sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Soundshield-Reflection Emiciler

Ses kayıtlarınızın kalitesini artıracak olan soundshield-reflection emiciler, mikrofonu akustik yansımalardan koruyarak daha net ve temiz bir ses elde etmenize yardımcı olur. Genellikle her türlü ortamda kullanıma uygun boyutları ve kolay taşınabilir olması sayesinde oldukça rağbet gören soundshield-reflection emiciler ister masa üstünde ister mikrofon standına sabitlenerek kullanılabilir. Müzik kaydı yaparken daha çok oturmayı tercih ediyorsanız masa üstü kullanıma uygun ürünler tercih edebileceğiniz gibi, müzik kaydı sırasında ayakta durmayı tercih ediyorsanız mikrofon standında monte edilebilen ürünlerden birini seçebilirsiniz. 

İstediğiniz soundshield-reflection emici hangisi olursa olsun Sesçi Baba’da aradığınız ürünü bulacaksınız. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi akustik mikrofon panellerinde de piyasadaki en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünler Sesçi Baba’da. Hemen ürünlerimize göz atın, dilediğiniz mikrofon panelini anında sipariş verin ve müzik kaydınızı en iyi şartlarda yapmaya başlayın.

Soundshield-Reflection Emici Önerisi

Sesçi Baba’da Aston, Marantz, sE Electronics gibi dünyaca ünlü müzik ürünleri markalarının soundshield-reflection emicilerini bulabilirsiniz. Sesçi Baba’da yer alan tüm ürünler gibi akustik paneller de sektördeki en yüksek performanslı ürünlerdir. Sesçi Baba’dan sipariş edeceğiniz akustik panel sayesinde stüdyoda ya da dilediğiniz her yerde ses kaydınızı dış etkilerden uzak bir şekilde yapabilecek, net ve temiz bir ses elde edebileceksiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda Sesçi Baba Satış Destek birimi her zaman yanınızda. Hem satın alma hem de satın alma sonrası sürecinizi en sorunsuz şekilde geçirmeniz ve her adımdan memnuniyet duyabilmeniz için Sesçi Baba her zaman yanınızda. Hemen siparişinizi oluşturun, müzik kayıtlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Soundshield-Reflection Emici Fiyatları

Sesçi Baba’da Aston, Marantz, sE Electronics gibi dünyanın en ünlü müzik markalarının fiyatları 750 ila 5600 lira arasında değişen soundshield-reflection emicileri bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi piyasada yer alan en yüksek performanslı ve en kaliteli akustik panellerdir. Beklediğiniz performans, kullanmak istediğiniz yer, kullanmak istediğiniz şekil ve boyut gibi tercihlerinize bağlı olarak akustik panel seçiminizi anında yapabilir ve Sesçi Baba üzerinden siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba’daki onlarca soundshield-reflection emici sizleri bekliyor. Müziğinizi en üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.