sadsad x
asdasd

Akustik Uygulama Ürünleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 137 ürün görüntüleniyor.

Özellikle stüdyolar ve müzik çalışmalarının yapıldığı yerlerde ses yalıtımı oldukça önemlidir. Ses yalıtımını sağlamak için ise akustik paneller kullanılır. Akustik paneller aynı zamanda arka plan gürültüsünü ve yankılanmayı da azaltırlar, böylece üretilen sesin daha net bir şekilde duyulmasına olanak sağlarlar. Yani, üretilen yüksek sesli müziğin dış dünya ile olan bağlantısını keserek başkalarına rahatsızlık vermeyi engelleyen akustik paneller aynı zamanda müziğin daha iyi duyulup daha iyi bir şekilde üzerinde çalışılmasına yardımcı olurlar.

Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm müzik ürünlerinde olduğu gibi akustik panellerde de sektördeki en iyi ürünler mevcuttur. Sesçi Baba’dan satın alacağınız, rüzgarlık, mikrofon paneli, akustik panel gibi akustik uygulama ürünleri sayesinde stüdyonuzu kusursuz bir hale getirecek ve kusursuz müzikler üretmeye anında başlayabileceksiniz.

Akustik Uygulama Ürünü Önerileri

Sesçi Baba’da Aston, Marantz, Rode, Zoom, sE Electronics gibi dünyanın önde gelen müzik ürünleri markalarının akustik uygulama ürünleri mevcuttur. Bu ürünler arasında kendinize en uygun olan ürünü seçerek siparişinizi anında oluşturabilir ve müziğinizi hiçbir kısıtlama olmadan duyabilir ve üzerinde istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Akustik uygulama ürününüz sayesinde ne 7 gün 24 saat boyunca dış dünyayı rahatsız etmeden müziğinizle ilgilenirken, dış dünyanın da sizi rahatsız etmesine izin vermeyeceksiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek Birimi’ne danışabilirsiniz. Hem satın alma hem de satın alma sonrası sürecinizdeki memnuniyetiniz Sesçi Baba için oldukça önemlidir. Hemen siparişinizi oluşturmaya ve yeni akustik paneliniz sayesinde müziğinizi kusursuz bir şekilde üretmeye ne dersiniz?

Akustik Uygulama Ürünü Fiyatları

Sesçi Baba’da Aston, Marantz, Rode, Zoom, sE Electronics gibi dünyanın en ünlü müzik ürünleri markalarının fiyatları 110 ila 2500 lira arasında değişen akustik uygulama ürünleri mevcuttur. Windshield, akustik panel, vokal paneli, mikrofon paneli gibi pek çok akustik uygulama ürünümüz arasından hem fiyat hem de performans olarak size en uygun olan ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hayallerinizdeki akustik panel, mikrofon paneli rüzgarlık ve çok daha fazlası Sesçi Baba’da sizleri bekliyor. Yarattığınız müziği en üst noktaya taşımak için dış dünya ile bağlantısı tamamen kesilmiş bir stüdyo şarttır. Böyle bir stüdyo için ise akustik uygulama ürünlerine ihtiyacınız vardır. Siz de şimdi hemen Sesçi Baba üzerinden sektördeki en iyi akustik uygulama ürünlerini sipariş edin, müziğinizi anında bambaşka bir boyuta taşıyın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.