hemen göz atın.

Stand Önerileri

Sesçi Baba’da Auratone, Bowers & Wilkins, CTT, Eralpro, IK Multimedia IsoAcoustics, König & Meyer, Neumann, Numark, Rode, Superlux, Turbosound ve Ultimate gibi dünyaca ünlü müzik ekipmanı markalarının çeşitli müzik ürünlerine uygun standları yer almaktadır. Aradığınız ister mikrofon standı, ister gitar standı, ister klavye standı, ister org sehpası olsun, Sesçi Baba’da aradığınız ürünü saniyeler içerisinde bulacaksınız. Ayrıca satın alma sürecinde herhangi bir sorunuz olursa, Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Sesçi Baba’da yer alan müzik ekipmanı standlarına hemen göz atın ve dilediğiniz ürünü hiç vakit kaybetmeden sipariş verin.

Stand Fiyatları

Sesçi Baba’da Auratone, Bowers & Wilkins, CTT, Eralpro, IK Multimedia IsoAcoustics, König & Meyer, Neumann, Numark, Rode, Superlux, Turbosound ve Ultimate dünyanın en ünlü müzik markalarının fiyatları 20 ila 9700 lira arasında değişen standları bulunmaktadır. Mikrofon standı, hoparlör standı, klavye standı ve diğer tüm standlarımızın hepsi oldukça dayanıklı ve sektördeki en kaliteli ürünler olmakla birlikte, fiyat/performans beklentileriniz, kullanacağınız yer ve kullanmak istediğiniz süre gibi değişkenlere bağlı olarak dilediğiniz standı seçebilirsiniz.

Sesçi Baba, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi stand ürünlerinde hem satın alma sürecinde hem de satın alma sonrası süreçte sizlerin mutluluğunu ve memnuniyetini hedeflemektedir. Siz de hemen Sesçi Baba’da yer alan standlara göz atabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş edebilirsiniz. Hayatınızı yüksek ölçüde kolaylaştıracak olan mikrofon standınız/gitar standınız/hoparlör standınız ya da diğer stand türleri sayesinde ürettiğiniz müziğin performansındaki artışa birebir şahit olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.