sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)

Presonus

Sırala
Toplam 118 ürün görüntüleniyor.

1995'ten beri Presonus; müzisyenler, içerik yaratıcıları, yapımcılar ve ses mühendisleri için çözümler üretiyor. Engelleri ortadan kaldıran ve herkese yaratıcı hedeflerine ulaşmaları için ilham veren çözümler yaratan inovasyona inanan Presonus; Presonus ses kartı, Presonus Studio One, Studio One Artist, Presonus referans monitör, Presonus kulaklık, Presonus preamp gibi donanım ve ürünleriyle ister ev, ister stüdyo ister sahnede her daim yanınızda.

Presonus Kulaklık

Yaşam alanınızda kimseyi rahatsız etmeden ve dış seslerden rahatsız olmadan ciddi işler yapmanız gerektiğinde Presonus kulaklıklar aradığınız şey olabilir. Presonus kulaklıklar temiz ses verirler, ekstra rahattırlar ve doğru karıştırmayı sağlayan geniş, şeffaf bir frekans tepkisi sunarlar.

Profesyonel müzisyenler ve ses mühendisleri, her ses ayrıntısını duyabilmeleri için stüdyoda yüksek kaliteli kulaklıklara güvenirler. Presonus kulaklıklar, bluetooth bağlantısının hareketliliği ve özgürlüğü ile stüdyo kalitesinde ses performansı sağlar. İster bir sonraki kaydınızı yapıyor olun, ister en sevdiğiniz sanatçının en son albümünü dinliyor olun, Presonus kulaklıkların kulak üstü tasarım optimum ses yalıtımı sağlar.

Stüdyoda her zaman güçlü ve anlaşılır stüdyo monitörleri için bir yer olacak olsa da, gerçek şu ki günümüzde daha fazla insan taşınabilir, kişisel dinleme çözümlerini seçiyor. Dinleme trendleri değiştikçe, mikslerinizi yüksek kaliteli kulaklıklarda ve hassas şekilde kalibre edilmiş stüdyo monitörlerinizde kontrol etmeniz akıllıca olacaktır. Presonus kulaklıklarla, mikslerinizin sayısız dinleme ortamında iyi bir şekilde çevrildiğinden emin olabilirsiniz.

Presonus Referans Monitör

Presonus referans monitörleri size güvenebileceğiniz bir ses sunar. Presonus Eris serisi stüdyo monitörleri, kayıtlarının her ayrıntısını duyması gereken ses mühendisleri tarafından dünya çapında kullanılmaktadır. Oyun ve ev video prodüksiyonu için ideal olan Presonus ERIS E3.5 Referans Monitör, pürüzsüz ve doğru frekans tepkisi ile stüdyo kalitesinde ses sunmak için daha büyük Eris modelleriyle aynı teknolojiyi kullanır. 

Presonus Eris E5 Hoparlör Aktif Monitor ise ister ilk albümünüzü, ister en son hitinizi kaydediyor olun size kusursuz bir ses deneyimi yaşatacaktır. 

Presonus Ses Kartı

Ses kalitesi, kullanım kolaylığı ve yapım kalitesine öncelik veren Presonus ses kartları arasında mutlaka uygulamanıza ve bütçenize uygun bir arayüz bulabilirsiniz. Akışınızı, podcast'inizi veya kaydınızı öne çıkaracak Presonus ses kartı sayesinde parlak, profesyonel sonuçlar elde edin. İster en son YouTube videonuzu çekiyor olun, ister müziğinizi Facebook'ta canlı yayınlıyor olun, Presonus ses kartı stüdyodan yayına iş ortağınızdır.

Profesyonelce hazırlanmış ön ayarlar, sesinizi veya gitarınızı tek bir tıklamayla öne çıkarır. Ek efektler, sesinizi tamamen dönüştürmek için konser salonlarını, AM radyoyu veya Venüs armadalarını taklit etmenize olanak tanır.

Presonus Software

Yaklaşık 40 yıldır piyasada olan müzik yazılımları; müzik besteleme, dijital kayıt, elektronik müzik oluşturma ve diğer müzik uygulamaları için kullanılıyor. Müzik ve yaratıcı ifadeyi güçlendiren software ürünleri; müzik üretmek isteyen herkes için kusursuz süreci sunuyor.

Presonus software ürünleri yaratıcı vizyonunuzu stüdyodan sahneye ve tekrar tekrar elde etmenize yardımcı olur. Presonus yazılımı, çok yönlülüğünü yeniden tanımlayarak, tek bir yazılım parçasından kaydetmenize, karıştırmanıza, oluşturmanıza, üretmenize, master yapmanıza ve gerçekleştirmenize olanak tanır. Canlı performanslarınızı StudioLive mikserlerini ve Capture'ı kullanarak kaydedin, ardından tüm StudioLive ayarlarınızı bozmadan gösteriyi Studio One'da karıştırın. İlk şarkı taslağınızdan 900. podcast bölümünüze; En son master albümünüze ilk canlı akışınız olan Presonus, ses sizi nereye götürürse götürsün size yardımcı olmak için orada.

Presonus Studio One V5 Artist, kendi müziğinizi ve podcast'lerinizi olabildiğince sezgisel bir şekilde oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar ve bunların hepsini tek pencereli, sürükle ve bırak iş akışıyla yapar. 

Presonus Preamp

Bir ön amplifikatörün yani preamp ürününün amacı, düşük seviyeli sinyalleri hat seviyesine, yani kayıt donanımınızın “standart” çalışma seviyesine yükseltmektir. Preamplifikatörlerin sese katkısı, frekans tepkisinde değil, sese verdiği dokudadır. Bununla birlikte, bir preamp, sesi şekillendirebilir.

Bir ön amplifikatörün amacı, düşük seviyeli sinyalleri hat seviyesine, yani kayıt donanımınızın “standart” çalışma seviyesine yükseltmektir. Mikrofon sinyalleri genellikle nominal çalışma seviyesinin çok altındadır, bu nedenle genellikle 30-60 dB civarında, bazen daha da fazla olmak üzere çok fazla kazanç gereklidir.

Presonus preamp donanımları; çok yönlü, düşük gürültülü, stüdyo sesi sunar.Presonus mikrofon preampları; slap bastan trampet ve vokallere kadar, doğru dinamik kontrolü ile cayır cayır yanan sinyalleri kaydetmenize olanak tanır. Özel tasarımlı amplifikatörler, kulağa hoş gelen bir kazanç sağlar.

Presonus Hoparlör

Bir müzik hayranı, bir müzisyen veya DJ iseniz, yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri yüksek kaliteli hoparlörlere yatırım yapmaktır. Kitlenizin deneyimleyeceği şey kariyerinizi değiştireceğinden; sesinize ve performansınıza biraz daha fazla yatırım yapmaya değer. Bu nedenle, yüksek kaliteli hoparlörlere yatırım yapmak sadece bir bonus değil, kariyerinizin ilerlemesini istiyorsanız bir zorunluluktur. Bu yatırım birkaç nedenden dolayı değerlidir, ancak en büyüğü ses kalitesidir.

Müzisyen olduğunuzda ve müziğinizi duyurmaya çalıştığınızda, her nüansı iletmek ve sesi tam olarak istediğiniz şekilde dinleyicilerinize iletmek için iyi hoparlörlere ihtiyacınız vardır. Hoparlör konileri üretmek, sağlam ve sert olmaları gerektiği, ancak gerekli frekansları üretecek kadar duyarlı olmaları gerektiği için mükemmel bir sanattır. Müzisyenler için tasarlanmış monitörler, mümkün olan en iyi sesi sunmak için çok saf ve net bir ses oluşturmalıdır. Ayrıca yüksek kaliteli bir hoparlör seti, yoğun kullanım ve taşıma zorluklarına dayanabilecektir.

Onlarca yıllık kapsamlı kayıt, miksaj ve prodüksiyon deneyimi, yakın alan stüdyo monitörleri, medya referans hoparlörleri ve subwoofer'ları üstün doğruluk, netlik ve tanımla tasarlamanın ardından Presonus hoparlör konusunda da kusursuz seçenekler sunuyor. 

İster oyun için bir çift hoparlör, ister stüdyonuz için profesyonel hoparlörler arıyor olun, Presonus stüdyo hoparlörlerinin gerçekten doğru seçim olduğunu keşfetmek için tek bir dinleme yeterlidir.

Presonus Keyboard

Presonus Studio One Keyboard donanımları stüdyonuzun oldukça havalı görünmesini sağlarken düzenlemenizi hızlandırmanın ve üretkenliğinizi artırmanın en iyi yoludur. Presonus keyboard, ev stüdyonuz için mükemmel bir klavyedir. Presonus keyboard size şu konularda yardımcı olacaktır: Daha hızlı düzenleme, zamandan ve paradan tasarruf, tüm program kısayollarına ultra hızlı erişim sağlama ve standart yazmayı iyileştirme... Presonus keyboard, Office ve İnternet'te gezinme gibi programlarda standart yazma deneyiminizi de geliştirecek üst düzey bir tuş mekanizmasına sahiptir.

Presonus Mikrofon

İster kısa bir film çekiyor olun ister yeni bir podcast başlatıyor olun, ses çok önemlidir. Kısa filminizi veya podcastinizde mükemmel sese sahip olmak projenizi gerçekten bir sonraki seviyeye taşıyabilir. Sorun ise sizin için en iyi mikrofonun hangisi olduğunu bulmaya çalışmak olabilir ancak Presonus mikrofonlar ile bu hiç problem değil.

Presonus mikrofonlar; podcasting, streaming, yayınlar ve performans için kusursuz sesi sağlar. Mükemmel ses kalitesine ihtiyaç duyan müzisyenler ve sanatçılar için tasarlanan Presonus mikrofonlar; yönelttiğiniz sesleri mükemmel bir şekilde kaydederken, yapmadığınız sesleri de hafife alır. Presonus mikrofon modelleri sizinle dinleyicileriniz arasına girebilecek mekanik gürültü ve nefesi ortadan kaldırırken konuşulan kelimeleri temiz ve net bir şekilde yakalamak için üretilmiştir. Presonus mikrofon modelleri arasından bütçeniz ve ihtiyacınıza uygun en kusursuz mikrofonu bulmanız mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.