sadsad x
asdasd

Universal Audio

Sırala
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Universal Audio, 1958 yılında Bill Putnam tarafından kurulmuş, profesyonel sanatçıların üst düzey performans beklentilerini karşılamayı hedefleyen ve son derece kaliteli malzemeler kullanan bir markadır. Universal Audio ses kartı, pedal, DSP güçlendirici, mikrofon preamfi gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Universal Audio sunduğu ürünlerle kullanıcılara yüksek kaliteli kayıt performansı sağlamasının yanı sıra sağlam malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir kullanım deneyimi de vadetmektedir.

Universal Audio Ürünleri

Universal Audio markası ses kartı, pedal, DSP güçlendirici ve mikrofon preamfi gibi kollarda yer alan geniş kapsamlı markadır. Özellikle Universal Audio ses kartı modelleriyle ön plana çıkan kullanıcı dostu üst düzey markalar arasına girmektedir. 

Univarsal Audio Ses Kartı

Universal Audio ses kartı ürünleri ile ön plana çıkan bir markadır. Kullandığınız sisteme göre Universal Audio Apollo Solo USB, Universal Audio Apollo Solo Thunderbolt, Universal Audio Twin USB ya da Universal Audio Twin X gibi modelleri arasından size en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Universal Audio Apollo Solo serisi, giriş seviye kullanıcılar için tasarlanmış olup, Universal Audio Apollo Solo USB ve Universal Audio Apollo Solo Thunderbolt  sürümleri ile kaliteden ödün vermeden ister ev ister stüdyo ortamında profesyonel kayıt almanıza olanak sağlayacak ses kartı modelidir. Universal Audio Apollo Solo serisinde yer alan Heritage Edition modelleri sayesinde ek bir bir Plug-In satın almaya gerek kalmadan kayıtlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Universal Audio Twin serisi, daha çok profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış fakat kayıtlarınızda pürüzsüz netlik arıyorsanız eğer tüm kullanıcılar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Universal Audio Apollo Twin USB, Universal Audio Apollo Twin X Duo ve Universal Audio Apollo Twin X Quad modellerinden birini seçerek Windows veya MacOs işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılabilir. Universal Audio Apollo Twin serisinde yer alan Heritage Edition modelleri sayesinde ek bir bir Plug-In satın almaya gerek kalmadan kayıtlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Universal Audio X serisi, Universal Audio ses kartı ürünler içerisinde üst düzey ürünlerdir. Tamamen profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş olan bu seri thunderbolt ses kartı olarak işlev görmektedir. Bu sayede kayıtlarınıza üst düzey profesyonellik katarak son derece temiz bir ses alabilirsiniz. Universal Audio X serisinde yer alan Heritage Edition modelleri sayesinde ek bir bir Plug-In satın almaya gerek kalmadan kayıtlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Universal Audio Pedal

Universal Audio pedal modelleri, günümüzde stüdyo veya ev kullanıcıları için ister kayıt ister canlı performans sunulabilmesi açısından geliştirilmiş ürünlerdir. Universal Audio, diğer modellerinde olduğu gibi, yüksek kaliteli malzemelerle ürettiği elektro gitar pedal modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Universal Audio Starlight Vintage Dealy Pedal, Universal Audio Astra Premium Vintage Modulation Pedal ve Universal Audio Golden Vintage Reverb Pedal modelleri arasından istediğiniz efekte en uygun Universal Audio pedal modellerini tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.