sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)

Boundary Mikrofon

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Boundary Mikrofon Nedir?

Boundary mikrofonlar genellikle düz zeminlere konularak birden fazla ses kaynağından çıkan sesleri yakalarlar. Genellikle iş toplantıları ve konferanslar gibi birden fazla ses kaynağından ses almaya ihtiyaç duyulan ortamlarda kullanılan boundary mikrofonlar, piyano mikrofonu olarak kullanılabilecekleri gibi hokey tahtasında da kullanılabilirler. Boundary mikrofonların kullanım alanları ise sadece bunlarla sınırlı değildir. Birden fazla insanın bulunduğu ve herkesin birbirini duyması gereken pek çok ortamda kullanılabilecek boundary mikrofon alırken doğru seçimin yapılması oldukça önemlidir. 

Sesçi Baba’da piyasadaki en kaliteli ve en yüksek performanslı boundary mikrofonları bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer tüm ürünler gibi, boundary mikrofonlarımız da piyasanın en önde gelen ürünleri arasındadır. Sizleri her zaman memnun etmeyi amaçlayan Sesçi Baba’dan hemen bir boundary mikrofon siparişi vermeye ne dersiniz?

Boundary Mikrofon Önerileri

Sesçi Baba’da Mxl gibi dünyanın önde gelen müzik ve ses ürünleri markalarının boundary mikrofonları mevcuttur. Sitemizde yer alan boundary mikrofonlar arasında kendinize en uygun ürünü seçerek siparişinizi anında oluşturabilirsiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Sizi hem satın alma hem de satın alma sonrası süreçte memnun etmeyi amaçlayan Sesçi Baba sayesinde hayallerinizdeki boundary mikrofona en kolay şekilde ve en kısa zamanda kavuşacaksınız. Hemen siparişinizi oluşturun, boundary mikrofonunuzu dilediğiniz yerde kullanmaya başlayın.

Boundary Mikrofon Fiyatları

Sesçi Baba’da fiyatları 1500 ila 2600 arasında değişen boundary mikrofonlar bulunmaktadır. Ürünlerimiz arasında kullanacağınız yer, bütçeniz, beklediğiniz performans gibi değişkenlere bağlı olarak kendinize en uygun ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hangi ürünü seçerseniz seçin, Sesçi Baba’dan sipariş edeceğiniz her üründen oldukça memnun kalacaksınız. Sesçi Baba’dan sipariş edeceğiniz yeni boundary mikrofonunuzu konferanslar, piyano performansları, iş toplantılar gibi pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Boundary mikrofonunuzun performansından her zaman oldukça memnun kalacaksınız. Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi boundary mikrofonlarda da sizlere en yüksek performanslı ürünleri sunan Sesçi Baba’ya güvenin ve anında siparişinizi oluşturun. Yepyeni boundary mikrofonunuz sizleri bekliyor. Hazır mısınız?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.