sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
Sıralama seçin
Toplam 270 ürün görüntüleniyor.

USB Ses Kartları 

Bilgisayara USB yoluyla bağlanan bir aygıt olan USB ses kartı, ya da diğer adıyla harici ses kartı, çoğunlukla stüdyolarda ve elektronik müzik yapan müzisyenler ve DJ’ler tarafından sahnede kullanılmaktadır. Bu ürün sayesinde, USB üzerinden mikrofon ve kulaklık kullanılabilir. Bu aygıt sayesinde, sahip olduğunuz ya da piyasada var olan farklı ses cihazlarını ve arayüzlerini bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Mac OS X, Windows ve Linux gibi işletim sistemleri bu kullanıma uygundur.Yani, bir bilgisayarda ses kartı mevcutsa fakat standart bir ses soketi bulunmuyorsa, cihaza USB ses kartı bağlanarak soket gerektiren cihazların kullanımını sağlanır. USB ses kartı sayesinde mikrofonunuzu bilgisayara bağlayarak, kullandığınız müzik programlarına sesinizi kaydedebilirsiniz, bu özelliği sayesinde evinde veya stüdyoda müzik üretmek isteyen müzisyenler için kurtarıcı aygıtlardan biridir

En İyi USB Ses Kartları Sesçibaba'da

Fakat USB ses kartları sadece müzisyenler için değil, herkes için kullanılabilir bir üründür. Eğer bilgisayarınızın ses çıkışı bozuksa ya da ses soketi bulunmuyorsa, USB ses kartı kullanabilirsinizSesçibaba’da herkese uygun bir USB ses kartı mevcuttur. Örneğin, Steinberg’ün kayıt paketi kulaklık, mikrofon ve USB ses kartı içermektedir. Eğer müzik yapmaya yeni başlıyorsanız, Steinberg’ün bu seti sizin için çok faydalı olacaktır. Bu set sadece yeni başlayanlar için değil, profesyonel müzisyenler için de bir o kadar kurtarıcıdır. 

Eğer zaten mikrofonunuz ve kulaklığınız varsa ve bu tarz bir setten ziyade sadece USB ses kartı almak istiyorsanız, Sesçibaba’da Universal Audio, Presonus, Steinberg, ESI Audio, Focustrite gibi çeşitli markaların birbirinden farklı yüzlerce USB ses kartı mevcuttur. Bu ürünleri inceleyerek, kendinize en uygun USB ses kartını seçebilirsiniz. 

USB Ses Kartı Fiyatları

USB ses kartlarının fiyatları modelden modele değişmektedir. Sesçibaba’da yer alan USB ses kartı ürünlerimiz 1000 lira ila 30bin lira arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz, müzik kariyerine yeni başlayan ve profesyoneller müzisyenlerin hepsi için uygun olsa da, kişiden kişiye göre istekler ve beklentiler değişeceğinden detaylı bir inceleme sonucu almak daha iyi olacaktır.

Eğer ses kartınız bozulduysa ve bilgisayarınızı açmakla uğraşmak istemiyorsanız ya da elektrik çarpmasından çekiniyorsanız da USB ses kartı kullanabilirsiniz. Böylece bozuk ses kartını değiştirmek için uzun uğraşlar vermeden, kaliteli bir şekilde ses elde etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca, taşınması oldukça kolay olan harici USB ses kartları, dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Böylelikle müzikle uğraşıyorsanız ve dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz ürünler arıyorsanız, USB ses kartı tam da size göre

Müzikle uğraşmıyorsanız ya da ses kartınız bozuk değilse bile USB ses kartı kullanabilirsiniz. Neden mi? Örneğin, film izlemeyi çok seviyor ve kendinizi filmin içinde hissetmek istiyorsanız, hayatınız oyun oynamakla geçiyor ve bu sırada oyunu tüm hatlarıyla hissetmek istiyorsanız ya da müzik dinlemeyi daha keyifli bir hale getirmek istiyorsanız fakat bilgisayarınızın sesi bu noktada size yeterli gelmiyorsa, iyi bir USB'li ses kartı seçerek yaptığınız bilgisayarınızda yaptığınız her şeyi bir sonraki noktaya taşıyabileceksiniz. 

Sesçibaba’da herkese ve her isteğe uygun bir USB ses kartı mevcuttur. Tek yapmanız gereken ürünlerimiz arasında size ve beklentilerinize en uygun olan harici ses kartını seçmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.