sadsad x
asdasd

Aktif Hoparlörler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 246 ürün görüntüleniyor.

Aktif Hoparlörler Hakkında Her Şey

Harici bir amplifikatöre ihtiyacı olmayan ve içinde amplifikatör bulunan hoparlörlere aktif hoparlör denmektedir. Genellikle profesyonel kayıt stüdyolarında tercih edilen aktif hoparlörler, kablolarla uğraşmak istemeyen kişiler için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca, aktif hoparlörlerde harici amplifikatörlere ihtiyaç duymazsınız. Bu yüzden de hoparlörünüzüharici bir amplifikatöre bağlamanız için pek çok kabloya ihtiyacınız yoktur. Sınırlı alanları olan ve kabloların çok yer kaplamasını istemeyen kişiler için birebir olan aktif hoparlörler aynı zamanda yüksek çözünürlüklü müzik dinlemek isteyen kişiler için de uygundur. 

Genellikle diğer hoparlörlere kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip aktif hoparlörlerin en iyileri ve en yüksek performanslılarına Sesçi Baba’dan ulaşabilirsiniz. Hemen dünyanın en iyi markalarının aktif hoparlörlerine göz atmak için Sesçi Baba’yı ziyaret edin.

Aktif Hoparlör Önerileri

Sesçi Baba’da Behringer, Hercules, Mackie, Pioneer, Presonus, Sennheiser, Turbosound, Yamaha, Bose, Auratone ve diğer pek çok dünyaca ünlü markanın çeşitli aktif hoparlörleri yer almaktadır. Bu hoparlörler arasında beklentilerinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kullanacağınız alan, müzik sektöründeki yeriniz ve üründen beklediğiniz performansa bağlı olarak dünyanın en iyi markalarının en iyi aktif hoparlörleri arasından fiyat beklentilerinize en uygun ürünü anında sipariş verebilirsiniz. Sesçi Baba’dan yapacağınız alışverişleriniz sırasında karşılatşığınız herhangi bir problemde Sesçi Baba Destek biriminden yardım alabilirsiniz. Sesçi Baba sektördeki yeri ve bilgisiyle hem ürünlerinde hem de satın alma sürecinde sizlerin memnuniyetini en ön sıraya koymaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi ve en kaliteli aktif hoparlörleri sunan Sesçi Baba, satın alma sürecinizde de hiçbir zorluk yaşamadan ürününüze hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

Aktif Hoparlör Fiyatları

Sesçi Baba’da Behringer, Hercules, Mackie, Pioneer, Presonus, Sennheiser, Turbosound, Yamaha, Bose, Auratone ve diğer pek çok markanın fiyatları 1150 ila 48800 arasında değişen aktif hoparlörleri bulunmaktadır. Aktif hoparlörlerin fiyatları diğer hoparlör türlerine oranla daha yüksektir çünkü genel olarak stüdyo kullanımında tercih edilen yüksek performanslı ürünlerdir. Hem düşük hem de yüksek fiyatlı ürünlerimizin tümü oldukça yüksek performansa sahip olmakla birlikte sektördeki en iyi aktif hoparlörlerdendir. Siz de stüdyo deneyiminizi en üst noktaya çıkarmak için hemen Sesçi Baba’dan aktif hoparlör siparişinizi verebilirsiniz. Diğer her üründe olduğu gibi, aktif hoparlörde de sektördeki en iyi ürünleri beğeninize sunan Sesçi Baba’dan satın alacağınız aktif hoparlör ile stüdyo ses kayıt deneyiminizi ya da evdeki ses deneyiminizi en üst noktaya taşımaya hazır olun. Sesçi Baba sayesinde müzik ve seste daha önce yaşamadığınız bir deneyim sizi bekliyor. Herhangi bir sorunuzda yanınızda olan Destek birimimizle hem satın alma hem de satın alma sonrasındaki sürecinizi sizin için en rahat ve en kaliteli hale getiriyoruz. Hemen siparişinizi vermeye ve Sesçi Baba’nın fırsat ve kaliteyle dolu dünyasına adım atmaya ne dersiniz? 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.