sadsad x
asdasd

DJ EKİPMANLARI

urunbuton Sun
Sırala
Toplam 670 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

DJ Ekipmanları

Günümüzde DJ’liğe olan rağbet gittikçe artmaktadır. Müzik tarzlarının daha elektronik bir hal alması ve tercih edilen müzik türlerinin değişmesiyle DJ’lik aynı zamanda oldukça popüler bir meslek haline gelmiştir. Tabii, müziğin her noktasında olduğu gibi DJ’likte de doğru ve eksiksiz ekipman kullanmak oldukça önemlidir. Peki DJ’lik için gerekli ekipmanlar nelerdir? DJ’liğe atılmak istiyorsanız ya da uzun süredir DJ’likle uğraşıyorsanız, kulaklık, mikser, controller, referans monitörü, ses kartı, bilgisayar yazılımı gibi pek çok şeye ihtiyacınız olacaktır.

Sesçi Baba’da dünyanın en önde gelen markalarının DJ setupı, DJ kulaklığı, DJ controllerı gibi pek çok DJ ekipmanına ulaşabilirsiniz. Hemen ürünlerimizi detaylı olarak inceleyerek başarılı bir DJ olmak için eksik ürünlerinizi ya da gereken tüm dJ ekipmanlarını sipariş verebilirsiniz.

DJ Ekipmanı Önerileri

Sesçi Baba’da Ableton, Arturia, Audient, Audio Technica, AudioEngine, Behringer, Focusrite, IK Multimedia, M-Audio, Mackie, Magma, Native Instruments, Neumann, Numark, Pioneer, Presonus, Rcf, Rode, Roland, Sennheiser, Shure, Steinberg, Universal Audio, Yamaha ve diğer pek çok dünyaca markanın DJ kulaklık, DJ controller, DJ mikseri, DJ setup ve diğer pek çok DJ ekipmanına ulaşabilirsiniz. Sesçi Baba’yı ziyaret ederek hemen dilediğiniz DJ ekipmanını sipariş edebilir ve performansınıza en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Tüm ürünlerinde olduğu gibi, DJ ekipmanlarında da sektördeki en iyi ve en yüksek performanslı ürünleri sunan Sesçi Baba, satın alma süreci sonrasında olduğu kadar satın alma sürecinde de sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir. Satış sürecinde herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızdadır. 

DJ Ekipmanı Fiyatları

Sesçi Baba’da Ableton, Arturia, Audient, Audio Technica, AudioEngine, Behringer, Focusrite, IK Multimedia, M-Audio, Mackie, Magma, Native Instruments, Neumann, Numark, Pioneer, Presonus, Rcf, Rode, Roland, Sennheiser, Shure, Steinberg, Universal Audio, Yamaha gibi dünyanın önde gelen müzik ve ses ürünleri markalarının fiyatları 110 ila 43790 arasında değişen DJ ekipmanları yer almaktadır. Ürünlerimizin hepsi piyasadaki en yüksek performanslı, en kaliteli ve en dayanıklı ürünler olsa da, DJ’likte hedeflediğiniz nokta, meslekte geçirdiğiniz süre, DJ ekipmanlarından beklediğiniz performans ve diğer pek çok değişkene bağlı olarak ürünlerimiz arasında kendinize en uygun DJ ekipmanlarını seçebilirsiniz. 

Sesçi Baba’dan hemen DJ ekipmanı siparişinizi verebilir ve dünyanın en ünlü DJ’lerinden biri haline gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünlerimizi incelemek ve kendinize en uygun ürünün hangisi olduğuna karar vermek. Onlarca DJ kulaklığı, DJ controllerı, DJ mikseri, DJ monitörü, DJ seti ve diğer pek çok diğer DJ ekipmanı arasında hemen seçiminizi yapın, siparişinizi verin ve DJ’likte çığır açmaya hazır olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.