Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Beatstep - Gelişmiş Taşınabilir Controller

Ürün Kodu : ARTU0031
4.534 TL
Havale Fiyatı :
4.443 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Arturia Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

Beatstep - Gelişmiş Taşınabilir Controller


*MIDI, USB, CV / Gate, ve DIN Sync Cihazlar ile İletişim Kurabilen Hardware Sequencer

*64 Adım Sequence'li 2 Adet Sequencer. Proje Başına 16 Sequence ve Toplam 16 Proje Kapasitesi

*Gerçek Zamanlı ve Step Sequence İmkanı sunan 16 Track Drum Sequencer

*Touch Strip'li Looper, Randomizer, Swing ve Daha Bir Çok Performans Fonksiyonu

*Kapsamlı DAW ve Sanal Kontrol İmkanı Sunan Esnek MIDI Kontroller Modu

                                     

beatstep

BeatStep Pro'nun Gücü
BeatStep Pro Çeşitli Elektronik Müzik Ekipmanı ile Çalışıp Hardware Sequencing Yapmayı Tercih Eden Müzisyenlerin İçin İdeal Controller'dır. MIDI, USB, CV / Gate, ve Hatta DIN Sync Platformlarında Çalışabilen BeatStep Pro Her Biri 64 Adımlı 2 Bağımsız Sequencer Sunmaktadır. Ayrıca Gerçek Zamanlı ve Step Sequencing İmkanına Sahip 16 Track Drum Sequencer Sisteme Entegre Edilmiştir. Tüm Bunların Üzerine, Perfomans Efektleri, Looper, Randomizer ve İnanılmaz Tactile Kontrolleri Eklediğinizde Tam Verimi Elde Edeceksiniz. 
Çok Geniş Kreatif Çalışma Ortamı Sunan 3 Sequencer: Tümü ile Kendine Yetebilen ve Son Derece Esnek Kullanıma Sahip BeatStep Pro 64 Step'li 2 Adet Bağımsız ve Melodik Sequencer ile 16 Kanal Kullanışlı Bir Drum Sequencer'i Birleştirmektedir. Her Sequencer Proje Başına 16 Farklı Sequence ve 16 Farklı Proje Saklama Kapasitesine Sahiptir. Bunlara Ek Olarak Üzerindeki 16 Adet Pad ile Sınırsız Bir Kreatif Potansiyel Sizi Beklemektedir.

İlham Veren Araçlar ve MIDI Efektleri Show'larınızı Biraz Variasyonla Renklendirmek mi İstiyorsunuz ? BeatStep Pro ile Son Derece Kolay. İlk Olarak Enstrümanlarınıza Hatta Swing Ortaya Çıkmadan Önce Var Olan Davul Makinelerine Bile Hafif Bir Doz "Swing" Ekleyebilirsiniz. Randomizer ile En Sıradan Groove'lara Dahi Heyecan Verici Variyasyonlar Ekleyebilirsiniz. Touch Strip Looper Sayesinde DJ Tarzı Geçişler Yapmak Çok Kolaylaştırılmıştır.

Tüm Synthesizer ve Yazılımlarınızı Kontrol Edebilme: Beatstep Pro'nun DAW'lar, Hardware Synth'ler, iOS Yazılımları ve Diğer MIDI ile Kontrol Edilebilen Cihazlar ile Çalışabilme Özelliği Sayesinde BeatStep Pro ile Yapılabileceklerin Bir Sınırı Yoktur. Her İki Melodik Sequencer'de Pitch, Velocity ve Gate Çıkışları Mevcuttur. Drum Machine Kısmında ise 8 Adet Ayrı Gate Çıkışı Vardır. Komple Transport Tuşları Sayesinde Beatstep Pro Benzersiz Bir Ana Clock Olmakla Kalmayıp Maximum Esneklik İçin MIDI ve DIN Sync Desteğide Sunabilmektedir.

Gelişmiş taşınabilir controller Arturia Beatstep kompakt formatı ile yolda veya stüdyoda mükemmel bir arkadaştır.Arturia'nın Beatstep'i: taşınabilir bir ped denetleyicisinde daha önce hiç görülmemiş düzeyde işlevsellik ve performans sunuyor. BeatStep aynı zamanda 16 adımlı bir analog sıralayıcıdır ve konu analog synthesizer'lar, MIDI davul makineleri, klavyeler ve DAW'lar için ilginç müzik cümleleri yaratmaya geldiğinde doğanın bir gücü gibidir. Gelişmiş bağlantı arayüzü, USB, MIDI'li bir bateri modülü veya bir analog synthesizer üzerindeki CV/Gate girişlerini kullanarak bir bilgisayar veya iPad® ile kolayca arayüz oluşturur. SEQ modunda, pedler dizinizdeki her adım için geçiş yapar. 16 kodlayıcı, ilgili adım için perdeyi ayarlayacaktır. 16 hafıza, favori kalıplarınızın anında geri çağrılmasına izin verirken, ped ölçeği modları, sıra oynatma modları ve zaman bölme işlevleri, gerçek zamanlı performans değişikliklerine izin verir. Tüm bunlara ek olarak MIDI, USB ve CV/GATE bağlantısına sahiptir ve size analog synth'ler, yazılım enstrümanları ve MIDI donanımı dahil olmak üzere her türlü donanımla çalışacak bir sıralayıcı sunar.
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.