sadsad x
asdasd

Preamplifikatörler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Preamplifikatör Hakkında Her Şey

Preamplifikatör ya da preamp, pikap, CD çalar ya da hoparlör gibi bir ses kaynağından alınan ses sinyallerinin güç amplifikatörüne aktırılmadan önce daha güçlü ses sinyallerine dönüştürüldüğü elektronik bir amplifikatördür. Preamplifikatörler genel olarak mikrofon ya da pikap gibi araçlardan çıkan ses sinyallerini güçlendirmek için kullanılırlar. Bu amaçla, preamplifikatörler gürültü ve parazit gibi etkenleri azaltmak için kullanılan araca yakın olacak şekilde yerleştirilir. 

Gitar, mikrofon ve daha pek çok ses kaynağının preamplifikatöre ihtiyacı vardır. Genel olarak ses kaynaklarının kendi içinde preamp yer almaktadır ve bu preamplar giriş seviyesindeki kişiler için oldukça yeterlidir. Fakat profesyonel olarak müzikle uğraşıyorsanız, daha güçlü ve harici preamplifikatörlere ihtiyaç duyacaksınız. 

Harici preamplifikatörlerin ses kalitesi çok daha iyidir. Bunun dışında, harici bir preamplifikatör kullanarak elde edeceğiniz sesi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Örneğin, tercih ettiğiniz preamplifikatör sayesine daha vintage ya da daha rock ‘n roll bir hava elde edebilirsiniz. Ayrıca, yüksek desibelli sesleri harici preamliikatörler ile yakalamanız daha kolaydır. Ses kaynaklarının içinde bulunan preampler genel olarak maksimum 60 desibele kadar olan sesleri yakalayabilse de, ribbon gibi dinamik mikrofonlar ile çalışırken 70 desibel hatta daha fazlasını yakalayabilecek preamplifikatörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Harici preamplifikatörle bu mümkündür.

Preamplifikatör Önerileri

Sesçi Baba’da Behringer ve dbx gibi dünyaca ünlü markaların preamplifikatörleri mevcuttur. Ayrıca, mikrofon preamplifikatörü arıyorsanız, Presonus, sE Electronics, Behringer, Avalon, Warm Audio gibi dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine göz atabilirsiniz. Sesçi Baba’da aradığınız performansta, beklentilerinize ve bütçenize uygun preamplifikatörü bulacaksınız. Hemen ürünlerimize göz atın ve siparişinizi oluşturun.

Preamplifikatör Fiyatları

Preamplifikatör fiyatları farklılık göstermektedir. Sesçi Baba’da yer alan preamplifikatörlerin fiyatları da 200 ila 1500 lira arasında değişmektedir. Eğer mikrofon preamplifikatörü arıyorsanız, Sesçi Baba’da fiyatları 200 ila 67 bin lira arasında değişen mikrofon preamplifikatörleri de bulunmaktadır. Hem bütçenize hem de beklediğiniz performansa en uygun ürünü seçerek yeni preamplifikatörünüzle müzik maceranızı en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

Sesçi Baba’dan preamplifikatör satın almak istiyor fakat herhangi bir problem yaşıyorsanız, Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Sipariş sürecinizi ve ürününüz elinize geçtikten sonrasını bambaşka bir deneyim haline getirmek, Sesçi Baba olarak en büyük hedefimizdir. Dünyanın en iyi markalarının en iyi preamplifikatör modellerini sizlere sunarak, müzik deneyiminizi olabilecek en iyi noktaya taşımayı amaçlıyoruz. Preamplifikatör siparişinizi oluşturarak benzersiz bir müzik deneyimi hayalinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Sesçi Baba’nın sektördeki yerine ve bilgisine güvenin ve hiç vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturun. Yeni preamplifikatörünüzle elde ettiğiniz performansı gördüğünüzde hiç de pişman olmayacaksınız. Müziğinizi çok daha ileri seviyeye taşımak için daha fazla vakit kaybetmeden Sesçi Baba’dan bir preamplifikatör sipariş edin. Yeni preampinizle elde edeceğiniz sonuçlar sizi çok mutlu edecek!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.