sadsad x
asdasd

Kamera Mikrofonları

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 222 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kamera Mikrofonu Nedir?

Genellikle kameraların içinde yer alan dahili mikrofonlar ses konusunda çok başarılı olmadığı için harici kamera mikrofonları olarak da bilinen kamera üstü mikrofonlar kullanılmaktadır. Harici kamera mikrofonları sayesinde hem konuşma seslerini daha net bir şekilde kaydedebilir, hem de örneğin çevreden gelen doğa seslerini daha rahat bir şekilde yakalayabilirsiniz. Kameranızı kullanacağız yer, alan ve amaca bağlı olarak kamera mikrofonunuzu istediğiniz sese rahatça odaklayabilirsiniz. Kamera üstü mikrofon seçimini doğru bir şekilde yapmak oldukça önemlidir. Doğru ürün seçilmediğinde kaydettiğiniz görüntülerden istediğiniz ses performansını elde etmeme olasılığınız olabilir. Bu yüzden kaliteli ve yüksek performanslı bir kamera mikrofonu tercih etmelisiniz.

Sesçi Baba’da yer alan kamera mikrofonları sektördeki en kaliteli ve yüksek performanslı ürünler arasında yer almaktadır. Kaydettiğiniz tüm görüntülerden kaliteli ses performansı elde etmenize yardımcı olacak kamera mikrofonlarını incelemek ve anında sipariş oluşturmak için Sesçi Baba’yı ziyaret edin.

Kamera Mikrofonu Önerileri

Sesçi Baba’da Apogee, Audio Technica, Azden, ESI Audio, IK Multimedia, König & Meyer, Marantz, Mxl, Neumann, Rode, Sennheiser, Tascam, Zoom, sE Electronics gibi dünyaca ünlü ses ve müzik ürünleri markalarının kamera mikrofonları bulunmaktadır. Onlarca kamera mikrofonu arasından dilediğiniz ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir sorunuz olması durumunda dilediğiniz her an Sesçi Baba Destek birimine danışabilirsiniz. Hem satın alma hem de satın alma sonrası süreciniz Sesçi Baba olarak bizim için oldukça önemlidir. Size bir yandan sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı kamera mikrofonunu sunarken bir yandan da en kolay ve rahat satın alma sürecini sunmayı amaçlıyoruz. Hemen kamera mikrofonunuzu seçmeye, siparişinizi oluşturmaya ve kamera mikronunuzla birlikte renkli maceralara çıkmaya hazır mısınız?

Kamera Mikrofonu Fiyatları

Sesçi Baba’da Apogee, Audio Technica, Azden, ESI Audio, IK Multimedia, König & Meyer, Marantz, Mxl, Neumann, Rode, Sennheiser, Tascam, Zoom, sE Electronics gibi dünyanın önde gelen ses ve müzik ürünleri markalarının fiyatları 600 ila 19 bin lira arasında değişen kamera üstü mikrofonları bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi oldukça yüksek kalite ve performansa sahip olsa da, kullanmak istediğiniz alan, bütçeniz, kameranızın türü gibi değişkenlere bağlı olarak onlarca kamera mikrofonu ürünümüz arasından kendinize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Sesçi Baba diğer tüm ürünlerde olduğu gibi kamera üstü mikrofonlarda da sizlere sektördeki en iyi ve ve en uygun fiyatlı ürünleri sunmayı hedefliyor. Hemen kamera mikrofonu siparişinizi oluşturun, kameranız ile çektiğiniz görüntülerden maksimum ses performansı elde edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.