sadsad x
asdasd

Telsiz Mikrofonlar

urunbuton Sun

Sıralama seçin
Toplam 333 ürün görüntüleniyor.
1 2

Telsiz mikrofonlar, adından da anlaşılacağı üzere, herhangi bir kabloya ihtiyaç duymazlar. Gelişen teknoloji ile diğer pek çok alanda ve üründe olduğu gibi, mikrofonların da kablosuz versiyonları üretilmeye başlanmıştır ve bu ürünler oldukça dikkat çekmekte ve rağbet görmektedir. 

Özellikle konserler, dinletiler, konferanslar, televizyon programları, röportajlar, tiyatro oyunları, okul gösterileri ve diğer pek çok sahne gösterisi ve canlı performansta tercih edilen telsiz mikrofonların ses kalitesi olarak kablolu mikrofonlardan hiçbir eksiği bulunmamakla birlikte, kablolarla uğraşmak zorunda kalmadığınız için hayat kurtarıcı ürünlerden biridir. 

İlk çıktığı zamanların aksine günümüzde teknolojisinin ilerlemesi ve pek çok ürünün kablosuz muadilinin popüler hale gelmesiyle bütçeye uygun ve güvenilir bir hale gelen telsiz mikrofonlar, sizin de hayatınızı kurtaracak. Eğer siz de yaptığınız işi kolaylaştıracak bir telsiz mikrofon arıyorsanız, hemen Sesçi Baba’da yer alan modellere göz atın. 

Telsiz Mikrofon Önerileri

Sesçi Baba’da AKG, Audio Technica, Behringer, Mito, Numark, Rode, Sennheiser, Shure ve Ssp gibi dünyaca ünlü markaların telsiz mikrofon modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasında, performans ve fiyat beklentilerinize, kullanacağınız yere ve diğer pek çok değişkene bağlı olarak telsiz mikrofon seçiminizi yapabilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi telsiz mikrofon modellerinde de size sektördeki en kaliteli ve en yüksek performanslı ürünleri sunuyor. Sizlere ise sadece seçiminizi yapmak, siparişinizi vermek ve telsiz mikrofonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir sorunuz olması durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Hem satın alma hem de satın alma sonrası süreci siz değerli müşterilerimiz için en kolay ve kaliteli hale getirmeye çalışıyor ve her zaman sizlerin memnuniyetini hedefliyoruz. 

Telsiz Mikrofon Fiyatları

Sesçi Baba’da AKG, Audio Technica, Behringer, Mito, Numark, Rode, Sennheiser, Shure ve Ssp gibi dünyanın en ünlü müzik ürünleri markalarının fiyatları 430 ila 58 bin lira arasında değişen telsiz mikrofonları bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi yüksek performansa sahip olsa da beklentilerinize, kullanacağınız yere ve diğer değişkenlere bağlı olarak ürünlerimiz arasında dilediğiniz telsiz mikrofonu seçebilirsiniz. Satın alma sürecini sizin için oldukça kolay bir hale getiren Sesçi Baba’da herhangi bir sorunuz olursa hiç tereddüt etmeden Satış Destek birimimize danışabilirsiniz. Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, telsiz mikrofon ürünlerinde de piyasadaki en kaliteli, en yüksek performanslı ve en uygun fiyatları sizlere sunan Sesçi Baba, yeni telsiz mikrofonunuzdan memnun kalacağınızın garantisini veriyor. Sektördeki yeri ve bilgisiyle yıllardır sizlere müzik ve ses sektöründeki en kaliteli ürünleri sunan Sesçi Baba’dan sipariş edeceğiniz telsiz mikrofondan asla pişman olmayacaksınız. Şimdi hemen siparişinizi oluşturun, telsiz mikrofonunuzu dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman kullanmaya başlayın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.