sadsad x
asdasd

Arturia

Sırala
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.

Arturia; müzisyenlere unutulmaz performanslar için benzersiz yaratma araçları sunmaya devam ediyor. Yeniliğe odaklanarak, bilgisayar müzik araştırmaları ve teknolojisindeki en son gelişmeleri ürünlerine entegre eden Arturia, son teknoloji müzik aletleri ve yazılımlarının geliştirilmesinde ortak araştırma kurumlarıyla yakın çalışıyor. Arturia enstrümanları birçok hit kayıt ve film müziği yapımında kullanılıyor.

1999 yılında Fransa'nın Grenoble kentinde kurulan Arturia, profesyonel ve amatör müzisyenler için müzik yazılımı ve donanımı geliştirme konusunda liderlerden biri olmaya devam ediyor. Kullanımı kolay ve yenilikçi Arturia ürünleri ve iyi ses veren ve güçlü Arturia enstrümanları; yoğun bir çalışmanın sonucu.

Analog lab donanımları, Arturia Minilab, Arturia Midi Klavye, Arturia Synthesizer ile kusursuz bir ses yolculuğuna davetlisiniz!

Arturia Midi Klavye

Midi klavyeler müzik üretmenize yardımcı olmak için bilgisayarınıza takılan bir aygıttır. Midi keyboardlar müzik üretmek isteyen herkes için oldukça kullanışlı bir seçenektir ve daha yaratıcı ve verimli olmanızı sağlayan kullanım kolaylığını artırdığı için müzik yapımcıları için önerilen bir üründür.

Midi klavyeler, aşinalıkları ve çok çeşitli notaları çalma yetenekleri nedeniyle piyasadaki en yaygın denetleyici türüdür. Müzik prodüksiyonu konusunda ciddiyseniz, midi klavyeler muhtemelen yatırım yapabileceğiniz en kullanışlı araçlardan biridir. Bunlar çok daha verimli, kullanıcı dostudur ve size çok zaman kazandırabilir. Midi klavye ürünleri, USB aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza veya ses arabiriminize takılabilen ve müzik üretmenize yardımcı olmak için klavye olarak kullanılabilen bir aygıttır. Midi klavyeler, müzik üretmek açısından son derece kullanışlıdır çünkü, akıcı bir şekilde vuruşlar ve enstrümantal parçalar oluşturabilmenize olanak sağlar. Belirli bir notanın ne kadar yüksek veya yumuşak çalınmasını istediğinizi bile kontrol edebilirsiniz!

Midi Klavye denildiğinde rakipleri arasından sıyrılan Arturia midi klavye modelleri kuşkusuz ki bunu kalitesiyle elde ettiği başarıya borçlu. 

Arturia midi klavye donanımları ciddi sanat ve ses üretimi için tasarlandı. Arturia Midi Klavye denildiğinde akla gelen ilk modellerden; sınırlı sayıda üretilen, müzikal fikirlerinizi ifade etmek, stüdyonuzun kontrolünü elinize almak ve her zaman hayal ettiğiniz gibi performans sergilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olan Arturia Keylab 61 Essential Black kontrol klavyesi olacaktır.

Gelişmiş taşınabilir controller Arturia Beatstep ise kompakt formatı ile yolda veya stüdyoda mükemmel bir arkadaştır. Arturia'nın BeatStep'i: taşınabilir bir ped denetleyicisinde daha önce hiç görülmemiş düzeyde işlevsellik ve performans sunuyor. 

Arturia Minilab

Modern müzik prodüksiyonu giderek daha fazla “gerçek” enstrümanlardan uzaklaşıyor ve bilgisayarlar aracılığıyla dijital dünyaya geçiyor. Karmaşık makineler ve enstrümanlarla dolu büyük bir stüdyoya ihtiyaç duymadan bir dizüstü bilgisayarda hareket halindeyken müzik yapabilmeniz birçok yönden harika. Ancak bu değişiklik, müzik yaratmanın biraz daha az gerçekçi hissetmesine neden olabilir. Farenizi veya klavyenizi kullanarak bir piyano rulosuna notlar çizmek etkili olabilir ve her notayı tam zamanında almanızı sağlar ancak bunun gerçeklik hissi sönüktür. Bu durum birçok müzisyenin yaratıcılığını ortaya koyabilmesi için gerçek bir enstrüman hissine özlem duymasına neden oluyor. Bir MIDI kontrol cihazında veya klavyede müzik çalmak, bu hissi çabucak yeniden kazanmanıza ve bir kez daha müzisyen gibi hissetmenize yardımcı olabilir! Ayrıca MIDI denetleyicilerinin bağlanması çok kolaydır, diğer birçok enstrüman gibi kayıt yapabilmek için yüzlerce kablo takmanızı veya mikrofon ayarlamanızı gerektirmez. Böylece ilham geldiğinde, kolayca müzik yapabilirsiniz.

Ayrıca midi klavyeleri, teknik alanla ilgili uzmanlık bilgisi gerektiren karmaşık klavye araçları değildir. Tek gereken, bilgisayarın taşınabilir sabit sürücüsüne kolayca bağlanabilen bir USB kablosudur.

Arturia minilab donanımları işte bu noktada stüdyonuzu gittiğiniz her yere götürmek için ihtiyaç duyduğunuz taşınabilirliği sunuyor.

Tüm oturumunuzun bir kutuda olacağı Arturia MiniLab MK II modeli ise; taşınabilir bir klavyeden daha fazla seçenek sunarak tak ve çalıştır entegrasyonu, ilham verici sesler ve dokunsal kontrol sunar.

Arturia Synthesizer

Bir synthesizer yani sentezleyici, duyulabilir ses üretmek için bir tür dijital veya analog işleme kullanan elektronik bir araçtır. Günümüzde modern müzik üretiminde synthesizer oldukça önemlidir. Synthesizer konusunda konsept yeterince basittir; temel bir devre bir ses tonu üretir ve ton daha sonra insan veya başka türlü bir tür girdi tarafından kontrol edilebilir. Son 100 yılı aşkın süredir sayısız enstrümanın bel kemiğini oluşturan, synthesizer; hem ana akım hem de yeraltında modern müziğin yönünü belirleyen bir kavramdır.

Synthesizer ürünleri özellikle elektronik müzik ve canlı performansların ayrılmaz bir parçası.

Arturia Synthesizer donanımları, bir sentezleyiciden daha fazlasıdır. korkusuzca performans göstermenize, akıcılıkla bestelemenize ve sesi sürekli hareket halinde keşfetmenize izin vermek için oluşturulmuş, benzeri görülmemiş ifade ve ses dönüştürme yeteneklerine sahip analog güç merkezi sunarlar. Yeni nesil müzikal ifade sunan çok eksenli performans kontrolleri sunan Arturia Synthesizer ürünleri, sese yönelik ilham verici bir yolculuk için sizin geminizdir.

Arturia Software

Teknolojinin, müzik prodüksiyon dünyasında her geçen gün daha da önemli hale geldiği bir gerçek. Tempoyu hızlandırmaya, bazı sesleri sıkıştırmaya ve hatta bazı arka plan seslerini kaldırmaya yardımcı olacak daha fazla program var.

Müzik prodüksiyonu alanında kariyer yapmayı planlıyor olsanız da olmasanız da, müzik ile ilgileniyorsanız yazılımları konusunda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bir sanatçıysanız ve bir müzik videosu oluşturmak istiyorsanız veya bir grupsanız ve ilk solonuzu kaydetmek istiyorsanız, işinizin çoğunu sizin için yapacak uygulamalar var. Bu uygulamalar ile sesleri yumuşatabilir ve bazı benzersiz özel efektler ekleyebilirsiniz.

Müzik yazılımları; müzik besteleme, dijital kayıt, elektronik müzik oluşturma ve diğer müzik uygulamaları için kullanılan bir yazılımdır. Yaklaşık 40 yıldır piyasada olan müzik yazılımlarının; müzik ve yaratıcı ifadeyi içeren eğitim üzerinde derin etkileri olduğu görülüyor. 

Arturia Software ürünleri, 20 yıldır kusursuz bir hizmet vermeye devam ediyor. Müzisyenlere unutulmaz performanslar yaratmaları için araçlar sağlayan; aynı tutkuyu paylaşan müzisyenler, prodüktörler ve ses mühendisleri, bir sonraki seviyeye taşıyan Arturia Software ürünü ile sizi müzikal vizyonunuzun derinliklerine götürecek efsanevi enstrümanları, ikonik efektleri ve yeni ses olanaklarını keşfedin. Tarihin sizin için çalışmasını sağlayarak geleceğe uyum sağlayın.

Arturia V Collection

Arturia V Collection; şimdiye kadar yapılmış, titizlikle modellenmiş, sevgiyle yeniden yaratılmış ve ilham vermek için ustalıkla geliştirilmiş en çağrıştırıcı synthesizer ve klavyelerin mükemmel bir antolojisidir. Analog synth'leri, dijital synth'leri, orgları, akustik piyanoları, elektrikli piyanoları ve yaylı makineleri kapsayan 28 yazılım enstrümanı paketi; tüm zamanların en ikonik enstrümanlarının yeniden yaratılmış hali. Arturia V Collection size performans, prodüksiyon ve ses tasarımı için ihtiyaç duyduğunuz ikonik, profesyonel ve ilham verici sesleri sunar.

İster müzikal bir başlangıç noktası, ister miksinizdeki eksik malzemeyi arıyor olun, Arturia V Collection anında sonik sonuçlar verir. Her müzik türüne uygun Arturia V Collection ile 10.000'den fazla ustalıkla hazırlanmış ön ayar ile favori kayıtlarınızın ve sanatçıların özgün sesini yakalayın. Arturia V Collection ile ellerinizde, şarkınızda ve sahnenizde tarih yazan enstrümanların heyecanına sahip olun ve bu heyecanı yaşayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.