sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
Sıralama seçin
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Monitör Kontrol Üniteleri

Eğer kullandığınız mevcut ses arabiriminin hoparlörler arasında geçiş yapma ya da sesi kesme, kontrol etme gibi özelliklere sahip değilse, bir monitör kontrol ünitesine ihtiyacınız var demektir. Monitör kontrol etme ünitesi sayesinde stüdyonuzda oldukça önemli bir yer oynayan monitörleri kontrol edebilirsiniz. Ses kontrolüne ek olarak, farklı monitörler arasında geçiş, kulaklık çıkışları, monitörü sessize alma, dahili talkback mikrofonu, stereo monitör kontrolü ve daha pek çok diğer özelliği monitör kontrol ünitesi sayesinde elde edebilirsiniz.

Monitör kontrol üniteleri sayesinde sadece monitörlerinizi değil, duyduğunuz sesleri de kontrol edebilirsiniz. İşte bu sebeplerden dolayı siz de her büyük stüdyonun ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olan monitör kontrol ünitesi satın almak istiyorsanız Sesçi Baba’da yer alan ürünlere hemen göz atın.

Monitör Kontrol Ünitesi Önerileri

Sesçi Baba’da Audient, AudioEngine, Behringer, ESI Audio, JBL, Mackie ve dbx gibi dünyaca ünlü ses/müzik ürünleri markalarının en iyi monitör kontrol ünitelerine ulaşabilirsiniz. Eğer siz de genişleyen stüdyonuz için bir monitör kontrol ünitesi almak istiyorsanız, Sesçi Baba’dan hemen sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. 

Monitör kontrol ünitesi kullanarak ürettiğiniz müziklerde farklı hoparlörler kullanabileceğiniz için mümkün olan en iyi ses miksajını elde edersiniz. Bu yüzden profesyonel olarak müzik ile uğraşan herkesin mutlaka edinmesi gereken monitör kontrol ünitelerinin en iyi ve en yüksek performanslı olanlarına Sesçi Baba üzerinden ulaşabilirsiniz.

Monitör Kontrol Ünitesi Fiyatları

Sesçi Baba’da Audient, AudioEngine, Behringer, ESI Audio, JBL, Mackie ve dbx gibi dünyaca ünlü ses/müzik ürünleri markalarının fiyatları 380 ila 11500 arasında değişen monitör kontrol üniteleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasında beklediğiniz performansa, kullanacağınız alana ve sektördeki yerinize bağlı olarak kendinize hem performans hem de fiyat olarak en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Ürünlerimizin tümü sektördeki en iyi ve en yüksek performanslı ürünlerdir. Sesçi Baba’dan sipariş verdiğiniz hiçbir üründen pişman olmayacağınız gibi, monitör kontrol ünitelerimizden de oldukça memnun kalacaksınız. Hemen monitör kontrol ünitesi siparişinizi vererek ses miksaj deneyiminizi en üst noktaya çıkarabilirsiniz.

Sesçi Baba, sektördeki bilgisi ve yeriyle müşterilerine her zaman en iyi, en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Monitör kontrol ünitelerimiz de sektördeki en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Sesçi Baba’da yer alan farklı markaların farklı fiyatlara sahip monitör kontrol üniteleri arasından hemen sipariş vermeye ve stüdyonuzda dünya standartlarında müzik üretmeye ne dersiniz? Sektörde başarınızı daha da artırmanıza yardımcı olacak monitör kontrol ünitesini Sesçi Baba’dan anında sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.