sadsad x
asdasd

DJ Controller Ürünleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 89 ürün görüntüleniyor.

DJ Controller Nedir?

DJ’likle profesyonel olarak uğraşan ya da DJ’liğe yeni başlayan herkesin ihtiyacı olan ve edinmesi gereken ürünlerden biri olan DJ Controller, bilgisayar ve yazılımlarla çalışan bir DJ ekipmanıdır. Yani, DJ controllerı bilgisayara bağlayarak kullanabileceğiniz ve DJ yazılımlarını kontrol etmenize yarayan MIDI araçlardır.

DJ controllerı, DJ mikserı ve turntable gibi klasik DJ setlerinde ayrı olarak yer alan ürünleri bünyesinde birleştirmektedir. Yani tek bir üründe 3-4 ürüne aynı anda ulaşabilirsiniz. Ayrıca, klasik DJ ekipmanlarına oranla daha uygun fiyata sahip olan DJ controllerı, sizi ayrıca mikser ve turntable gibi farklı ürünlere ekstra para harcama derdinden de kurtarır. Bu yüzden, teknolojisinin ilerlemesiyle oldukça rağbet görmeye başlayan DJ controllera siz de sahip olmak istiyorsanız hemen Sesçi Baba’da yer alan onlarca ürüne göz atın ve siparişinizi verin.

DJ Controller Önerileri

Sesçi Baba’da Behringer, Denon DJ, Hercules, Native Instruments, Numark, Pioneer ve Roland gibi dünyaca ünlü markaların DJ controllerı yer almaktadır. Ürünlerimiz arasında DJ’likte geçirdiğiniz süre, üründen performans beklentileriniz, kullanmak istediğiniz alan ve diğer pek çok değişkene bağlı olarak dilediğinizi ürünü tercih edebilirsiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızdadır. Siz değerli müşterilerimizin hem satın alma hem de satın alma sürecindeki memnuniyeti bizler için en önemli şeydir bu yüzden herhangi bir sorunuzu hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sesçi Baba’dan sipariş ettiğiniz DJ controllerdan hiçbir pişmanlık duymayacak ve anında çok daha iyi ve kaliteli müzikler üretmeye başlayacaksınız.

DJ Controller Fiyatları

Sesçi Baba’da Behringer, Denon DJ, Hercules, Native Instruments, Numark, Pioneer ve Roland gibi dünyanın en iyi markalarının fiyatları 750 ila 32 bin lira arasında değişen DJ controllerlarına ulaşabilirsiniz. Üründen beklediğiniz performans, kullanmak istediğiniz yer ve DJ’likteki profesyonellik seviyenize bağlı olarak ürünlerimiz arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Hangi ürünümüzü seçerseniz seçin, kesinlikle seçtiğiniz üründen memnun kalacaksınız. Sesçi Baba diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, DJ controller ürünlerinde de sektördeki en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Hemen ürünlerimizi inceleyerek ve siparişinizi oluşturarak yeni DJ controllerınız ile sektörde farkınızı yaratabilirsiniz.

Sesçi Baba, sektördeki bilgisi, deneyimi ve yeriyle her zaman en kaliteli ve en yüksek performanslı ses/müzik ürünlerini sunmayı hedeflemektedir. Sesçi Baba’dan alacağınız diğer tüm ürünler gibi DJ controllerınız da sahip olabileceğiniz en iyi DJ controller olacaktır. Siparişinizi verdiğiniz ve ürününüz elinize ulaştığı andan itibaren tarihe adını kazıyacak bir DJ olacaksınız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.