sadsad x
asdasd

Audient

Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Audient Ürünleri

Audient, Soundcraft’tan ayrılan David Dearden ve Gareth Davies ortaklığında uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ses kartları üretmek için kurulmuştur. İngiltere merkezli olan Audient, sağladığı yüksek performans sayesinde ürünlerini uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlıyor.

Audient Ses Kartı

Audient ses kartları genel olarak stüdyo referans monitörlerinizi, mikrofon ve enstrümanlarınızı bağlayabildiğiniz ürünlerdir. USB Type-B ya da USB Type-C yapısı sayesinde analog sesler Audient ses kartı ile dijitale çevrilerek kayıt programlarına aktarılabilir. Bu sayede harici Audient ses kartı ile kayıtlarınızda yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Stüdyo kalitesinde kayıt almak istediğiniz zaman kaliteli bir ses kartı arayışına girebilirsiniz. İşte tam bu noktada Audient ses kartı modelleri sizlerin ihtiyacını karşılayacak türdendir. 

Profesyonel kayıtlarınız sırasında çokça tercih edilen ve sizler için uygun modeller; Audient ID4, Audient ID14, Audient ID22, Audient ID44, Audient EVO4, Audint EVO8 ses kartlarıdır.

Audient Amfi

Audient Preamfi, kayıt sırasında kullanmakta olduğumuz mikrofondan gelen sinyal seviyesini desibel ölçüsünde artırmaya veya azaltmaya yarayan bir ekipmandır. Audient Preamfi modelleri sadece desibel ölçüsünde ses şiddetini artırıp azaltmakla kalmaz, aynı zamanda iletilen sese ton zenginliği katarak daha sıcak sesler elde etmenize de olanak sağlar. 

Profesyonel mikrofon kayıtlarınız sırasında Audient ASP880, Audient ASP510 ve Audient ASP800 gibi yüksek performanslı amfi modellerini tercih edebilirsiniz.

Audient Fiyatları

Audient ses kartı veya Audient amfi tüm dünyada fiyat performans olarak oldukça beğenilen ürünlerdir. Kendi sınıfında yüksek kaliteli ses sunması ve rakiplerine oranla daha uygun fiyatlarla satılması sayesinde oldukça cazibeli bir hale geliyor. Audient ses kartı satın aldığınız zaman sağma materyallerden üretildiği için uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Tüm ürünlerde olduğu gibi Audient ses kartı ya da Audient amfi ürünlerinde 2 yıl yetkili servis garantisi verilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.