sadsad x
asdasd

Mikrofon Setleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Stüdyolar, canlı performanslar, çekimler ve diğer pek çok yerde kullanılabilecek en kaliteli ve en yüksek performanslı mikrofon setleri Sesçi Baba’da. Kablolu ya da kablosuz, çift ya da tek, aradığınız her türlü mikrofon setini Sesçi Baba’da bulabileceksiniz. Mikrofon, herhangi bir stüdyo kaydı ya da canlı performansın en önemli ve can alıcı noktalarından biridir. Bu yüzden mikrofon ve mikrofon seti seçimi yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Sesçi Baba’da dünyanın en ünlü ve güvenilir ses ve müzik ürünleri markalarının mikrofon setleri bulunmaktadır. 

Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm ürünler gibi, mikrofon setleri de sektördeki en yüksek performanslı ürünlerdir. Siz de hemen Sesçi Baba’dan mikrofon seti siparişinizi oluşturabilir ve stüdyo kayıtlarınızı, canlı performanslarınızı ve çok daha fazlasını yeni mikrofon setinizle en yüksek noktaya taşıyabilirsiniz. 

Mikrofon Seti Önerileri

Sesçi Baba’da Sennheiser ve Shure gibi dünyanın en önde gelen ve en ünlü ses ve müzik markalarının mikrofon setleri bulunmaktadır. Bu setler arasında çift ya da tek mikrofonlu, kablolu ya da kablosuz mikrofon setleri arasından kendinize ve beklentilerinize en uygun ürünü seçmek size kalmış, sizleri memnun etmek ise bize. Ayrıca, satın alma sürecinde herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Sesçi Baba’nın en büyük hedefi hem satın alma, hem de satın alma sonrası süreci sizler için oldukça kolay ve keyifli bir hale getirmektir. Hemen siparişinizi oluşturun, yeni mikrofon setinizin keyfini çıkarmaya anında başlayın.

Mikrofon Seti Fiyatları

Sesçi Baba’da Sennheiser ve Shure gibi dünyanın en ünlü müzik ve ses ürünleri markalarının fiyatları 6100 ila 9700 lira arasında değişen mikrofon setleri bulunmaktadır. Kablolu ya da kablosuz, tek ya da çift mikrofon tercihiniz, bütçeniz, beklediğiniz performans ve kullanmak istediğiniz yere bağlı olarak mikrofon seti seçiminizi yaparak anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba’da stüdyo mikrofon seti, kablosuz mikrofon seti, profesyonel mikrofon seti ve çok daha fazlası mevcut. Aradığınız mikrofon seti hangisi olursa olsun, dilediğiniz ürünü anında bulabilecek ve siparişinizi oluşturabileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.