sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • DDJ-REV7 Scratch Stili Profesyonel DJ Kontrolcüsü

   


  DDJ-REV7, Serato DJ Pro performans yazılımından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için üretilmiştir ve sizinle müziğiniz arasında dokunsal bir bağlantı oluşturmak için On Jog Display'e sahip büyük, motorlu jog tekerlekleri içeren yepyeni bir tasarıma sahiptir. Bu 2 kanallı ünitenin düzeni, profesyonel bir DJM-S mikser + PLX pikap kurulumunu taklit eder ve açık formatlı ve scratch DJ'ler için özel özellikler içerir. 

  DDJ-REV7'deki her bir deckin kalbinde, 12 inçlik bir döner tabla ile aynı dönme dengesine sahip olan ve gerçek plaklarla oynuyormuşsunuz gibi hissetmek için inşa edilmiş yeni 7 inçlik motorlu jog tekerleği bulunur.

  Akrilik üst plaka, parmaklarınızı zahmetsizce kavramanız için vinil benzeri bir doku ile tamamlanmıştır ve düşük ve yüksek tork ayarları arasında seçim yapabilir ve tercih ettiğiniz sürtünme miktarını bulmak için her bir deckte bulunan iki kayar levhayı kullanabilirsiniz. 33⅓ veya 45rpm dönüş hızı arasında istediğiniz zaman geçiş yapın ve duraklat düğmesine bastığınızda müziğin ne kadar süreceğini ayarlamak için Durdurma Süresi ayarını kullanın.

  Her bir jog tekerleğinin ortasında bulunan 3,5 inç LCD, önemli bilgileri parmaklarınızın ucunda tutar, böylece bakışlarınızı deck ve dizüstü bilgisayarınız arasında değiştirmeye çok daha az ihtiyaç duyar. Çok yönlü görüntüleme açısı sayesinde, hangi açıdan görüntülendiğini görebilir ve oynatma konumunu gösteren dijital işaretçiyi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bu yöntemi dijital işaretleyiciye tercih ederseniz, her bir jog tekerleğini birlikte verilen çıkartmalarla da işaretleyebilirsiniz.

                                       DDJ_REV7_Scratch_Stili_Profesyonel_DJ_Kontrolcüsü

  DDJ_REV7_Scratch_Stili_Profesyonel_DJ_Kontrolcüsü_2

  DDJ-REV7, ilgili donanım düğmelerine basarak tetikleyebileceğiniz 4 orijinal scratch sample'ına sahiptir. Sesler yerleşik olduğundan, denetleyici dizüstü bilgisayarınıza bağlı olmasa bile, istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Kendi samplelarınızı setinizde kullanmak isterseniz Scratch Bank özelliği ile Serato DJ Pro'da atadığınız 4 banktan anında crack sample yükleyebilirsiniz.

  MAGVEL FADER PRO'yu kullandığınızda stil ve güvenle scratchleyin. Son derece sağlam olmasının yanı sıra, sizin için doğru olan hissi bulmanıza yardımcı olmak için çeşitli ayarlarla özelleştirilebilir.

  Yepyeni 3 Beat FX ile parça geçişlerinize drama ekleyin. Toplamda, özel kontrollerle tetikleyebileceğiniz 22 Beat FX vardır (New Beat FX: Duck Down, Fill Out ve Helix Out ve daha birçoğu!).
  Ayrıca, kısa aralıklarla Serato DJ Pro'dan efektler uygulamak için efekt kollarını aşağı çekip basılı tutabilir veya efektleri kilitlemek ve ellerinizi scratch veya parça tarama için serbest bırakmak için yukarı itebilirsiniz.

  DDJ-REV7 sağlamdır, ancak yine de kasadaki tutamaçlardan tutup bir sonraki konserinize taşıyabilecek kadar hafiftir. Alüminyum üst plakanın farklı bölümlerindeki kontrast mat ve ince kaplama, deck ve mikser bölümleri arasında ayrım yaratır, bu nedenle düzen geleneksel 2 x döner tabla + mikser kurulumu gibi görünürken On Jog Ekranları bir vinilin ortasındaki etiketi taklit eder.


  Teknik Özellikler:
  Uyumlu DJ Yazılımı: Serato DJ Pro
  DVS Kontrolü: Serato DVS (Ücretli yükseltme)
  Yazılım Sistem Gereksinimleri: Spesifikasyonları için serato.com'u ziyaret edin.
  Frekans aralığı: 20 - 20000 Hz
  Genişlik: 732 mm
  Yükseklik: 82,4 mm
  Derinlik: 382.2 mm
  Ağırlık: 10,7 kg
  Ses kartı: 24 bit/48 kHz
  Sinyal gürültü oranı: 110 dB (USB), 95 dB (HAT), 84 dB (FONO)                               
  Distortion: < %0,003 (USB), < 0.005 % (HAT), < 0.017 % (FONO)
  Güç tüketimi: DC 24 V, 1 000 mA
  Kanallar: 2
  Deck Kontrolü:2
  Trim düğmesi: Var
  Jog Tekerleği: 175 mm (Üst plaka), 207 mm (Tabak)
  Renkli Jog ekranı: Var
  Beat FX: Echo, Time Sweep Echo, Ducking Echo, Echo Out, Fill Out, Spiral, Helix, Helix Out, Delay, Reverb, One-shot Spin,
  One-shot Brake, Duck Down, Flanger, Phaser, HP Filter, LP Filter, Trans, Roll, Fader Synth Sine, Fader Synth Saw, Fader Synth Square
  Ses Rengi Efekti: Filter, Noise, Pitch, Dub Echo, Wide Filter
  Sampler: 8 yuva x 4 banka
  Hot Cue: 8
  Ped Modları: Hot Cue, Roll, Saved Loop, Sampler, Pitch Play, Slicer Loop, Saved Flip, Scratch Bank
  Manuel Döngü: Var
  Otomatik Döngü/Otomatik Vuruş Döngüsü: Var
  Kayma Modu: Evet
  Konuşma İşlevi: Var
  EQ İzolatörü: Var
  Crossfader Hassasiyet Ayarı: Var
  Crossfader Eğri Ayarı: Var
  Girişler:
  2 FONO/HAT (RCA)
  2 MIC (XLR ve 1/4 inç TRS Jakı, 1/4 inç TRS Jakı)
  1 AUX (RCA)
  Çıkışlar:
  2 ANA (XLR, RCA)
  1 KABİN (1/4 inç TRS Jakı)
  2 TELEFON (1/4 inç stereo jak, 3,5 mm stereo mini jak)
  USB
  2 USB B bağlantı noktası


  Kutu İçeriği:

  DDJ-REV7
  AC adaptörü
  Güç kablosu
  USB kablosu
  Garanti (bazı bölgeler için)
  Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu
  Kullanım için önlemler
  Serato DJ Pro Genişletme Paketi Kuponu (Serato Pitch 'n Time DJ)
  İşaretleme Etiketi           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.