sadsad x
asdasd

Stüdyo ve Kayıt Kabloları

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 201 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kablo Modelleri

Kablolar, pek çok yerde oldukça büyük önem taşır. Eğer müzikle ilgileniyorsanız, kabloların önemi ise tartışılmazdır. Sesçi Baba, diğer her üründe olduğu gibi, kablolar konusunda da yardımınıza yetişiyor. İster jak kablosu, ister ses sistemi kablosu, ister USB kablosu, ister mikrofon kablosu aradığınız kablo türü Sesçi Baba’da sizi bekliyor. Bu kablolar sayesinde enstrümanlarınızı bağlamanız gereken yerlere bağlayabilecek, müziğinizi dilediğiniz bilgisayarda editleyebileceksiniz. İhtiyacınız olan tüm kablo türlerine Sesçi Baba üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kablo Markaları

Sesçi Baba’da Art, Hosa, IK Multimedia, ve SesçiBaba markalarının kablo türleri mevcuttur. Aradığınız kablo türü ne olursa olsun, Sesçi Baba sitesi üzerinden ulaşabilir, siparişinizi hemen oluşturabilir ve kablonuzu dilediğiniz ortamda kullanmaya başlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Müzik enstrümanlarınızı birbirine ya da bir mikrofona bağlamak için, enstrümanınızı bilgisayarınıza bağlamak için ve diğer pek çok şey için kablolardan yararlanabilirsiniz. Müzik sektörüyle uğraşan bir profesyonel, müzikle uğraşmaya yeni başlayan bir müzisyen ya da sadece bir müziksever, kim olursanız olun, usb kablosu, ses sistemi kablosu, mikrofon kablosu ve diğer kablo türleri büyük önem taşır. Sesçi Baba’da aradığınız kablo türünü bulabileceksiniz.

Kablo Fiyatları

Sesçi Baba’daki Art, Hosa, IK Multimedia, ve SesçiBaba gibi markaların kablolarının fiyatları 40 ila 480 lira arasında değişmektedir. Performans, kullanacağınız yer, yaptığınız iş, aradığınız dayanıklılık gibi pek çok değişkene bağlı olarak kablodan beklentileriniz değişecektir. Bununla birlikte, aklınızdaki fiyat aralığı da farklılık gösterecektir. Bu yüzden, Sesçi Baba’da yer alan daha düşük ya da daha yüksek fiyatlı ürünler arasında beklentilerinize uygun olarak tercih yapabilirsiniz. Hem yüksek hem de düşük fiyatlı ürünlerimiz piyasada yer alan en kaliteli kablolar arasındadır. Sesçi Baba’dan aldığınız diğer hiçbir üründen pişman olmayacağınız gibi, kablolarımızdan da asla pişmanlık duymayacaksınız. 

Sesçi Baba’dan sipariş verirken herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek birimine danışabilirsiniz. Sesçi Baba, sektördeki deneyimi, bilgisi ve profesyonel ekibiyle her zaman her sorunuzda ve her probleminizde yanınızdadır. 

Hemen Sesçi Baba’dan kablo siparişinizi verin, kabloya ihtiyaç duyduğunuz alan ne olursa olsun duyduğunuz keyfi artırın ve deneyiminizi daha eğlenceli ve kaliteli bir hale getirin. Sesçi Baba, diğer tüm müzik ürünlerinde olduğu gibi sizlerin memnuniyetine sunduğu kablolarında da oldukça iddialıdır ve kendine güvenmektedir. Herhangi bir sorununuz olması durumunda ise Sesçi Baba her zaman yanınızdadır. Yani Sesçi Baba’da sadece satın alma süreciniz değil satın alma sonrasındaki süreçler de bizim için oldukça önemlidir. Hemen kablo siparişinizi verin, siz de Sesçi Baba ailesine katılın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.