sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 81 ürün görüntüleniyor.

DJ Controllers

DJ Controller Nedir?

Eğer DJ’lik kariyerine yeni başlamayı düşünüyorsanız ya da zaten profesyonel bir DJ iseniz bu meslekte DJ controllerlarının ne kadar önemli olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Turntable ve mikserin özelliklerini ve işlevlerini bir araya getiren DJ controllerı, görüntü olarak da bu iki aygıtı andırmaktadır. 

2004 yılında ortaya çıkan ilk DJ controllerlarıyla, DJ’lik dünyasında yepyeni bir dönem başladı. 2007 yılında gerçekten kullanılabilir bir DJ controllerın üretilmesiyle beraber ürün gelişmeye başladı. Bu noktadan sonra hızla gelişen ürünün, farklı markalar tarafından birbirinden değişik ve başarılı modelleri üretildi.

Müzik mikslemek oldukça zor ve önemli bir süreç olduğu için, müzikle uğraşan kişilerin ve DJ’lerin dikkatli olması gerekmektedir. Müziği başarılı bir şekilde mikslemek için kullanılan tüm enstrüman ve aletlerin güzel ve başarılı bir şekilde ses üretmeleri gerekmektedir. DJ controllerları da bu noktada önemli rol oynamaktadır. 

DJ Controllerı Nasıl Çalışır?

Günümüzdeki DJ controllerlar, iki adet turntable/CDJ ve bir adet DJ mikserini tek bir bünyede bulundurur. Buna rağmen DJ controller, iki adet turntable/CDJ ve bir adet DJ mikserinden çok daha uygun bir fiyata sahiptir. 

DJ controllerı sayesinde, yazılım ile birlikte knob, fader, jog wheel, encoder, düğmeler ve diğer özellikleri kullanarak, kullanıcı parçaları miksleyebilir. Dj controllerı, kullanıcılara kolay bir kullanım sunarken, donanım-yazılım arasında da hızlı bir iletişim sağlar. 

DJ controllerı bilgisayarınıza ya da laptonuza bağladıktan sonra, kullandığınız DJ yazılımıyla birlikte müziğinizi mikslemeye başlayabilirsiniz.

Kolay kullanımı ve başarılı sonuçlarıyla müzik dünyasına yeni bir soluk getirmiş DJ controllerlarına olan rağbet, elektronik dans müziği, tekno müzik ve trap müzik gibi müzik türlerinin dünyada daha popüler bir hale gelmeye başlamasıyla artmıştır. 

Siz de müzik dünyasında yeni atılıyorsanız ya da yıllardır bu piyasada bulunan bir profesyonelseniz, bu ürünün müzik yaparken ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. 

Tabii bu kadar popüler olan bu ürün için çeşitli markalarda farklı fiyatlara sahip pek çok seçenek mevcuttur. Herkes kendi ihtiyaçlarını ve sınırlarını daha iyi bileceği için, Sesçi Baba’da yer alan binlerce çeşit arasında size en uygun olan DJ controllerı seçmek size kalmış.

DJ Controller Fiyatları

Piyasada farklı fiyata sahip binlerce DJ controller mevcut olduğu için başarılı bir ürün seçmek zor olabilir.  

Fakat Sesçi Baba’da çeşitli markaların her bütçeye uygun ve kaliteli DJ controllerları mevcuttur. 612 ila 28 bin TL arasında değişen DJ controller ürünlerimizden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer müzik ve DJ’lik hayatına yeni başlıyorsanız ve düşük fiyatlı bir ürün tercih etmek istiyor olabilirsiniz. Profesyonel DJ’lik kariyerinizi yıllardır başarıyla sürdürüyorsanız, kariyerinizi bir adım ileriye taşıyarak daha profesyonel bir DJ controller satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Bunlar ve benzeri gibi her durumda Sesçi Baba’da yer alan binlerce ürün arasından tam size göre bir DJ controller bulabileceksiniz.

DJ Controller Tavsiyeleri

DJ controller almayı düşünenlerin en çok aklına takılan sorulardan biri de hangi markayı tercih edecekleridir. DJ controller, müzik dünyasında oldukça popüler bir ürün olduğundan pek çok markada bulunabilir fakat başarılı ve kaliteli müzik elde etmek söz konusu olduğunda bazı markalar ön plana çıkmaktadır. Sesçi Baba’da Pioneer, Native Instruments, Roland, Denon ve Numark gibi pek çok dünyaca ünlü ve başarılı markanın DJ controllerı bulunmaktadır. Bu markaların birbirinden farklı ürünleri arasında kendinize her açıdan en uygun olanı seçmek ise size kalmış.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.