sadsad x
asdasd

Column Hoparlör - Setler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Column Hoparlör Nedir?

“Sütun” olarak da bilinen column hoparlör, line array hoparlörlere benzer şekilde çalışmaktadır. Column hoparlörlerin içerisinde dikey olarak sıralanmış birden fazla sürücü mevcuttur. Bu hoparlör tipi, uzun yıllardır, kiliseler, amfiler, tren istasyonları ve havaalanlarında kullanılmaktadır. 

Eski versiyonlarına oranla bazı özelliklerinin değiştirilmesi ve performansının yükseltilmesi üzerine, column hoparlörler eski popülaritesini yeniden elde etmiştir. Oldukça ince bir şekle sahip oldukları için column hoparlörler diğer hoparlörlere oranla daha az bir yer kaplarlar. Bu sayede alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca, line array hoparlörlere benzer olarak, column hoparlörler de kullanıldıkları mekanın en ön sırasından en arka sırasına kadar eşit ve tutarlı ses dağıtımı sağlar. Yüksek performans alabileceğiniz line array benzeri column hoparlörler aynı zamanda line array hoparlörlere oranla çok daha uygun fiyatlara sahiptir. 

Column hoparlör üreten dünyaca ünlü pek çok marka vardır. Bu hoparlörlerin farklı modellerinin farklılık gösterebileceği gibi, fiyatları da farklı olabilir. En yüksek performansa ve en uygun fiyata sahip column hoparlör modellerini ise Sesçi Baba’da bulabilirsiniz. Sektördeki bilgisi ve yeriyle hiç düşünmeden güvenebileceğiniz Sesçi Baba, en iyi column hoparlörleri ayağınıza kadar getiriyor. Sesçi Baba’da yer alan column hoparlörler hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Column Hoparlör Önerileri

Sesçi Baba’da Apart, Behringer, Bose, Rcf, Turbosound ve Yamaha gibi dünyaca ünlü markaların birbirinden farklı ve başarılı column hoparlörlerine ulaşabilirsiniz. Farklı fiyatlara sahip olan column hoparlörlerimizin hepsi yüksek performansa sahiptir. İster evinizde oluşturmaya çalıştığınız küçük sinema salonunuzda, ister sahnede, ister amfide, isterse ibadethanede kullanmak üzere Sesçi Baba’da yer alan column hoparlörleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizi detaylı olarak inceleyip, beklentilerinize en uygun column hoparlörü seçebilir ve anında yüksek bir performans elde etmeye başlayabilirsiniz. Hoparlörünüzü seçerken ya da satın alırken karşılaşabileceğiniz herhangi bir adımda Sesçi Baba Destek biriminden yardım isteyebilirsiniz.

Column Hoparlör Fiyatları

Sesçi Baba’da Apart, Behringer, Bose, Rcf, Turbosound ve Yamaha gibi dünyanın en iyi müzik ve ses ekipmanlarını üreten markaların fiyatları 2500 ila 74 bin lira arasında değişen çeşitli column hoparlörleri mevcuttur. Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları farklılık gösterse de, hepsinden oldukça yüksek performans elde edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alan ve beklediğiniz performansa göre aralarından seçim yapabileceğiniz ürünlerimiz Sesçi Baba’da sizleri bekliyor. Her isteğe ve her cebe uygun seçenekler sunan Sesçi Baba, sizlere piyasadaki en iyi column hoparlörleri sunmayı amaçlıyor. 

Eğer siz de column hoparlör almak istiyor fakat hangisi alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, Sesçi Baba size yardımcı olmaya hazır. Dar alanlarda da kullanabileceğiniz, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünler olan column hoparlörlerin en iyileri ve en uygun fiyatlıları Sesçi Baba’da. Hemen siparişini verin ve müzik ziyafetine en kısa sürede başlayın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.