sadsad x
asdasd

Midi & Daw Kontrol Üniteleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 125 ürün görüntüleniyor.

MIDI ve DAW Sistemlerine Dair Her Şey

MIDI yani müzik enstrümanı dijital arayüzü ve DAW yani dijital ses işleme istasyonu, müzisyenler ve müzik yapımcıları için en önemli araçlardandır. Elektronik ortamda müzik üretilmesine yardımcı olan bu araçlar, kullanım ve taşıma kolaylığı sunmaktadır. 

Enstrüman, bilgisayar ve yazılımların iletişim kurmasına yardımcı olan MIDI, geçmişte müzik üretmek için gereken büyük prodüksiyonlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Kısaca özetlemek gerekirse, örneğin müzik grubunuzda baterist yoksa, MIDI kullanarak bateri tonları ekleyebileceğiniz gibi, akustik şarkılarınıza gitar ya da piyano gibi müzik aletlerini de ekleyebilirsiniz. Yani, geçmişte birden fazla kişinin yaptığı bir müziği, tek başınıza, sadece MIDI kullanarak yapabilirsiniz. 

DAW ise, MIDI controller kullanarak oluşturduğunuz sesleri kaydetmek, mikslemek ve düzenlemek için kullanılan bir yazılımdır. Yani kısaca, DAW bilgisayarınızda müzik üretmek ve kaydetmek için kullanabileceğiniz bir kayıt sistemidir. 

İster dünyaca ünlü bir müzisyen olun, ister müzik hayatınıza yeni başlamış olun, MIDI controller ve DAW sistemleri çok daha zahmetsiz ve dijital bir şekilde müzik kaydetmenize yardımcı olacak. Dünyaca ünlü sanatçıların da yüksek prodüksiyonlardan kaçınmak için kullanmayı tercih ettikleri MIDI ve DAW sistemlerinin en başarılılarına Sesçi Baba’dan ulaşabilirsiniz. 

MIDI ve DAW Önerileri

Dijital ortamda başarılı müzik üretmek istiyorsanız kullanacağınız MIDI klavyenizi ve DAW yazılımını dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Dünyaca ünlü markaların MIDI ve DAW ürünleri Sesçi Baba’da yer almaktadır ve beklentilerinize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Novation Launchpad, M-Audio, Arturia, Roli, Native Instruments, IK Multimedia ve Ableton gibi dünyanın en iyi MIDI klavyelerine sahip markaların çeşitli ürünleri arasında kendinize en uygun ürünü bulmanız çok kolay. Kafanıza takılan herhangi bir sorununuzda ise Sesçi Baba Destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Sesçi Baba’daki MIDI klavyelerine göz atın ve hemen müzik yapmaya başlayın.

MIDI ve DAW Fiyatları

Sesçi Baba’da dünyaca ünlü markaların MIDI klavyeleri mevcuttur. Fiyatları 300 lira ila 8 bin lira arasında değişen MIDI klavyelerin arasında bütçenize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları değişse de hepsi yüksek performansa sahiptir ve dilediğiniz gibi başarılı müzikler üretebilirsiniz. İsterseniz, evinizde kendi stüdyonuzu oluşturmanızı sağlayacak stüdyo paket sistemlerini tercih ederek, içlerinde bulunan MIDI klavyeler ve DAW sistemlerine ek olarak, hoparlör, mikrofon ve kulaklık gibi ürünlerden de faydalanabilirsiniz. 

Sesçi Baba her bütçeye uygun, yüksek performanslı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz, dünyaca ünlü markaların MIDI klavyelerini ve DAW sistemlerini sunmaktadır. Dilediğiniz ürünü tercih edip hayallerinizdeki müziği üretmeye anında başlayabilirsiniz. Farklı markalar ve fiyat aralığı sunan Sesçi Baba’da herkes kendine uygun MIDI controller ve DAW sistemini bulacak. Tek yapmanız gereken MIDI ve DAW ürünlerine hemen göz atmak ve tek tıkla siparişinizi oluşturarak müziğinizi üretmeye başlamak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.