sadsad x
asdasd

M-Audio

Sırala
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Avid Technology’nin bir yan kuruluşu olan M-Audio; 1998 yılında kurulmuş olup, uygun fiyat politikası, kaliteli ve geniş ürün skalası ile adından sürekli söz ettiren bir marka haline gelmiştir. M-Audio’nun zengin ürün gamında yer alan M-Audio ses kartı, M-Audio kulaklık, M-Audio mikrofon, M-Audio midi klavye, M-Audio hoparlör gibi ürünler; yüksek kaliteli müzikler üretmenize yardımcı olur.

M- Audio Ses Kartı

Müziği hayatının bir parçası haline getirenler için olmazsa olmaz ürünlerin başında ses kartları gelmektedir. Ses kartlarını kısaca tanımlamak gerekirse; sesi hem kaydetmeye hem de bu sesleri işleyerek dijital bir hale dönüştürüp, bilgisayara aktarmanıza imkan sağlayan, yani aslında kaydedilen sesi dijital ortamda duymanıza yardımcı olan bir arabirimdir.

Söz konusu ses kartı olduğunda, M-Audio gerek ses kalitesi gerekse kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan markalar arasında yerini almaktadır. M-Audio ses kartları içerisinde mutlaka uygulamanıza ve bütçenize uygun bir ürün bulabilirsiniz. M-Audio AIR 192-4 Yeni Nesil Ses Kartı, stüdyo kalitesinde kayıt arayan müzik severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alırken; ses kalitesini kolay kullanımlı kompakt bir formatta sunan M-Track Solo Ses Kartı’ da markanın tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. 

M-Audio Midi Klavye

Müzik aletlerinin birbiriyle bağlantısını sağlayan bir yapı olarak karşımıza çıkan midi klavyeler, müzik üretmek isteyen herkesin daha yaratıcı ve verimli olmasını sağlayan ürünlerdir. Ayrıca akıcı vuruşlar ve enstrümantal parçalar oluşturabilmenize imkan sağlar.

M-Audio Midi Klavye kategorisinde sunduğu Oxygen serisi ile karşımıza çıkan 49 MKV Midi Klavye; kontrolü tam anlamıyla elinize almanızı sağlarken, hayal ettiğiniz performansı sergilemek adına ihtiyaç duyacağınız çoğu şeyi bünyesinde bulundurur.

 

M-Audio Mikrofon

İster profesyonel bir müzisyen olun, ister amatör olarak müzikle ilgilenen bir kişi; kaliteli ses elde etmek her zaman son derece önemlidir. Kusursuza yakın bir sese sahip olmak projenizi bir sonraki seviyeye taşıma noktasında kritik bir değer arz etmektedir. Bu noktada size en uygun mikrofon modelinin ve markasının hangisi olduğunu bulmaya çalışmak biraz zorlu bir süreç olabilir. M-Audio mikrofon modelleri arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun mikrofonu bulmanız mümkündür. Her türden uygulamaya yönelik uygun, basit ve pratik kullanım sağlayan M-Audio UBER USB Mikrofon son zamanlarda öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır.M-Audio Hoparlör

M-Audio, amacınıza en uygun ve doğru hoparlör tercihi noktasında kullanım kolaylığı ve şık tasarımları ile karşınıza çıkmaktadır. Bu noktada ürünü çift olarak satın almak isteyen kullanıcılar M-Audio AV-42 Referans Monitör’ünü ; tek olarak satın almak isteyen kullanıcılar ise M-Audio BX5 D3 Referans Monitör’ünü  tercih edebilir.

M-Audio Fiyatları

M-Audio fiyatları ve geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra; kalitesiyle de her bütçeye uygun ürünler sunma noktasında dikkatleri üzerine çeken bir markadır. Gerek duyduğunuz her ürünü, bütçenize uygun bir şekilde almanız mümkündür. Piyasaya göre özellikle ses kartı kategorisinde daha uygun sayılabilecek fiyat skalasına sahip olan M-Audio, diğer ürün kategorilerinde de her bütçeye hitap ederek müzik severler tarafından fazlası ile tercih edilen bir marka olmayı başarmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.