sadsad x
asdasd

Mikrofon Preamplifikatörleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.

Mikrofon Preamfisi

Mikrofon preamp ya da mikrofon preamifisi, mikrofondan çıkan sinyallerin başka bir araç tarafından işlenmesine yardımcı olan bir cihazdır. Mikrofondan çıkan sinyaller, genel olarak miksaj konsolları ve kayıt cihazları gibi araçlara yüksek kalitede iletilemeyecek kadar zayıftır. 

Mikrofon preamfileri kayıt sürecinde oldukça önemli bir rol oynarlar. Seçtiğiniz mikrofon preamfisinin tamamiyle transparan olması preamfinin kalitesine bağlıdır. Kötü bir ürün seçerseniz, mikrofonunuzdan çıkan sesler değişebilir ve sesler boğuk olarak çıkabilir. 

Özellikle condenser mikrofon kullanıyorsanız, çok büyük ihtimalle bir mikrofon preampine ihtiyacınız var demektir. Fakat dinamik veya ribbon mikrofonlarla da mikrofon preampleri kullanabilirsiniz. Mikrofonların içinde dahili preampler yer almaktadır fakat mikrofonunuzun performansını artırmak ve yüksek ses kalitesi elde etmek için harici mikrofon preamplerini tercih etmelisiniz. 

Fakat mikrofon preamfisi seçerken oldukça dikkatli olmalısınız ve doğru ürünü seçtiğinizden emin olmalısınız. Sesçi Baba’da yer alan tüm mikrofon preamfileri oldukça yüksek performansa sahiptir. Kullanacağınız yere, performans beklentilerinize ve ideal fiyat aralığınıza uygun ürünlere göz atmak için hemen Sesçi Baba’yı ziyaret edin.

Mikrofon Preamp Önerileri

Sesçi Baba’da, Art, Audient, Avalon, Behringer, Focusrite, Presonus, Warm Audio, sE Electronics ve diğer pek çok dünyaca ünlü markanın mikrofon preampleri bulunmaktadır. Ürünlerimize göz atıp hem performans hem de fiyat açısından kendi beklentilerinize en uygun ürünü hemen seçebilirsiniz.

Eğer müzik hayatınıza yeni başlıyorsanız ve evde kayıt yapmak için bir mikrofon preampine ihtiyacınız varsa daha düşük fiyatlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer yıllardır müzikle uğraşan bir profesyonel iseniz, daha yüksek fiyatlı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Sesçi Baba’da yer alan mikrofon preampleri sektördeki en iyi, en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünlerdir. Siz de hemen Sesçi Baba’dan seçtiğiniz bir mikrofon preampini sipariş edebilir ve mikrofonunuzdan elde edeceğiniz performansı anında artırabilirsiniz. Üstelik herhangi bir sorunuz varsa Sesçi Baba Destek ünitesine başvurabilirsiniz. 

Mikrofon Preamp Fiyatları

Sesçi Baba’da yer alan Art, Audient, Avalon, Behringer, Focusrite, Presonus, Warm Audio, sE Electronics ve diğer pek çok markanın mikrofon preamplerinin fiyatları 230 ila 72 bin lira arasında değişmektedir. Ürünlerimizin hepsi yüksek performanslı olmakla birlikte beklentileriniz, kullanacağınız yer ve müzik sektöründe yeni ya da eski olmanız gibi koşullara bağlı olarak dilediğiniz fiyattaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer müzik sektörüne yeni atılıyor ve mikrofon preampinin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek ve ürüne alışmak istiyorsanız daha düşük fiyatlı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Yıllardır müzik sektöründe olan bir profesyonelseniz ve stüdyonuzda kullanmak üzere oldukça kaliteli bir mikrofon preampi arıyorsanız daha yüksek fiyatlı ürünlerimiz sizleri bekliyor. Sesçi Baba’da yer alan hangi ürünü seçerseniz seçin, tüm ürünlerimizden oldukça memnuniyet duyacaksınız. Hemen siparişinizi oluşturun ve mikrofon deneyiminizi yeni mikrofon preamfinizle en üst noktaya taşıyın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.