sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • APC40 MKII MIDI Kontrol Ünitesi  APC40 mkII, bir dizi atanabilir fader ve düğme ile donatılmış olarak gelir: dokuz güçlendirilmiş fader ve sekiz kanal kontrol düğmesi, sezgisel bir düzen ve daha akıllı iş akışı için her kanalla aynı hizada düzenlenmiştir. Sekiz Cihaz Kontrol düğmesi, cihaz parametrelerini ayarlamayı kolaylaştırır ve her parametrenin görsel geri bildirimini sağlamak için yanar. Ek olarak, Gönderme düğmesi, kullanıcıların doğrudan APC40 mkII'lerinden sekiz gönderme veriyolunun tümü arasında geçiş yapmalarını sağlar. A/B crossfader da elden geçirildi ve fareye dokunmak zorunda kalmadan atanabilir ve yeniden atanabilir.

                                       AKAI_APC40MKII_Midi_Kontrol_Ünitesi

  AKAI_APC40MKII_Midi_Kontrol_Ünitesi_2

   

  APC40 mkII, anında performans ve prodüksiyon kurulumu için Live'a (sürüm 9.1.3 veya üstü) önceden eşlenmiş olarak gelir. APC40 mkII bilgisayarınıza takıldığında, donanım kontrolleri Ableton Live'ın arayüzü ile 1'e 1'e karşılık gelir; ek yapılandırma gerekmez. Ayrıca, APC40 mkII'nin tüm kontrolleri, performansınıza veya üretim tarzınıza göre değişen özelleştirilmiş kurulumlar için anında yeniden atanabilir. APC40 mkII ayrıca USB üzerinden çalışır ve tak-çalıştır bağlantısını destekler ve bu kontrol cihazını stüdyodan sahneye veya gittiğiniz her yere götürmenize olanak tanır. Bir elektronik müzik sanatçısı ve Live sizin tuvaliniz, performans ve gerçek zamanlı miksaj için Live'ı kullanan bir DJ veya Live'ı sahnede veya stüdyoda kullanan daha geleneksel bir müzisyen olun, APC40 mkII'nin sezgisel olduğunu göreceksiniz. İlhamınızı Ableton Live ile doğrudan ilişkilendiren güçlü enstrüman.

  GENEL ÖZELLİKLER

  -Ableton Live'ın uygulamalı kontrolünü sağlar

  -Klip durumu ve renk kodlaması için RGB geri bildirimli 5x8 klip başlatma matrisi
  -Anında dinamik miksaj için atanabilir A/B crossfader
  -Kolaylaştırılmış iş akışı için hat içi kontrollerle revize edilmiş düğme düzeni
  -1'e 1'i Ableton Live (v9.1.3+) ile sorunsuz bir şekilde entegre eder
  -Ableton Live ile 9 kanal fader, 8 kontrol düğmesi ve 8 cihaz kontrol arayüzü
  -8 gönderme veriyoluna hızlı erişim için gönderir düğmesi
  -Shift düğmesi ve yön okları, kılavuzun kapsamını değiştirir
  -Üretim paketine dahil olanlar: Puremagnetik Efekt Rafları ile Ableton Live Lite,
  AIR Music Tech tarafından Hybrid 3, SONiVOX Twist, Prime Loops örnek paketleri 
  ve Toolroom Records sanatçı başlatma paketleri


 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.